Otevřený dopis české vládě

Otevřený dopis české vládě

Nevážený pane premiére, nevážení členové vlády,

my, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé, vědomi si svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku, odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní, kulturní, hmotné a duchovní bohatství,  my lid republiky české, jako  jediný zdroj veškeré státní moci vám nyní, po vyčerpání všech dostupných zákonných prostředků, vyslovujeme nedůvěru a vystavujeme konečný účet.

Nejednáte v zájmu naší země a jejího lidu. Činíte rozhodnutí, která jsou nejen v přímém rozporu s našimi ústavními právy, ale především v naprostém rozporu se zájmy bezpečnosti a ochrany naší republiky. Činíte rozhodnutí, na která jste od nás v žádném případě nedostali mandát. Nikdo z občanů této země, nikdo z voličů vám neudělil souhlas k přijímání nelegálních imigrantů ze zemí, které se řídí právním systémem šária. Nikdo z občanů této země, nikdo z voličů vám nedal svůj souhlas k rozhodování o jejich počtech. Jednáte zcela proti naší vůli. Prostřednictvím médií nám neustále sdělujete zcela nepravdivé a zkreslené informace týkající se vaší imigrační politiky. V době, kdy  státy západní i jižní Evropy čelí neuvěřitelné invazi tzv. uprchlíků před válkou a jsou již téměř ve válečném stavu, nám do očí nalháváte, jak nám nic nehrozí a jakým přínosem pro nás tito tzv. uprchlíci budou. Jestli tím máte na mysli ty zběsilé hordy, co do Evropy denně připlouvají, tak to pak tedy pánbůh s námi. Co se nám to snažíte namluvit, že se jedná o samé vzdělané lidi. Jak si nám vůbec dovolujete tak neuvěřitelně lhát. My nejsme slepí ani hluší a především používáme zdravý rozum. Rozhazujete z našich peněz, dáváte stamiliony na jejich zaopatření. Toto vám také nikdo z nás nedovolil. Podporujete přivandrovalce, na to peníze v rozpočtu jsou. A já se ptám, proč tyto částky neinvestujete do občanů naší republiky, tedy do těch, kteří tuto pomoc opravdu potřebují. Že vás hanba nefackuje, sami si žijete v blahobytu, vesele rozdáváte z našich peněz a přitom v naší zemi přibývá občanů, kteří musí žít pod hranicí chudoby. Opravdu jste se předvedli, když jste důchodcům navýšili důchody o „závratnou“ částku celých čtyřiceti korun. Jak si vůbec můžete dovolit se jim takto vysmívat.

V souvislosti s probíhající imigrační krizí jste se dopustili naprosto neodpustitelného protivení se naší vůli. Naše státní hranice jsou stále nezabezpečené a tak jste naší zemi nechali zcela napospas všem možným individuím, která nás mohou kdykoliv ohrozit na životech. Jste neuvěřitelně laxní k otázce naší bezpečnosti. Okolní státy uzavírají své hranice, aby byla zaručena maximální bezpečnost jejich obyvatel a vy? Poskakujete, jak Brusel píská. Nedávné teroristické útoky v Paříži i dalších místech, to se vám zddá málo? Že nám nic nehrozí? Co se nám to snažíte namluvit. Po dnešním teroristickém útoku v Bruselu nám zase jen lžete. Tak ono nám nic nehrozí? To si myslíte, že vám teroristé pošlou před tím sms, třeba jako Bohoušku, pozor udělá to bum? Nebo Mílo, tak zítra v pět  na Můstku? Přestaňte si z nás dělat blázny a začněte urychleně jednat. Uzavřít naše hranice a přestat vykládat o tom, že je nutné chránit hranice Schengenu. Vy nám totiž opět lžete, Schengen přeci žádné vnější hranice nemá, a jak by také mohl, když je to jen dohoda. Zato naše státní hranice zrušeny nejsou, jsou zakotveny přímo v naší ústavě a vaší povinností je tyto hranice chránit. A nesnažte se nám zase namluvit, že na to nemáte dostatek finančních prostředků, stačí vzít těch sto milionů, co máte v úmyslu poslat do Turecka a vynaložit je pro zabezpečení naší ochrany. Přestaňte nám vykládat, že teroristé v Evropě nejsou, vždyť vy jste je sem sami dobrovolně pustili a dnes jsou jich tu již tisíce. Sami dobře víte, že je jen otázkou času, kdy a kde znovu udeří.  Pokud v naší zemi bude zkřiven jen jeden jediný vlásek našich občanů v důsledku teroristického útoku, pak plná zodpovědnost bude padat na vaše bedra a z této zodpovědnosti se rozhodně nijak nevyvléknete, to si ohlídáme.

Na základě výše uvedeného vám pane premiére a členové vlády ČR  občané této republiky nařizují  započít okamžitou a důslednou ochranu našich státních hranic, jakož i plné zabezpečení ochrany obyvatel uvnitř republiky všemi dostupnými prostředky. Pokud nebudete respektovat toto naše nařízení a nebudete jednat v zájmu naší země a jejích občanů, pak občané této republiky začnou nekompromisně jednat sami. To, co činíte se nazývá vlastizradou a vězte, že za své činy budete spravedlivě odměněni.

Znění tohoto otevřeného dopisu bude uvedeno též v nezávislých médiích.

Dne 22.03.2016                                hrubě nespokojený občan
Loading...

