Organizace OSN pro uprchlíky tvrdí, že chce přesídlit do Evropy nejméně 380 000 migrantů ročně

Organizace OSN pro uprchlíky tvrdí, že chce přesídlit do Evropy nejméně 380 000 migrantů ročně

Agentura OSN pro uprchlíky (UNHCR) uvedla, že v Evropské unii každoročně hledá azyl nejméně 380 000 uprchlíků a Evropská unie by měla pracovat na přijímání více migrantů.   

EU v současné době zvyšuje počet žadatelů o azyl, které přijímá prostřednictvím zákonných kanálů o 20 000 ročně, ale UNHCR uvedla, že tento nárůst nestačí. Agentura vyzvala k dvojcifernému nárůstu počtu migrantů a uvedla, že nový návrh přijímat migranty v Africe by mohl usnadnit nárůst těchto čísel, píší rakouské noviny Kurier.

Ruth Schöfflová, mluvčí UNHCR uvedla: „Vítáme tyto nové myšlenky, protože očekáváme, že se počet přesídlení zvýší“

„Možnost přesídlení je přirozeně spojeno se skutečností, že nelegální migrace bude zastavena,“ dodala Schöfflová.

Schöfflová podstrkovala „stabilitu“ Evropy ve srovnání s ostatními částmi světa: „Evropa je ve srovnání s jinými kontinenty velmi stabilní, v Ugandě je více než milión uprchlíků.“Ne každý je spokojen s  novým plánem, aby mohli migranti žádat o azyl v Africe před svým příchodem do Evropy.

Pro-migrační aktivistická skupina ProAsyl odsoudila tuto politiku a německou kancléřku Angelu Merkelovou s tvrzením: „Je nemyslitelné, že kancléřka zradila evropské hodnoty takovým způsobem a pak hezky hovořila předstírajíc, že problém neexistuje.“

Plán mít oddělení pro přijímání migrantů v severní Africe nebo na ostrovech ve Středomoří není první myšlenkou, která byla původně mnohokrát předložena politiky jako byl rakouský ministr zahraničí Sebastian Kurz.

Začátkem minulého týdne podepsala německá vláda novou dohodu s Egyptem o otevření azylového přijímacího centra v severoafrické zemi. Francouzi také diskutovali s Čadem a a Nigerem, aby otevřeli podobná přijímací zařízení.

Podle zprávy hraniční agentury EU Frontex je Niger jedním z hlavních uzlů západoafrické migrace do Evropy.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Infowars.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Organizace OSN pro uprchlíky tvrdí, že chce přesídlit do Evropy nejméně 380 000 migrantů ročně

  • OSN pracuje pro NWO. To je teda organizace, která chce pohřbít Evropské státy a uprchlíky mají jako zbraň. Díky psychopatické Merklové a patolízalským politikům. kteří pracují proti svým státům se jim to zatím daří. Jaké neštěstí ještě musí přijít, aby lidé procitli a bránili se těmto zvráceným plánům. Děti a mládež už pomalu připravují, aby byli manipulovatelní. Ty hrůzné americké akční filmy, které jsou v TV na denním pořádku mají také svůj účel .

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*