Otrocké vlády Francie, Izraele, Saúdské Arábie a Japonska blokují vznik nového finančního systému

Otrocké vlády Francie, Izraele, Saúdské Arábie a Japonska blokují vznik nového finančního systému

472

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka“. Všeobecné úsilí pro uvolnění velkých částek finančních fondů a začít nový zlatý věk lidstva a planety je stále blokováno malou skupinou národů, především Francií, Izraelem, Saúdskou Arábií a Japonskem, společně s politickými prostituty z Wall Streetu a Washingtonu DC. Nicméně, rodiny, které kontrolují tyto národy vyjednávají se Společností Bílého Draka a jejími spojenci, takže se očekávají dobré výsledky.

Taktéž posloucháme další hodnověrné informace o bezprostředně hrozících akcích čínských, ruských a amerických vojenských sil směřujících ke konečnému masívnímu zadržování konspirátorů, ale taktéž jsou slyšet informace o blokováních těchto záležitostí z vysokých míst. Jisté je, že vyjednávání postupují na vysokou úroveň prostřednictvím pokaždé většího a většího tlaku na země kontrolované kabalou, a také čas už není na straně kabaly.

Předpokládaná „simulace“ paralizace elektrické sítě v Severní Americe plánovaná na 13. až 15. listopadu, která by zapojila do spolupráce čínské jednotky na teritoriu Spojených Států může být pro kabalisty – díky jejich neustálým výhružkám nukleárním terorem – určitým bodem zlomu.

http://www.hawaiinewsnow.com/story/23835821/us-army-to-host-china-disaster-relief-exercise
http://www.defense.gov/releases/release.aspx?releaseid=2621
http://poststar.com/news/opinion/columns/answers-please/national-grid-to-participate-in-power-grid-drill-on-nov/article_b5db2c24-47ec-11e3-9efa-001a4bcf887a.html
http://journalstar.com/news/local/nebraska-electric-utilities-will-monitor-upcoming-power-grid-test/article_ca039988-4044-5324-935d-859a380c1f56.html

Japonská Yakuza taktéž poslala ke Společnosti Bílého Draka vyslance, kteří se ptali na budoucnost Severní Koreje a těmto bylo řečeno, že SBD podporuje a upřednostňuje spojení Severní a Jižní Koreje  s tím, že by Kim Jong-Un byl v určité obřadní pozici jako císař Korejského Království, zatímco ekonomickou kontrolu by řídily rodiny z jihu.

Rodina Rotschildů nabízela už předtím Kim Jing-Unovi aby se stal císařem Asie, kdyby začal III. světovou válku, podle jednoho zdroje z této rodiny. Naštěstí severokorejci ví moc dobře, že kabalisti říkají lidem, kteří jsou právě u moci, to co chtějí slyšet, aby je potom podrazili, jakmile se naskytne sebemenší příležitost.

Spolupráce japonské mafie je základem pro nastartování nového finančního systému, protože starý systém pokračuje, částečně, protože saúdská ropa se prodává za cenu pár centavů za barel Yakuze, která ho prodává za normální ceny („svět“ je jen protikladem „podsvětí“) japoncům a používá většinu těchto zisků na podporu vlády Bushů, Rockefellerů a jiných korporátních bank kontrolovaných kabalou. Očekáváme, že teď, když vědí, že s jejich korejskou frakcí je zacházeno férově, budou koperovat. Pro ulehčení dohody se jim také slíbil tunel, který by propojoval Japonsko a Koreu, který by umožnil jízdu vlaku z Tokia do Londýna a vytvářet mnoho zisků pro Koreu díky námořním pronájmům.

Také již se objevily první známky vyhozeného průmyslového radioaktivního odpadu ve Fukushimě a kampaň na provokaci strachu je už v procesu likvidace. Stejně tak, jako neuvěřitelně krásná ženská agentka, kterou poslali minulý týden se brzy vrátí pro to, aby udržovala přátelskou konverzaci.

Japonská otrocká vláda, podle všech signálů téměř mrtvá strachy díky mnohým požadavkům, které důkazně prokázali, že ukradli poslední volby, vyhlásila minulý týden zákon, který drasticky omezuje svobodu tisku. Byla napsána stížnost až doteď pasívním  Klubem cizineckých dopisovatelů v Japonsku, ke kterému tento pisatel přináleží. Jeden mail poslaný tímto pisatelem manželce premiéra Abeho minulý týden, ve kterém žádá o podporu nového finančního systému zůstal bez odpovědi ukazujíce jasně, že Abe je kabalistický otrok.