Podobné články

 • Zdenku,nevim co je to za člověka kdo to psal ale je to každopádně rozumný člověk.Možná nemluví za všechny ale za velké procento národa určitě.Samozřejmě je pár pomatenců kterejm je jedno v čem jeho děti a vnoučata budou vyrůstat-za ty určitě nemluví.

 • Kdo jste že mluvíte za všechny občany České Republiky to za prvé za druhé nevšiml jsem si že by Belgie a nebo Francie uzavírala hranice tak jako to chcete vy?

 • · Edit

  Vasek
  26.3.2016 at 20:48 · Edit
  Souhlasim se vsim, nase vlada nas vede do zahuby a jeste za to pobira penize, na ktere se zadny poctivy clovek nedostane. Jen si neuvedomuji, ze tato republika neni jenom jejich…
  Oni nejsou žádní dementi, moc dobře vědí, co dělají, že zrazují své voliče a musí si být vědomi i následků. Dnes ještě není doba zúčtování, ale přijde a všichni voliči jim to náležitě spočítají. I s úroky. Bohužel, co všechno se ještě stane nebo bude muset stát, aby Český národ povstal.

 • Souhlasim se vsim, nase vlada nas vede do zahuby a jeste za to pobira penize, na ktere se zadny poctivy clovek nedostane. Jen si neuvedomuji, ze tato repu lika neni jenom jejich, ale je nas vsech a my si jen zvolili zastupce, kteri by se o to meli postarat, ale jejich arogance nezna meze. Delaji si co chteji oni a na obcany, kteri je zvolili do tehle zoodpovedne funkce, totalne kaslou a je jim jedno, ze 90% obcanu s jejich jednanim absolutne nesouhlasi. Nevim, kdy tohle chteji pochopit, to ma dojit na nejhorsi? Az se islamistum povede vyhodit do povetri nejakou jadernou elektrarnu, bude uz sakra pozde. A kdyby se neco takoveho stalo v CR, tak doufam, ze vsechny tyhle nase zastupce republiky zavrou do konce jejich zivota, protoze jinak to budou muset zacit resit prosti obcane. Mam rodinu a stat nam nikdy nic nedal, jen chtel po nas porad platit a oni tyhle penize pouzivaji na uprchliky. Proc jim neposilaji sve neustale si zvysujici platy?? Jejich jednani uz je opravdu zcela za hranici toho, co si muzou dovolit!!!

 • Plně souhlasim-ALE-jak mnozí píší,maj nás a naše volání u zádele.Každopádně je nutné jít k volbám.Ideální stav-povinné volby,kolikrát slišim že to je totalitní,neni je to i ve vyspělích demokraciích,samozřejmě můžete volbu úmyslně pokazit ale Vaše účast se počítá,při této řekněme 99ti procentní účasti je z ninějších 28% hlasů třeba pro ODS jen %13.Takže K VOLBÁM a každopádně nevolit ODS,TOP 09 a zřejmě ani Bohouše ale to už je jen na Vás,Vašem uvažování a hlavně skušenostech za pár let od SAMETOVÉ REVOLUCU Vendy a bandy kolem něj.

 • Byl bych blázen kdybych to nepodepsal.Jezdim do België a vím co obnáší islám.

 • S dopisem plně souhlasím Je přece jasné, že je nutno uzavřít naše hranice. A žádné podivné uprchlíky, kteří nás nenávidí a jen dobývají naše území nesmíme přijímat. Situace je mimořádná a vy politici, kteří máte právo rozhodovat musíte rozhodovat tak jak si to přeje většina občanů a nesloužit jako zaprodanci k vytvoření NWO a to proti vůli celého národa. Myslím si však, že Bohouš. Jirka a ostatní hoši budou stále vysmátí i kdyby dostali takovýchto dopisů miliony. Oni vědi své, ale my také.

 • Dobrý pokus. Ale marný. Je to stejné, jako kdyby jste chtěli vysvětlit hlupákovi, že je hloupý tak, aby to pochopil. Hlupák to nepochopí nikdy a kdyby to pochopil, nesměl by být hloupý. Takže nemožné. Jedinou cestou je tlak prostřednictvím demonstrací a případně generální stávky, aby si museli politici říci o mandát v předčasných volbách. Pokud bychom i v dalších volbách zvolili lidi, jako je prolhaný Sobotka, byl by to náš konec a naše vina.
  Sobotka se dopustil vlastizrady tím, že odsouhlasil bezvízový styk s Tureckem i přesto, že výbor PS pro evropské záležitosti uložil bezvízový styk s Tureckem odmítnout. Sobotka patří za mříže.

 • Dobrý dopis, ale vláda jej stejně bude ignoravat, nebot s námi má jiné plány! Tato antivláda nehájí zájem svého lidu, ale zájmy mocenských struktur ve jménu NWO. Chce nás svojí arogancí pokořit ,ponížit, možná i vychladit, jehož scénář je již dávno napsaný v Bruselu a Washingtonu. Ani krev na rukou neviných evropanů ji nevadí a dál se bude Evropa islamizovat dle tohoto zvrhlého scénáře dokud se jí nedostane svého cíle, nás všechny paralizovat a rezignovat na její islamizaci. Žádné impérium však není věčné a jednou se rozpadne, a jeho lid si to s toutu zrádcovskou vládou po zásluze vyřídí!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*