OSN si stěžuje, že světu dominují muži

OSN si stěžuje, že světu dominují muži

Organizace spojených národů vyvolala další odpor poté, co zveřejnila příspěvek na Twitteru, kde si stěžovala, že COVID-19 prokázal, jak „tisíciletí patriarchátu“ a „kultura ovládaná muži“ každého „poškozuje“.

„Pandemie # COVID19 demonstruje to, co všichni víme: tisíciletí patriarchátu vyústilo ve svět ovládaný muži, s kulturou ovládanou muži, která poškozuje každého – ženy, muže, dívky i chlapce,“ napsala organizace na Twitteru.Příspěvek odkazuje na poznámky generálního tajemníka OSN, který tvrdí, že koronavirus způsobil „prohloubení stávajících nerovností, včetně nerovnosti mezi pohlavími“.

Jak je „muž“ jako pohlaví zodpovědný za COVID-19 se domnívá každý. Virus neúměrně zabíjí muže nad ženami.

Respondenti vyjádřili na Twitteru nesouhlas s tvrzením organizace.

„Muži vytvořili společnost, ve které se vyplatí žít. Díky mužům žijeme v klíně luxusu,“ poznamenal jeden.

„Patriarchát je, když muž chrání a pečuje o svou rodinu a chrání ji před hladem a nebezpečím.“ „Patriarchát“ jako represivní síla je fantazií feminismu. Neexistuje, “dodal další.

„Úmrtnost dětí. Nižší. Délka života. Vyšší. Míra gramotnosti. Vyšší. Podvýživa klesá. Kvalita života. Stoupá. Seznam pokračuje. Prakticky JAKOUKOLI metrikou je život průměrného člověka nyní lepší než v minulosti. „Ale ach patriarchát,“ napsal další.

Jak jsme již mnohokrát zdůraznili, OSN jasně bojuje proti normálnosti.

V květnu zveřejnila tato globalistická instituce příspěvek s tvrzením, že lidé by neměli používat politicky nekorektní výrazy jako „přítel“, „přítelkyně“, „manžel“ a „manželka“, aby „pomohli vytvořit rovnější svět“.

Respondenti odsoudili skutečnost, že se tento anonymní mezinárodní orgán pokouší ovládat jazyk a že OSN je nyní zcela mimo svou působnost a je dalším vazalem marxismu ke zničení jednotné rodiny.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*