Ostudný politický soudní proces potírající svobodu slova pokračuje

Ostudný politický soudní proces potírající svobodu slova pokračuje

Gauneři a zločinci, kteří naší zemi způsobili mnohamiliardové škody a spáchali všemožné trestné činy vč. násilných, běhají po svobodě a smějí se. A náš údajný demokratický systém a údajný právní stát současně popírá svobodu slova a šikanózně honí lidi po soudech.

Ekonomických gaunerů dokážeme všichni vyjmenovat spousty a ještě se na ně musíme dívat v televizi, kde jsou z nich děláni VIP. To jsou ti, kterým vděčíme za rozkradení naší země a otročení za třetinové mzdy. A vidíme to léta.

Novinkou ve vnímání dobra a zla v naší zemi je příběh odsouzeného násobného vraha, který dostal milost, stal se mediálním hrdinou  a čekám, kdy z něj bude vyroben „Míra Dušín“. Médii je nám podsouváno, jak úžasný člověk to je. Nikoho nezajímá, že mimo oné násobné vraždy má velmi pestrý trestní rejstřík z minulosti.

Doslova tragikomedií je příběh Janouška, který zjevně nikdy neodsedí alespoň to, co mu bylo tak složitě pravomocně uloženo.

Otřesnou ukázkou neschopnosti státního aparátu je zproštění obvinění všech obžalovaných v tragické kauze Studénka, kde se ani po 9 letech mrtví, pozůstalí a ranění spravedlnosti nedočkali. Žádný jiný možný viník dohledán nebyl …A obdobných kriminálních kauz se skutečnými poškozenými, kteří se ze strany státu nedočkají spravedlnosti je celá řada.

Ale aby si státní aparát vyléčil své mindráky z toho, že není schopen a ochoten trestně stíhat skutečné zločince, pouští se do politicky vykonstruovaných kauz s odpůrci stávajících poměrů v naší zemi. Jsou účelově stíháni, souzeni a odsuzováni lidé, kteří jen využívají základního lidského práva na svobodu slova. To je skandální, nedemokratické a naprosto nemravné.

Jedním z těch, kdo aktuálně čelí obdobné šikaně je Adam B. Bartoš, který již byl v jednom případu projevu slova pravomocně odsouzen (na podmínku). Nyní stojí před soudem opakovaně, opět za projev slova a je zjevné, že ho státní mašinerie chce dostat do kriminálu.

Bez ohledu na to, jak osobu Adama B. Bartoše vnímáte, nemělo by nikomu z Vás být lhostejné, že jsou v naší zemi realizovány takovéto politické procesy. Ono se to velmi lehce může stát komukoliv z Vás. Státem placení udavači totiž monitorují už i veškerý internetový prostor, o reálném světě ani nemluvě.

Kdo má odvahu vyjádřit svůj nesouhlas s novodobými politickými procesy, tak se může osobně dostavit dne 14.12. v 9:30 do budovy obvodního soudu pro Prahu 1, jednací síň č. dveří 23 (přízemí), Ovocný trh 587/14, Praha 1, kde bude líčení s Adamem B. Bartošem ve druhé kauze pokračovat.

Kdo chce pomoci vyjádřit svůj nesouhlas jiným způsobem, tak ať alespoň šíří povědomí o celé této skutečnosti.
Předem Vám všem moc děkuji.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ostudný politický soudní proces potírající svobodu slova pokračuje

  • Svoboda projevu a svoboda po projevu není totéž. To jsme znali už před rokem 89. Dnes se vrací normalizace nepatrně odlišnou formou. Kdo nebude mít názor shodný s oficiálním, bude nějakým způsobem postižen. Koledovali jsme si o to, když jsme volili politiky, kteří nás ženou do Euronesmyslu, plného lží a nenávisti. Čím více se ten domeček z karet (EU) bude hroutit, tím více nám budou lhát a tím více budou postihovat pravdu. Nově se dozvídáme o dezinformačních zdrojích. Na zmapování „dezinformačních“ webů se utratilo hodně peněz. Závěr je jednoduchý – kdo nelže s námi, lže proti nám.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*