Orbán obvinil Sorose z úmyslného oslabování Evropy uprchlickou vlnou

Orbán obvinil Sorose z úmyslného oslabování Evropy uprchlickou vlnou

Maďarský premiér Viktor Orbán obvinil miliardáře George Sorose, že se jako prominentní člen kruhu „aktivistů“ snaží sabotovat evropské národy podporou uprchlického směřování z Blízkého východu: „Jeho jméno je nejjasnějším příkladem člověka, který podporuje vše, co oslabuje národní státy a mění tradiční evropský životní styl. Tito aktivisté se podporou přistěhovalců stávají součástí mezinárodní lidsko-pašerácké sítě.“

Přesně ty nevládní organizace, nadace a instituty východní Evropy, které jsou sponzorovány „filantropem“ Sorosem prostřednictvím grantů a napomáhají hladnému průběhu uprchlické invaze do Evropy, kritizovaly Orbána za stavbu ochranného plotu na hranicích, zpřísnění azylových zákonů a protiimigrační rétoriku.

George Soros Foto: AP
George Soros Foto: AP

Hra mocenských skupin

Jak tvrdí Kerry R. Bolton z Foreign Policy Journal, mocenská spektra od sionistických po americké „jestřábí“ kolony vnímají invazi muslimů radikálního typu do Evropy a je pro ně součástí globalizačního procesu. Právě tyto extremisty podporoval Izrael a USA při vytváření chaosu v dříve stabilních zemích (Afghánistán, Jugoslávie, Libye, Sýrie). Na první pohled by se mohlo zdát, že sionistické vedení se bude bát migrujících ozbrojenců jako zvěstovatelů antisemitismu v Evropě. Jak se však ukazuje, antisemitismus je základem sionistického bytí a jejich vztah je symbiotický.

Na vyšší dialektické úrovni, globalističtí blogeři, lobbisté a služební loutky podporují „hijrah“. Jak naznačil v roce 2012 rabín Baruch Efrati, šéf náboženské školy v Efratu, jeho nenávist vůči západnímu křesťanství je větší než vůči islámu. Na otázku studenta (město Visoko v Bosně), Efrati odpověděl: „Židé by se měli radovat z toho, že křesťanská Evropa ztrácí svou identitu. Je to trest za to, co nám dělali stovky let během našeho exilu. Nikdy nedopustíme evropským křesťanům porážku miliónů našich dětí, žen a starých lidí. Nejen za nedávný holocaust, ale za celé generace, konzistentním způsobem, který charakterizuje všechny frakce pokryteckého křesťanství. I když jsme v hlavní válce s regionálními Araby o izraelskou zem, islám je stále mnohem lepší, než křesťanství. Židé se musí modlit, aby islamizace Evropy neuškodila Izraelcům.“

 

Sýrie, Írán a podpora migrace do severního ráje

Sekulární státy Blízkého východu jako Sýrie a Írán jsou považovány za primární cíle pro proizraelské stratégy ve Washingtonu. Jsou „naživu“ jako poslední dva, dokud všechny nepohodlné režimy kolem byly svrženy. Destabilizace regionu rezultovala v masové vysídlení obyvatel, ale jeho konvergence a hromadná „cesta za krásnějšími zítřky“ v Evropě není náhodná. Kdo dal tuto masu do pohybu?

Milión přijatých migrantů Evropskou unii ročně je výslovné přání a plán měnového spekulanta a patrona revolucí George Sorose, který chce ke každému uprchlíkovi „přibalit“ grant 15 tisíc eur. Sorosův argument zní, že migranti poskytnou ekonomický stimul. Jaký stimul a pro koho? Další plutokrat a obhájce „evropských hodnot“ (z nichž se tímto způsobem stane brzy pejorativum) je Peter Sutherland, ředitel Světové obchodní organizace (WTO), evropský předseda Trilaterální komice Davida Rockefellera a člen Bilderberg Group, poradce CFR, předseda Goldman Sachs a významný globalizační hráč.

Goldman Sachs je primární sponzor afro-levantského demografického posunu do Evropy. Sutherland již dostatečně nahlas řekl, že je třeba potlačovat protiimigrační rétoriku a útočit na tendence, které by chtěly chránit státní suverenitu. Důvod? Jak sám uvedl, v migrantech vidí levnou pracovní sílu a daně. A jaký je nakonec plán s Evropany? Možná napoví hrabě Coudenhove-Kalergi, plány pro „Evropany zítřka“ a podpora jeho idejí největšími bankéři doby. (o tématu píše Patrik Svoboda v článku „Kmotr hybridizace Evropy“ (časopis ZEM & VEK 12/2015, str.56-58) nebo Juraj Pokorný na webu v příspěvku „Coudenhove-Kalergi: etnická sebevražda Evropy prostřednictvím vnucení míchání ras„).

 

Dnešní poslové vůle „těch za oponou“

Soros odpověděl na Orbánova slova velmi zajímavým způsobem: „Jeho plán považuje ochranu státních hranic za cíl a uprchlíky za překážku. Náš plán považuje ochranu uprchlíků za cíl a státní hranice za překážku.“ Na obdobné záškodnické praktiky „sítí aktivistů“ a prodloužených rukou „filantropů“, v podobě neziskových a nevládních organizací, pohotově zareagovalo Rusko, jejich „vypnutím“. Evropské státy zatím k takovému kroku nedospěly.

Existuje nějaká konspirace (=spiknutí) mezi sionisty, neokonzervativci, plutokraty, liberály a Washingtonskými stratégy? Kerry R. Bolton odpovídá možná, ale ne nutně. Jako mnohokrát v historii může ke konvergenci cílů, i když dočasně, dojít i mezi rivaly (přičemž rivalita je někdy hereckým výkonem). Tyto frakce se shodly, že afro-levantská migrace je nástrojem pro zničení stability národů a kultur a přetvoření světa podle požadovaného obrazu.

 

Zdroje: Bloomberg, Foreign Policy Journal, Ynetnews, CNN, Open Society Foundations, Conservative Headlines, petersutherland.co.uk, Global Research

 

ZemaVek/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Orbán obvinil Sorose z úmyslného oslabování Evropy uprchlickou vlnou

  • Starý satanův sluha jistě vládne velkou mocí ale neuvědomuje si pouze jedno, ssebou si nevezme ani jeden jediný haléř, ba dokonce ani svou moc! Toto pro něj hrozné poznání ho brzy čeká…Neodejdeš,dokud i posledního haléře nenavrátíš…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*