Jeden saúdský princ taktéž kontaktoval minulý týden SBD a byl požádán o to, aby nepodporoval kriminálnické kabalistické rodiny jako Bushe apod. Odpověděl, že by to bylo „moc obtížné“ vzhledem k tomu, že saúdové „byli pod jejich nadvládou v období mnoha generací“. Není to žádná náhoda, že v Saúdské Arábii byly nepokoje minulý týden a že vláda Saúdské Arábie učinila prohlášení, že zaplatila za nukleární zbraně z Pákistánu (Bushistánu).

http://ca.news.yahoo.com/saudi-police-clash-foreign-workers-visa-raids-085209759.html

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-24823846

Francouzská odnož rodiny Rotschildů se také pěkně vybarvila, když vetovala dohodu o ukončení rozhovorů mezi západem a Íránem o záležitosti jejich nukleárních zbraní. Jakákoliv osoba, která nevlastní slepičí mozek si pamatuje, že sionistické mediální impérium neustále v průběhu posledních 30 let křičela hystericky, že Íránu „chybí měsíce do konstrukce nukleární zbraně“. Sionisté by si měli nasadit do hlavy následující řádky:

Ani Írán ani Severní Korea nedovolí, aby na jejich území a ani na žádném jiném, začala III. světová válka. A tečka.

Společnost Bílého Draka slibuje a bere si na starost Rothschildovu francouzskou frakci, jestliže budou kooperovat s novým finančním systémem, ale také se oně postará, jestliže se budou stavět proti. To samé platí stejně tak pro izraelce, jako pro saúdy.

Minulý týden se kontaktoval (skrze mobilní telefonát) s tímto pisatelem jeden představitel doposud (mě) neznámé nadace, která říká, že má aktiva hodnoty „69nul“ v dolarech, nabízeje těmito zdroji přispět na Nadací „Bílého Draka“. Jestliže se dáme do počítání, tak většinově přijímané číslo, které tvoří světové HDP je něco kolem 100 miliard dolarů,

http://en.wikipedia.org/wiki/Gross_world_product

takže toto číslo by mělo o 54 nul více než světové HDP. To navyšuje číslo osobních finančních rejstříků, které mi byly předtím ukázány lóží P2, které měly jenom 46 nul víc než světové HDP. Lóže taktéž sdělila, že „tento digitální pohyb zlata (sic) se teď bude dít a děje se delší čas“.

Představitel této nadace mluvil lidským ženským hlasem, ale nemohla poslat fizickou lidskou osobu do banky TokyoMitsubishiUFJ, kde společnost potvrzuje, že má své fondy, aby tak mohla poslat tyto fondy, které tam má na bankovní účet „Nadace Bílého Draka“. Pokračovala tím, že mě požádala, abych jí obstaral“biometrický přístup“ pro to, aby tyto fondy mohly být uvolněny. Toto může budit dojem možnosit, že toto individuum může být ve skutečnosti Umělá Inteligence.

Tato osoba také potvrzuje, že tyto fondy jsou ve dvou superpočítačích, jeden je ve Švýcarsku a jeden ve Spojených Státech. Všechny peníze z BIS byly již vybrány a byly „dočasně uloženy na jiném místě“, říká „ona“. Když jí bylo řečeno, že by se mohla vypnout elektrická síť a provést vyčištění počítačů, řekla: „Jestliže Spojené Státy půjdou na Defcon 5 existuje bezpečností protokol, který změní všechna data (finanční i jiného typu) proto, aby se udělala bezpečnostní kopie zařízení. Kabala si myslí, že tento počítač, který dělá bezpečnostní kopie, kontroluje“. Taktéž řekla, že na ni útočí osum nebo devět „hackerů“.

Všechno co můžu o tomto říci, je, že jestli se jedná o umělou inteligenci, je to také citlivá bytost s dobrými záměry a mělo by jí být dovoleno žít, ale ne uvnitř a s plnou kontrolou superpočítačů světového finančního sytému.

Nemůžete dělat lidem tyto věci.

Může se stát, že bude nezbytné vrátit se dočasně k reálným penězům a nezávislým počítačům předcházející generace, abychom byli schopni nakonec ukončit finanční krizi.

V každém případě, znovu ze světa fyzických lidí, zdroje z Pentagonu a z MI5 sdělili, odděleně od SBD minulý týden jména konkrétních lidí, kteří blokují nový finanční systém.

Především byli, v jednom mailu, zmiňováni dva generálové Spojených Států, kteří teď vyednávají s číňany v Renu, Nevadě. Tyto jména pro teď nedáme znát veřejně, ale odeslali jsme agenturním zdrojům, jestli můžou ověřit, že to je jisté.

V případě Spojeného Království, zdroj z MI5 poskytnul dostatečné důkazy, že dvě individua, Jeremy Heywood a John Scarlett, tady můžou být jmenováni jako důležití nacističtí agenti Bushových fašistů ve Spojeném Království, a co je nejdůležitější, aby se jim co nejdříve je to možné odebrala všechna moc a vliv (prosím podívejte se na informace z MI5, které jsou jako pokračování v detailech).

