Otec zatčen, že praštil migranta, který sexuálně napadl jeho dceru

Otec zatčen, že praštil migranta, který sexuálně napadl jeho dceru

Policie v Mnichově, Německu podala žalobu proti 42letému otci, který praštil afrického migranta, který sexuálně napadl jeho 21letou dceru během Oktoberfestu.  K sexuálnímu útoku došlo na vlakovém nádraží v Hackerbrücke a byl do něj zapojen opilý migrant z Eritreje, který strčil obě ruce pod sukni mladé 21leté ženy a hladil jí na hýždích.

Poté, co se dozvěděl o sexuálním útoku, otec mladé dívky udeřil migranta do tváře, podle německého deníku Merkur.

Zatímco policie v Mnichově podala žalobu za sexuální obtěžování proti migrantovi z Eritreji, podala také obvinění za tělesné napadení proti 42letému otci.

Mnoho lidí na internetu bylo pobouřeno, že policie vznesla obvinění proti otci. Někteří se ptali, proč by měl jen přihlížet, když mu sexuálně napadli jeho dceru.

Mluvčí mnichovské policie Petra Wiedmannová uvedla, že policie musí vyšetřit oba „zločiny“.

„Teď už je to na soudu, aby zhodnotil tento případ. Existuje podezření, že došlo ke dvěma zločinům, jeden byl sexuální obtěžování a druhý fyzická újma. Policie je podle zákona povinna prošetřit oba,“ uvedla.

K útoku došlo během Oktoberfestu, největšího festivalu v Mnichově, který zaznamenal v posledních letech obrovské posílení bezpečnosti kvůli předchozím sexuálním útokům na jiných festivalech v Německu spolu s rostoucí hrozbou radikálního islámského terorismu.

Rok 2016 zaznamenal na festivalu jednu z nejnižších účastí – zatímco vzrostly hlášené sexuální útoky – rok po vypuknutí migrační krize.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*