Ortel vyřkl ortel, a vy se ptáte jaký? Pak tápete a jste slepí…

Ortel vyřkl ortel, a vy se ptáte jaký? Pak tápete a jste slepí…

Ať se to komu chce líbí, či nelíbí, skupina Ortel není kontroverzní. Nadávky typu xenofobní, náckovská a jiné hrubosti směrem k těmto umělcům jsou jen ukázkou lidské malosti.

Protože i já jsem několikrát v životě poznala, co to je být strkán do nesvobody, jistě to zažil každý, jsem na obtěžování skutečné svobody nesvobodou citlivá. Před několika dny to byl můj článek, který mi admin-cenzor zakázal a stopnul, prý že jsem propagovala Parlamentní Listy, aniž si ten samý admin-adminka, všiml/a, že hlavním tématem byl rozhovor prezidenta republiky Miloše Zemana, poskytnutý právě Parlamentním Listům, což je zřejmě trestuhodné…

Nyní se šíří nesvoboda veřejně a okatě tam, kde tento krajně nežádoucí a znovuzrozený jev je vždy nejvíce vidět, neboť jsou nablízku média a to hlavně ta „hlavního proudu“.
Také proto vznikl tento můj text a snad vydrží déle, než kliknete na odkaz:

Ve všech zprávách na televizních kanálech, na serverech „hlavního proudu“ jsme byli svědkem podivného úkazu, kdy v komentářích těchto mediálních pramenů týkajících se ohlášení vítězů českého slavíka, se vždy u stříbrné skupiny Ortel, objevila hláška „kontroverzní skupina“ … Je to prapodivný souběh náhod, nebo je to kartelová dohoda mezi těmito sdělovači „jediné pravdy?“

Hanba všem těm, co nerespektují hlas lidu a to nejen v českém slavíkovi, kdy jsou vlastně uráženi i fandové skupiny, kteří svým oblíbeným muzikantům poslali hlas…

ortel-kapela-5Skupině Ortel nezbývá nic jiného, než jí blahopřát k dvojitému stříbrnému a českému slavíkovi, s dovětkem, JEN TAK DÁL KUCÍ!

Svoboda získává na nesvobodě

Opět se naivně ptáte co tím myslím? Tak si udělejme malou analýzu:

Všechny facebookové profily Tomáše Ortela byly zablokovány. Takhle si hlasatelé jediné pravdy a lásky představují svobodu slova?! Vždyť oni chtějí a moc se o to snaží, likvidovat a umlčet všechny ty, kdo se jim znelíbí, kdo umí pojmenovat pravdu, kdo z pudu sebezáchovy a moudrosti tu pravdu bez bázně šíří, aby se ta pravda vzešlá z okolní reality faktu, dostala ven mezi lidi.

Jak že je to přísloví?..Chytrému napověz, hloupého kopni? Někomu ani takový kopanec nepomůže, co si budeme nalhávat, ale budiž.

Můžeme se jen dohadovat, jaký scénář bude následovat. Opět se budou praktikovat „přehrávkové komise“, které budou schvalovat, co kdo smí zpívat, jaké texty, a jaké účesy či oblečení při tom zpěvu může mít? Nalijme si čistého vína, ale ony už tu jsou, jen ještě nejsou oficiálně sdružené, zatím si „mapují terén“.

Je snad náhoda, že se vždy najdou dva tři lidé z řad většinou spíše kabaretních umělců, než umělců v pravém slova smyslu, nehodících se ani do silvestrovských parodií, kteří záměrně vyvolají vášně tam, kde budou nejvíce vidět? Náhoda to není. Tito lidé moc dobře vědí oč jde a co je jejich cílem. Předávají si štafetu rozbrojů za účelem rozdělení lidí, kterým je už tak dost utahováno lano nesvobody ať na pracovištích, nebo na byrokracií rozbujelých úřadech, kde se to hemží uměle postavenými zákony, které vyhovují jen těm u lizu.

Všímejme si, kdo tu skutečně šíří nenávist a hrubě útočí na každého, kdo si jen dovolí mít odlišný názor. Lidí, kteří se stali terčem jejich nenávistných výpadů, je již celá řada, počínaje naším prezidentem, kterého si dovolí kdekdo beztrestně urážet a špinit a konče diskutujícími pod články, jimž se má zatrhnout sociální síť, či blogery s názory za kterými si stojí a které se jaksi nehodí těmto nesvobodným cenzorům na všech úrovních, do jejich vyčpělých krámků. Cenzorům, kteří se bojí svých chlebodárců loutkovodičů, kdy tyto ustrašené loutky tento strach a tuto nesvobodu chtějí snaživě přenášet na ty, co jsou na indexu v časech třetího tisíciletí...A to vše jen pro odlišný a v pravdě rozumný postoj k různé problematice, jež je skutečnou problematikou, kterou je třeba sounáležitě vyřešit, dokud je ještě čas… A tito lidé, cenzoři svobody, odrodilci a donašeči, kteří nemají vztah k rodné zemi, mají ještě v sobě tu drzost, že obviňují pro ně nepohodlné, z šíření nenávisti, kterou však právě oni sami horlivě a hlavně záměrně šíří!

Oni totiž stále ještě nechápou, že se láme systém, kdy dobro ukazuje jasně svou tvář, kdy lidé sdělují svůj názor například i tím, že pošlou sms hlas do soutěže o zlatého slavíka své skupině právě proto, že písní varuje a upozorňuje na zlo, nikoliv ze strachu, ale z pudu sebezáchovy s myšlenkou na nás na všechny a na naši společnou budoucnost.

A to dobro, tímto vyjádřením písní s vlastním a smysluplným textem, k nám tak přibližuje svým skutečným vlastenectvím.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Ortel vyřkl ortel, a vy se ptáte jaký? Pak tápete a jste slepí…

  • Nikdy mne ORTEL nijak neoslovil, ale texty pana Bangy, jenž tuto kapelu kritizuje, jsou nejen naivní ale i jdou za rámec slušnosti. Chce-li někdo někoho kritizovat, měl by se nejdříve podívat sám na sebe ! A TV Barrandov, když chce někoho pomluvit, měla by být kritika zřetelně vyvážená, nebot‘ Gipsy.cz dle textů, nejsou žádní Mamánci dávaný nám za vzor naší mládeži !

  • měla by být kritika zřetelně vyvážená, nebot‘ Gipsy.cz dle textů, nejsou žádní Mamánci dávaný nNikdy mne ORTEL nijak neoslovil, ale texty pana Bangy, jenž tuto kapelu kritizuje, jsou nejen naivní ale i jdou za rámec slušnosti. Chce-li někdo někoho kritizovat, měl by se nejdříve podívat sám na sebe ! A TV Barrandov, když chce někoho pomluvit, nám za vzor naší mládeži !

  • Už to začíná a většina dobře vydělávajícícíh umělců se bude hroutit a budou se zřizovat komise a budou lidem tlouct do hlavy co se jim má líbit , asi jen to co je ideově zaměřené a nebude se dotýkati imigrantů tak to bude to pravé. Ale co takový Banga, který teda snad ve své písni líčí vlastní domácí sex, ale tak obhrouble, že si myslím, že je to nevhodné pro děti. A to si asi myslí , že s tím prorazí. Leda tak v hospodě 5. cenové skupiny a to musí být všichni opilí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*