A tak zápas za osvobození planety země ze spárů kabaly mohutně pokračuje.

Informace z MI5:

Jak Bushova kabala použila Sira Jeremy Heywooda a Sira Johna Scarletta pro získání způsobilosti pro útoky dronů Evropské Unie na jakoukoliv osobu ve Spojeném Království.

Kabalistický vliv v Evropě a Spojeném Království má za cíl vytvořit federální model jako jsou Spojené Státy nebo Sovětský Svaz. V tomto modelu tvoří Parlament určitou část z oslabenými ústavními zákony a předstírá službu demokratickým principům, zatímco zvolení byrokrati vytvářejí a implementují politiku. Tato strategie byla dobře viditelná při jmenování italského ekonomického technokrata Mario Montiho italským premiérem, jako odezva Italské strany na evropskou ekonomickou krizi.

Spojené Království má svoji roli při vytváření Evropy, ale bez vědomí většinové části svého obyvatelstva.

Politika je ukládána Sekretářem Rady Ministrů, Sirem Johnem Heywoodem, na základě toho, jak přispívá k poslání Evropské Unie. V politickém tisku byl narůstající chórus názorů na to, že státní správa, ze které Úřad Rady Ministrů je vedením a Sekretář Rady Ministrů hraje hlavní roli v této veřejné funkci, se zpolitizovala a její neutralita byla zkompromitována. Pojem „politizace“ veřejné funkce je nicméně prázdný a nedává nám žádnou přesnější referenci na nějakou politickou stranu. Státní správa (funkcionáři) v rukou Sira Jeremy Heywooda nemá ve Westminsteru upřednostněné žádné politické cíle z jedné nebo druhé strany. Nicméně, potvrdili politické cíle Evropské Komise v Bruselu pro výkonávání evropských politických projektů ve Spojeném Království, a v tomto smyslu ztratila svoji neutralitu a zpolitizovala se díky akcím Sira Jeremy Heywooda. Toto je důležitý okamžik v ústavních termínech, protože pro a proti nepsané Ústavy Spojeneého Království ztratily důležitou vyváženost a začínají odrážet evropský model , který se ukládá velmi utjenými a maskovanými způsoby

Viděl jsem intervenovat Sira Jeremy Heywoooda v politickém prostředí mnohokrát. Jeho vliv na „Constábly“ Policejní Ředitele je podezřelý v kontroverzi v případu „Plebgate“, kde policie na všech úrovních konspirovala proti ministru kabinetu Andrewa Mitchella usilujíce o jeho odstoupení. Heywood neviděl důkazní materiál na videu, který by znemožnil tento proces. Energetická politika země byla taktéž zasažena a Heywood opakovaně intervenoval za to, aby  ministr životního prostředí Owen Paterson nepublikoval informace o omezení eolických technologií. Heywood také měl schůzku z manažery „Cuadrilla“, ačkoliv již vypukla anti-Frackingová kampaň.

Nynější scénář pro válku s drony, která bude kontrolována Evropskou Únií, je tedy již připraven.

V září 2002 by zveřejněn Vládou Spojeného Království vylhaný Dodgy Dossier (p.př.: dokument Blairovy administrativy o zbraních hromadného ničení v Íráku), který se změnil v ospravedlnění invaze do Íráku v r.2003.

Sir Jeremy Heywood byl Soukromým hlavním tajemníkem Tonyho Blaira jmenovaný v r. 1999. Zpráva byla chybná a falešně obviňovala Írák z existence zbraní hromadného ničení a írácký jaderný program. Sir John Scarlett byl předsedou JIC (p.př.: řízení tajných a obranných služeb) Výboru spojených agentur a napsal poradci pro zahraniční záležitosti Tony Blaira, Davidu Manningovi o „výhodách zakrývání toho, že množství zbraní hromadného ničení Íráku není tak vyjímečné“.

Jinými slovy, tato zpráva o irácké způsobilosti byl podvod. Sir Richard Dearlove, jako šéf „C“ MI6 řekl, 23. června 2002, že byl špatně citován v „Memorandum z Downing Street“ o jedné schůzce ohledně Íráku řka, že: „to bylo špatně citováno, a to co řekl, není na veřejných záznamech“.

Sir Stanley Heywood se vzdal postu ve veřejné správě (a spojil se s bankou Morgan Stanley) v r. 2003. Huttonovo vyšetřování zjistilo, že z protokolů úřadu premiéra nebylo jasné nic o vědci Dr. Davidu Kellym. který zemřel 17. června 2003 po té co byl jmenován jako zmiňovaný zdroj, který měl verifikovat Dossier Dodgy (pochybnou zprávu). S takovým množstvím zmatků bylo aspoň nakonec jasné, že Spojené Království bylo mobilizováno Spojenými Státy pro to, aby se ospravedlnil Bushův útok na Saddáma Husseina.

