Organizace spojených národů zveřejnila na svém webu „plán depopulace“

Organizace spojených národů zveřejnila na svém webu „plán depopulace“

Organizace spojených národů zveřejnila na svých vlastních internetových stránkách plán depopulace, ve kterém popisuje, jak mají západní vlády nahradit své původní obyvatelstvo.

Podle OSN může být pokles počtu nově narozených a problém stárnoucí populace napraven pouze zaplavením Evropy a Ameriky muslimskými uprchlíky.

Deník Commonsenseevaluation.com napsal: Za prvé, oni vezmou prakticky všechny disponibilní příjmy od lidí prostřednictvím daní.

Za druhé, oni zabijí ekonomiku a zvýší náklady na bydlení a vzdělání a donutí zodpovědné lidi, aby odložili manželství a snížili počty narozených dětí.

Za třetí, oni podpoří reprodukci nezodpovědných lidí.Za čtvrté, oni importují negramotné přistěhovalce a zaplatí jim za reprodukci v Americe.

Za páté, oni prosadí třídní divize a postaví chudé proti každému, kdo jim bude odporovat.

A nakonec, oni počkají na to, až se většina stane třídou lidí, kteří se budou spoléhat na vládu, aby mohli přežít, a stanoví pravidla, aby si zajistili post jako trvalá vládnoucí třída.

Výměnný migrační plán OSN:

Projekce Organizace spojených národů naznačují, že v příštích 50 letech bude populace prakticky všech evropských i japonských zemí čelit úbytku a stárnutí obyvatelstva. Nové výzvy klesajícího a stárnoucího obyvatelstva budou vyžadovat komplexní přehodnocení mnoha zavedených politik a programů, včetně těch, které se týkají mezinárodní migrace.

Soustředíc se na tyto dva výrazné a kritické populační trendy, ve zprávě se zvažuje migrační nahrazení osmi zemí s nízkou porodností (Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Korejská republika, Ruská federace, Spojené království a Spojené státy) a dva regiony (Evropa a Evropská unie). Migrační nahrazení se týká mezinárodní migrace, kterou země potřebují k vyrovnání poklesu populace a stárnoucí populace v důsledku nízké míry plodnosti a počtu úmrtnosti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Organizace spojených národů zveřejnila na svém webu „plán depopulace“

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*