Otevřený dopis Miroslavě Němcové

Otevřený dopis Miroslavě Němcové

Paní ( bohužel ) poslankyně,
Vaši výzvu k vládě, aby Zemanovi neplatila cestu na oslavu vítězství Rudé armády nad fašisty dne 9. května v Moskvě, považuji za zcela sprostou a hanebnou, kterou by bývalá představitelka našeho státu vůbec neměla vypustit z úst. Zvláště ne Vy, která se se svoji ODS podílela na rozkradení naší republiky a zaprodání Evropě, sama jste zlodějka, která se nestydí ukrást pitomé rohlíky a Vašeho syna jste nechala užívat bezplatně služební auto.

Miroslava Němcová Foto: Profimedia
Miroslava Němcová Foto: Profimedia

Kromě toho, celé Vaše poselství za dobu, co jste v parlamentu, je jen o tom, že při nulových mravních zásadách, vlastní nízké inteligenci a historických neznalostech využíváte sama všechny prebendy, aniž by jste se jakkoliv významně o ně sama zasloužila.

Prezident Zeman sám ze svého platu přispívá na snížení státního dluhu, který nezpůsobil a Vy máte vůbec drzost vyzvat vládu, aby jemu, jako našemu představiteli, neproplatila cestu do Ruska. On je ten, který po právu reprezentuje naši vděčnost za to, že vůbec v této kotlině můžeme žít – kdyby nebylo Rusů, jsme buď kouřem v komínu koncentračních táborů nebo otroky “ rasově čistých Germánů “ někde na Sibiři nebo v Patagonii.

A to už vůbec nehovořím o účelu jeho cesty – uctít památku statisíců a milionů lidí, kteří položili život za svobodu celé Evropy, za svobodu, o které vy nyní mluvíte, aniž byste měla pojem o tom, jaké ukrutnosti museli tito lidé prožít, pokud se vůbec svobody dočkali. Uctít jejich památku je povinností každého slušného člověka, což Vy nejste ! Každý slušný člověk by si měl před Vámi po tom, co jste prohlásila, odplivnout.

Jste pro mne naprosto s…….., který v parlamentu nemá a vlastně ani neměl co dělat. Nyní máte jako ODS ubohých 6 % a chcete mluvit za nás ? Držte ústa, zalezte do svého města a jděte do důchodu – a hlavně, neškoďte a nemluvte o věcech, kterým nerozumíte.

Tím, co jste řekla ve vztahu k 9. květnu, jste jen ukázala, jak nekonečně jste hloupá. Pohrdám Vámi, stejně tak jako každý další slušný člověk v této republice. Kdybych k Vám neměl tak daleko, rád bych Vám své pohrdání Vámi sdělil osobně, včetně onoho odplivnutí.

Zdeněk Pejša, České Budějovice
Přišlo emailem
Loading...

Podobné články

Hon na Andreje Babiše

Hon na Andreje Babiše

Středověk byl docela krutou dobou. Přesto však je spojen s jistými ideály, které se více…

 • · Edit

  TO: Jiří Kokeš 1.4.2015 v 11:09
  Kdo podporuje zločin ať již přímo či nepřímo, o zločinu ví a nekoná k jeho zabránění, kdo k zločinu a vraždám vybízí má být postaven před mezinárodní soud! Začal bych Mejdanem a Tymošenkovou, která vybízela k vyvraždění 10 milionů východních Ukrajinců!Vláda ČR, MZV ČR,hrad, ODS,TOP09 ,Schwarzenberg, Štětina EU a NATO včetně USA se neozvali, mlčeli,podporovali to !Na základě tohoto prohlášení byli zahájeny výjezdy banderovců pravého sektoru, podporovaných zahraničními jednotkami z Polska, Estonska, USA a řízeny CIA z MV Ukrainy s cílem vybíjet nepohodlné Ukrajince(viz lynčování včera nepohodlného poslance!!)Došlo k vraždám v Oděse, kde bylo zavražděno, znásilněno, upáleno na 300 lidí , chtěli pokračovat na Krym, tam jim obyvatelstvo jasně řeklo, že ne !!pokračovalo se do Doněcka, Luhanska,…kde toto převzala do rukou s pověření prezidenta Porošenka Ukrajinská armáda s poradci USA a banderovskými prapory, které vyzbrojují USA a žačala genocida!! nepohodlných !! po tisích!

 • Pane Roberte Janéz – kdo je u Vás lůza? Lidi, kteří pracují, odvádějí daně a pak vidí, jak je ti nahoře rozkradou?! Jak nás zaprodali Amíkům???!!! Nejsou peníze na důchody, není na školství, není na kvalitní potraviny, není na pomoc starým lidem…..Jak si dovolujete nás – potažmo i mě – nazvat lůzou? Vy jste něco víc????
  S dopisem naprosto souhlasím.

 • Jak pozná hlupák, že je hloupý? Nepozná to nikdy, není na to dost chytrý a kdyby byl, nebyl by hlupák. Z tohoto pohledu považuji dopis paní Němcové za naprosto zbytečný.

 • · Edit

  Já znám paní Němcovou jako velice slušnou, seriozní a zodpovědnou dámu. Nečetl jsem ani neslyšel její výzvu, ale rozumím tomu tak, že vůbec nejde o uctění památky padlých sovětských vojáků a povražděného obyvatelstva. S tím paní Němcová určitě problém nemá. Jde o to, co se teď děje na Ukrajině (a nejen tam). Rusko zvedá hlavu a vrací se ke své tradiční imperiální politice. Kdybych byl Rus, nejspíš bych Putinovi tleskal. Za to, že se snaží pro mou zemi urvat co se dá. Jako Nerus mu ale moc netleskám. Rusko se znovu stává zdrojem nestability ve světě. A právě o tohle podle mého paní Němcové jde.

 • · Edit

  Já bych té hlupani ne jen plivla do toho…..,ale přidala i pár facek.Ona je bezcenná už i pro ODS.

 • Vidim, ze v Ceskem Parlamentu je hodne zlych a skodolibych kreatur. Tahle harpyje zvana M. Nemcova by mela byt s okamzitou platnosti vyloucena z Parlamentu. Vcera bylo pozde!

 • · Edit

  Už mnohokrát mne vytočily žvásty paní Němcové. Je opravdu tak hloupá, nebo fanatička, která nemůže pochopit, že by měla odejít do důchodu a nepouštět si pusu na špacír, když už věcem přestává rozumět? Napsal jste to velice dobře, souhlasím i s urážkami, protože jak už bychom důrazněji měli dát najevo, že by paní Němcová měla odejít a na veřejnosti raději už nikdy nemluvit.

 • · Edit

  Robert Janéz kdo je u Vás lůza? když se Vám to tady nelíbí tak tady nečtěte a nebo jste jen prudič Autor dopisu to napsal trefně Němcová nemá ve vládě co dělat je to bezcharakterní člověk kterému nezáleží na blahu lidu ale blahu těch co si říkají úspěšní lidé a lobisti jo jo ruka ruku myje

 • · Edit

  Nevím,ale po té,co jsem se o této paní dozvěděla ,to samé platí i o jejích aktivitách
  mně dopis p.Pejšy tak nerozumný nepřipadá…
  Tahle žena je opravdu hloupá.
  jituš

 • Naprostý souhlas. Omezenost a blbost některých lidí je nepochopitelná. Bohužel, taky neomezená.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*