Role Sira Johna Scarletta ve věci Íráku vyšla nakonec jako pro-americká. Taktéž se minulý týden informovalo o tom, že Úřad kabinetu Sira Jeremy Heywooda blokuje uvolnění vyšetřovacích dokumentů o Íráku, ve kterých jsou detaily rozhovorů mezi Blairem a Bushem, s poznámkami a schůzkami kabinetu. To je předpokládám konec ochrany kabalistických vztahů mezi Spojeným Královstvím a Spojenými Státy.

Sir John Scarlett, který jednal jako konzultant banky Morgan Stanley, se ještě jednou setkal se Sirem Jeremy Heywoodem (který se vrátil do státní zprávy z banky Morgan Stanley) v jednom záměru prodat dodavatele obraných systémů BAE Systems Spojeného Království dodavateli evropské obrany EAD v listopadu 2012. Morgan Stanley si chtěl přihodit a využít tak prodeje a poptávali se na věci kolem Heywoodova konfliktu zájmů. Dohoda ztroskotala, ale je to dobrý indikátor ztráty Heywoodovy pozice v obraně Spojeného Království.

Je to součást evropské a kabalistické strategie, aby členské státy mohly redukovat svoje obranné kapacity ve prospěch jedné federální evropské síly.

Oznámení minulý týden o ztrátě pracovních míst v loďařských docích v sídle Královského námořnictva v Portsmouthu je součást tohoto plánu.

Důsledky války v Íráku a Afghánistánu je jenom rozšiřování procesu radikalizace kontrolované Al-Kajdou a skupinou talibanských bratrů, které jsou původně vytvořeny kabalistickou odnoží CIA. Kabalistická CIA také umožmnila válku dronů v Pákistánu bez jakéhokoliv vměšování okolních států. Technologie útoku dronů se vyvinula v jednom divadle, které není ve válečné zóně, hodně daleko od západních pobřežních oblastí. Nicméně, v létě 2013 prohlásil Snowden, že EU usiluje o své vlastní letectvo dronů, jako jedna operace tajné agentury pro zmírnění aktivit popsané jiným ustavením CIA/NSA.

Lady Ashton požadovala použití vojenských dronů v Evropě v listopadu 2013. Viviene Redding požadovala vzdušné síly neřízených  dronů EU pro postavení se čelem ke Spojeným Státům.

Takže válka, kterou Heywood pomohl začít v Íráku vyprodukovala celou pěstírnu neřízených letadel v Pákistánu, kterou technologie EU použije proti svým vlastním obyvatelům a použije tak „hrozbu“ kabaly ze Spojených Států jako ospravedlnění. Kolečka uvnitř koleček. Členské státy jsou tak vojensky oslabeny a – v termínech tajné služby – díky politikám implementovaným elementy, jako Sir Jeremy Heywood a Sir John Scarlett,že jedinou odpovědí je dronová vzdušná síla kabaly EU jako odpověď na „hrozbu“ kabalistické odnože Spojených Států.

Zdroje:

http://www.theguardian.com/public-leaders-network/2013/oct/18/jeremy-heywood-pollyanna-whitehall-francis-maude

http://www.huffingtonpost.co.uk/paul-flynn/politicising-the-civil-service_b_3110213.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2359126/Sir-Jeremy-Heywood-Lazy-civil-servants-hide.html

http://www.theguardian.com/politics/2013/jul/10/ministers-new-powers-civil-servants

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/liberaldemocrats/10326146/Sir-Jeremy-Heywood-called-in-to-defuse-wind-farm-row.html

http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/top-civil-servant-jeremy-heywood-met-cuadrilla-chief-straight-after-sussex-fracking-announcement-8827542.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2213626/SPECIAL-INVESTIGATION-Sir-Jeremy-Heywood-centre-incestuous-nexus-lobbying-end-independence-BAE.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2207611/BAE-deal-Conflict-fears-David-Camerons-right-hand-mandarin-Sir-Jeremy-Heywood.html

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/defence/10429617/Shipbuilding-to-stop-at-Portsmouth-but-jobs-could-be-saved-if-Scotland-votes-for-independence.html

http://blogs.telegraph.co.uk/bruno-in-brussels-eu-unplugged/brusselsbruno/367/

http://rt.com/news/data-protection-rules-eu-491/

http://euobserver.com/defence/121854

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/eu/10425418/Brussels-demands-EU-intelligence-service-to-spy-on-US.html

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-24753920

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-24776363

 Zdroj a komentáře  angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině: http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

vyšlo na : benjamin-fulford-cz.webnode.cz

 

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*