Otroctví stále vzkvétá v Africe a na Středním východě, ale liberálové mlčí a útočí na nás

Otroctví stále vzkvétá v Africe a na Středním východě, ale liberálové mlčí a útočí na nás

Podle liberálů jsou USA „systémově rasistické“ a jsou největší světový utlačovatel, přestože otroctví bylo ve Spojených státech zrušeno před více než 150 lety.

Otroctví v některých částech Afriky a Středního východu stále vzkvétá, ale liberálové zavírají oči před tímto porušováním lidských práv, aby zaměřili svůj hněv na USA, přestože je Amerika jednou z nejméně rasistických a nejvíce tolerantních zemí na světě. .Spojené státy zrušily otroctví před 150 lety a podnikají kladné kroky vůči menšinám. A bez ohledu na to, co si myslíte o Baracku Obamovi jako prezidentovi, Amerika je stále zemí, která si zvolila černého prezidenta – dvakrát.

Gatestone Institute píše: Přesto nové hnutí svrhává jednu historickou památku za druhou, jako by USA stále zotročovaly Afroameričany. Aktivisté ve Washingtonu DC dokonce zacílili na Emancipační památník, zobrazující prezidenta Abrahama Lincolna, který zaplatil svým životem za osvobození otroků.

Dnes otroctví stále funguje v mnoha částech Afriky a Středního východu, ale západní veřejnost je posedlá spíše zaměřením na západní minulost afrického otroctví než na skutečné, pokračující otroctví, které je živé a zdravé – a je ignorováno.

Pro dnešní otroky neexistují v ulicích žádné demonstrace, žádný mezinárodní politický tlak a prakticky žádné články v médiích.

„Nesmíme zapomenout, že arabští muslimové byli v této oblasti šampióny,“ napsal pro  Le Matin d’Algerie muslimský básník Kamel Bencheikh.

„Emirové a sultáni koupili celé konvoje mladých černých effů, aby se dostali do eunuchů, kde hlídali jejich harémy. A to pokračovalo s osmanskými císaři…. Dokonce i dnes Mauritánie a Saúdská Arábie stále vlastní svůj vlastní Ku Klux Klan. Otroctví je v Nouakchottu (Mauretánie) pořád na pořádu dne. Co se týče Rijádu, vše, co musíte udělat, je zjistit něco o mladých asijských dívkách, které si potenciální lidé najímají jako služebné “.

Šetření BBC Arabic odhalilo, že domácí pracovníci v Saúdské Arábii se dokonce prodávají online na trhu s otroky, který se rozvíjí.

Podle Bencheikha byla smrt George Floyda pro mnoho lidí v Evropě příležitostí proměnit slušný boj v nepředstavitelné zkaženosti.

„Takže na Place de la République v Paříži nebo na Avenue Louise v Bruselu jsou pomstychtiví kriminálníci, plní nenávisti, využívající příděly, které jim tyto dvě země nabízejí, a útočící na minulost těch, kteří jim umožnili osvobodit se sami ze svých diktatur…

Je nejvyšší čas, aby Spojené státy přestaly financovat Organizaci spojených národů. Organizace spojených národů se používá k udržování nespravedlnosti, nikoli k jejímu zastavení.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*