Ortel je xenofobní, my, ČSSD rozhodneme, co se vám smí líbit a ANO, bude líp…

Ortel je xenofobní, my, ČSSD rozhodneme, co se vám smí líbit a ANO, bude líp…

..neb my kritiku zakážeme. JUDr. Jan Chvojka, poslanec ČSSD chce ze Sněmovny určovat, pro koho smíme hlasovat. Inu, koalice musí držet při sobě. ČSSD ústy Chvojky chce rozhodovat o kom se smí hlasovat.

.

ANO ústy Pelikána kriminalizuje většinu společnosti, která tu nechce islám. Tak, podívejme se na ty údajně závadné texty:

Vyházíme je, budoucnost já vidím temně
Vyházíme je, rozkradače český země.
Vyházíme je, zhyne panská arogance.
Vyházíme je, poslední to naše šance.“

……………………………

Pro svobodnou zem
po staletí naši předci umírali
Pro svobodnou zem
do válek se lidi posílali
Pro svobodnou zem
a pro svý názory a pro svobodu slova
Pro svobodnou zem
budu opakovat pořád zas a znova

……………………………..

Řeknu jen pár vět: „Nechci multi-kulti svět,
kde nenávist je ctnost a vražda poslušnost,
kde ukamenujou klidně ženu tvou.
Tam kde trhavinou, pravdu určujou,
tam roste černej květ s názvem Mohamed.“

……………………………..

Zastavte čas, přišli jsme zas,
probudit vás, než ztratíme hlas.
Zastavit stát, budeme hrát
o věcech, který se neměly stát.
No tak pojď blíž, ať uslyšíš

……………………………….

Pozor, pokud se vám uvedené texty líbí, nebo s nimi souhlasíte, nebo vyjadřují váš názor, můžete být označeni za xenofoby, či propagátory fašismu a trestně stíháni. Nemáte pocit, že tohle tu už jednou bylo? Před rokem 1989? Tehdy se za názory proti proudu“ zyvíralo, dnes se za ty názory blokuje a zítra bude zase zavírat? Tak, je třeba ty šiřitele „správných názorů“ v příštích volbách odstavit. Jenže, místo nich přijdou tI „noví a čistší“, kteří si budou chtít nakrást ještě víc, než jejich předchůdci.

Neposlouchám Ortel, nijak je nepreferuji, ale se shora zveřejněnými texty souhlasím. Dále odmítám islamizaci Evropy. Prohlašuji, že islám je hrozba pro Evropu a celý svět. Dle pokynu ministra Pelikána jsem proto k dispozici orgánům činným v trestním řízení. Pořádek musí být, tak je to správné, tak tom má být. A jen dodávám: „naši vepři boubelatí, plány islamistů zhatí“. No a mám to sečtený. Ostatně, máme to sečtený všichni, třetí fáze islamizace Evropy byla díky USA řízené Merkelové dokončena. Nelze to zvrátit, vývoj bude pokračovat.

Tak, dáme si koblihu a ANO, bude líp, že?

Kapela Ortel Foto: Facebooková stránka skupiny
Kapela Ortel Foto: Facebooková stránka skupiny

 

Michal Malý

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Ortel je xenofobní, my, ČSSD rozhodneme, co se vám smí líbit a ANO, bude líp…

 • Ano libi se mi texty skupiny Ortel,protoze upozornuji na aktualni nebezpeci rozkladu krestanskych hodnot v Evrope a na tom nemohou nic zmenit ani prodejni cesti politici,nebo nejake radoby akademicke elity! A s tim vyhrozovanim a eventualnim zaviranim svych odpurcu by meli zavcas prestat,aby se nahodou karty rychle neobratily!Represe ,zakazy,zavirani a demokraticke svobody v jejich podani se vyrovnaji jednani jejich komunistickych chlebodarcu,kterym drive take slouzili a kdyz ne primo oni,takjejich vlastni rodice!!! At se kazdy s nich radeji podiva z jakeho pelechu vypadl!

 • Urcite jste si vsimli ze 90% politiku skonci jako zlodeji. Ten problem je totiz systemovy. Na politiky pusobi velky tlak aby nedelali problemy vemte si treba Zeman, predstavte si jaky by mel zlaty zivot kdyby hlasal propagadu. Staveli by se mu bysty, chvalili by ho, ten by byl tak uzasny. Za to ze bojuje za pravdu ma jen peklo. Kolik lidi se tomuto postavi ? Je nekolik reseni tohoto problemu ale nejsou to dalsi volby tohle se bude opakovat porad dokud nezmenime system.
  Jeden zpusob je decentralizace moci, na cim vice lidi musi korporace vyvijet tlak, tim je to pro ne obtiznejsi (tohle je pravy duvod existence EU), druhy zpusob je cesta Putin, Sadam, Kadafi . . – politici dostanou takovou moc a vzdelani, aby se mohli ucinne branit vydiranim ze strany cizi moci.

  Jinak mám tu smutnější a pravdivější verzi jedné z básniček.

  Pro šlechtu
  po staletí naši předci umírali
  Pro vetší moc králů
  do válek se lidi posílali
  Pro plnějši pokladnice
  a větší ega, těch co pro svoje iluze ochotni jsou zabíjet
  – Problémem jsou lidé, kteří si myslí, že pro „vyšší dobro“ lze i zabíjet. A je to blbost, protože sama cesta je cílem.

 • Kdyby politici hájili zájmy těch, kteří je volili, nepotřebovali by lidi hledat spásu u jakýchkoliv extrémistů. Myslím, že kdyby žil Karel Kryl, měl by podobné texty a byl by současnou vládní garniturou označován za extrémistu a kriminalizován. Lidé cítí ten tlak politiků na zničení naší kultury a proto vnímají vše, co dává naději. Naděje na svobodu se rozplynuly a nyní nás čeká jen všudypřítomný úředník, kterého se budeme na všechno ptát a on sám rozhodne, co je pro nás dobré a co špatné. Ale zatím ještě rozhodují voliči a je naděje ve volbách něco změnit. Nesmí to však být stádo ovcí, které se nechá opít rohlíkem. Méně EU méně byrokracie, více svobody.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*