Orbán:  „Je zakázáno tvrdit, že masová migrace přináší zločin a teror do našich zemí“

Orbán: „Je zakázáno tvrdit, že masová migrace přináší zločin a teror do našich zemí“

Maďarský premiér Viktor Orbán opět zaútočil na Evropskou unii a obvinil blok z odpovědnosti za migrační krizi, zatímco řekl čelním představitelům v Bruselu, že jejich cílem je vytvořit „Spojené státy evropské,“ které „spolknou členské státy“.

Maďarský premiér opět otevřeně potvrdil jeho kritiku návrhů EU v oblasti migrační krize a výzvy k větší integraci v rámci bloku slovy „nastal čas vyzvánět na poplach a hledat spojence.“

„Chceme-li zastavit masovou migraci, nejprve musíme šlápnout na brzdu Bruselu,“ uvedl Orbán.

Orbán byl horlivým oponentem předchozích návrhů zaměřených na vytvoření celoevropského systému přemístění pro žadatele o azyl, a zorganizoval národní referendum proti případným plánům implementovat kvóty na přerozdělování uprchlíků mezi členskými státy.

I když maďarský premiér uvedl, že je Maďarsko ochotno pomoci „skutečným uprchlíkům,“ tak odmítl akceptování velkého počtu muslimských uprchlíků do země.

„Pravda nesmí být řečena“

Při dalším útoku na stav Evropské unie, Orbán vyjádřil obavy, že mnohé u otázek týkajících se uprchlické krize nebylo řádně projednáno, protože „pravda nesmí být řečena“.

„Je zakázáno tvrdit, že imigrace přináší zločin a teror do našich zemí,“ uvedl Orbán.

„Je zakázáno říci, že příjezd mas z jiných kultur, je hrozbou pro náš způsob života, hrozbou pro naší kulturu, naše zvyky a naše křesťanské tradice,“ dodal premiér v otázce masové migrace.

„Masová migrace je pomalá voda, která narušuje břehy přetrvávajícím proudem,“ uvedl Orbán. „ Je maskována humanitárními záležitostmi, ale její pravá podstata je okupace území.“

Maďarsko již dříve rozzuřilo úředníky EU, že vztyčilo podél své vnější hranice ostnatý drát.

Nicméně, Budapešť kritiku odmítla, argumentujíc, že jen chrání své vnější hranice uprostřed obrovského nárůstu počtu „nelegálních“ vstupů do země.

 

(SPU/ svobodnenoviny.eu/ Maďarský premiér Viktor Orbán  Foto: AP)
Loading...

Podobné články

  • · Edit

    je to tak,pravý fašizmus se skrýva za maskami frauM,JUnckerúúú a jim podobných vlastizradcu.Nikoho se nic neptali,bez mandátu na porušování pravidel Schengenu a lidských práv obyvatelu Evropy a jeji kultury si svévolne udelali z celé Evropy utečenecký tábor…plne si zaslouží defenestraci…co to je za dohodu,vyměňovat ilegálného imigranta za syřana??? to my sme tu sýrsky utečenecký lágr a pak nás začít obviňovat,že porušujeme jejich lidská práva a tolerovat ostatním príšelcúm islámske řádení ve stylu šária…oni ničí naši kulturu a neuznávají a ani nechtejí porozumět tomu co je pro nás rodina…inkluze v praxi páni poslanci to ste nám navařili tak to teraz honem spravte,kým je čas

  • S panem Orbánem nelze než souhlasit. Nesouhlasit snad mohou jen někteří jedinci, kteří jsou nemocní, mladí lidé sluníčkáři, kteří jsou zblbnutí a vůbec neví, která bije. Většina lidí je vnímá jako masu, která se chce zviditelnit, protože jinak nemá na nic a zde pocituje svou důležitost. Oni mají své hry a přece je někdo nemůže donutit, aby přemýšleli – možná že to ani neumí. Nechci patřit do podrúčí válečného štváče USA. A neziskovky? To je kapitola sama pro sebe. Více takových představitelů jako je pan Orbán – to by Evropě pomohlo.

  • Cílem je vytvořit Spojené Státy Americko-Evropské, což by mi v principu nevadilo, kdyby lidé co tuto ideu realizují opět nepoužívali staré dobré heslo „účel světí prostředky“ a v rámci toho neváhali spáchat klidně i genocidu aby svých cílů dosáhli.
    Ne účel prostředky nesvétí a nikdy nebude, kdo používá metody vraha bude navždy vrahem. Bude asi opravdu lepší dát EU košem, protože to nevypadá, že by Německo přestávalo být kolonií USA. A USA nikdy neuznám, protože lidé co chtějí řídit Zemi a potřebují k tomu používat metody jako terorismus a genocidu nejsou tohoto řízení hodni, jsou to jen ubozí amatéří.

  • Musíme se zbavit Sobotků a jeho kolaborantú z Nác.Soc. Dem. strany a jejich poskoků zTopky,ODS a Protilidovců. Babiš musí odejít z koalice a tak rozvrátit dnešní vládu kolaborující s EU a USA. Už je na čase, hlas lidu, hlas boží!!!!

  • Integrace Muslimů? Nesmysl. Muslim se nepodřídí. Naopak bude prosazovat poslušnost a zotročení nemuslimů. Evropa se musí rozhodnout, zda se vzdá, nebo bude za svojí kulturu a tradice bojovat. Rozvrat Evropy pomocí Muslimů se nezadržitelně blíží. Proto by bylo na čase tento spolek (EU) opustit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*