Ostuda pro Británii: Julia Skripalová tesknící po domovině se chce vrátit do Ruska

Ostuda pro Británii: Julia Skripalová tesknící po domovině se chce vrátit do Ruska

Život v Rusku je zjevně lepší, než ve Velké Británii, a pokud jde o hodnocení rizik a komu skutečně záleží na zdraví Skripalů, činy hovoří lépe než slova.             

Julia Skripalová, údajně otrávena spolu s otcem Sergejem v březnu v jižním anglickém městě Salisbury, je připravena vrátit se do své země, do Ruska, jakmile se její otec uzdraví, podle její sestřenice Viktorie.To nepochybně zahanbí anglické instituce a média, která budou muset tuto zprávu ignorovat, nebo tento příběh převrátit jiným způsobem.

Šokující zpráva Viktorie byla odhalena minulý týden ve čtvrtek.

„Řekla, že je v pořádku a má již připojení k internetu. Odjede domů, až se bude její otec cítit lépe,“řekla členka rodiny.

Rozhovor mezi oběma ženami proběhl v úterý, kdy matka bývalého ruského špióna Sergeje Skripala oslavila své 90. narozeniny.

„Byla velmi šťastná, když se dozvěděla, že je Sergej v pořádku,“ řekla Viktoria a vysvětlila, že podle Julie má její otec stále ještě připojenou dýchací trubci ve své průdušnici.

Dne 4. března tohoto roku byli Julia a Sergej Skripalovi nalezeni v bezvědomí u nákupního střediska v Salisbury v Anglii s podezřením na otravu. Britská vláda a její spojenci rychle obvinili z útoku Rusko, protože bývalý špión zradil Moskvu a sloužil v minulosti ve Velké Británii. Kreml jakoukoli účast při útoku odmítl, přičemž Spojené království nebylo schopno poskytnout jakékoli důkazy.

(Julia Skripalová Foto: Dylan Martinez / Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ostuda pro Británii: Julia Skripalová tesknící po domovině se chce vrátit do Ruska

  • Myslím, že Julii bude nějakým způsobem znemožněno odcestovat do své vlasti. Ještě by Británie třeba mohla využít nervové sanatorium ve své starosti o Julii.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*