Orbán: Maďarsko otevře náruč Evropanům, prchajícím před multikulturním Západem

Orbán: Maďarsko otevře náruč Evropanům, prchajícím před multikulturním Západem

Maďarský premiér Viktor Orbán prohlásil, že jeho země otevře svou náruč západním Evropanům prchajícím před masovou migrací a před „pány globalistické politiky“.           

„Dovolíme vstup skutečným uprchlíkům,“ řekl Orbán před jásajícím publikem: „Němcům, Nizozemcům, Francouzům, Italům, vyděšeným politikům a novinářům, kteří budou chtít zde v Maďarsku najít Evropu, o kterou přišli ve své vlasti.“

Maďarský vůdce posloužil jako de facto vůdce středoevropských a východoevropských zemí, které se brání politice otevřených hranic Evropské unie a vedoucích členských zemí na západním kontinentu.

Orbán poukázal na britské hlasování opustit Evropskou unii a zvolení Donalda Trumpa ve Spojených státech jako na populární vzpouru proti „aroganci a blahosklonnost“ globálních elit odtržených od obyčejných lidí.

„To je způsob, jak na světě začaly existovat nejvíce bizarní koalice převaděčů, aktivistů v oblasti lidských práv a elitních evropských politiků, kteří záměrně přivádí milióny přistěhovalců do Evropy,“ uvedl Orbán.

Maďarský vůdce také předpověděl, že rok 2017 bude dalším rokem konfliktů s EU, protože „Brusel se bude nadále mimo jiné pokoušet chopit se dalších pravomocí s ohledem na migraci a daně.“

Orbán také varoval před aktivitami nevládních organizací financovaných ze zahraničí, které se snaží ovlivnit místí politiku. „Plavou zde ve vodě velcí dravci, a to je nadnárodní říše George Sorose.“

 

(Breitbart/svobodnenoviny.eu Maďarský premiér Viktor Orbán Reuters)
Loading...

Podobné články

Komentář “Orbán: Maďarsko otevře náruč Evropanům, prchajícím před multikulturním Západem

  • Správně by měli vůdci národů nedovolit multi kulti speciálně islámistům zde vládnout a rozkazovat, protože je to cesta do pekel a do budoucích bojů a svárů. Je to děláno záměrně a politici by za to měli nést odpovědnost a myslím,, že budou za to v budoucnu souzeni. Evropa se stala obětí tvůrců NWO a lidé se musí řídit selským rozumem a nenechat se porobit Německem a Francii, kteří už mají i jiný plán jak vládnout Evropě. Za této situace fandím panu Orbánovi. Jinak si myslím, že národy se dostaly do služebnické funkce nadřízených národů, které se do tohoto vůdcovství pasovaly sami.. Každý národ nemá útočit v jiných zemích, ale musí bránit svou kulturu, své území a nepřipouštět žádné rozkazy a soudy s multi kulti. Smutné je , že zrádci země slouží za peníze a nevadí jim, že slouží zlu. I zde platí, že je vždy lepší prevence než se snažit napravit co už je těžko napravitelné.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*