Orbán je podle Sobotky populista

Orbán je podle Sobotky populista

Velice křehké pouto ještě drží pohromadě V4. Bohužel nejslabším článkem je právě naše vláda s premiérem Sobotkou. Obávám se, že déle již kličkovat nemůže…

Náhodně jsem si otevřel jeden článek kde hovoří právě premiér Sobotka o migraci. Je to z počátku roku, ale nemyslím, že rétorika tohoto mistra úhybných manévrů se nějak změnila. zde

Komu se nechce číst, tak jen několik citací z uvedeného článku.

„Parazitovat na tématu migrace, strašit lidi, to nikdy nebude cesta sociální demokracie.“

Podle Sobotky není řešením volání populistů po vystoupení z Evropské unie či oplocení České republiky. „O čem Vás můžu ujistit a co mohu garantovat, že na prvním místě pro nás vždy bude bezpečnost občanů České republiky,“ řekl předseda vlády.

V protikladu k těmto vyjádřením jsem narazil na projev Viktora Orbána k vládě, prezidentovi a maďarským občanům. Nezbývá mi než panu Orbánovi zatleskat.

Je to podivné, že V4 ještě funguje společně. Dle výše uvedené definice je pan Orbán totiž populista.

Jediný rozdíl je v tom, že to co Sobotka považuje za populismus je pro Orbána pravda a skutečnost.

To co je pro Sobotku strašení, je pro Orbána nezakrývání skutečnosti.

A to co je pro Sobotku zbytečné hysterčení a snaha oplotit republiku, je pro Orbána ochrana bezpečnosti země a vlastních občanů.

Jedna citace z projevu pana Orbána:

„Evropa připomíná kapitána na lodi, která se potápí, a on místo toho, aby převzal kontrolu nad situací, rozhoduje, které záchranné čluny mají být nekuřácké. Jako kdyby místo snahy opravit poškozený trup se všichni dohadovali, kolik vody by mělo zaplavit jaké kajuty.“

Maďarský premiér Viktor Orbán (Reuters)
Maďarský premiér Viktor Orbán (Reuters)

Přál bych si mít za předsedu vlády takového politika.

Člověka s jasnou vizí, který udělá vše proto, aby ochránil svou zem a národ.

přeji krásný den
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Orbán je podle Sobotky populista

  • Tak se mi zdá, že už funguje i zde cenzura., protože jsem napsala delší odpovědˇa nešla odeslat. Výborný projev, myslím, ,že by se měl Sobotka stydět, protože nemůže ani proti jediné větě argumentovat. Ale to by si tento projev musel pustit aspoň desetkrát a zbavit se svých loutkovodičů , aby byl schopen vnímat. I ČT by to měla vysílat a současně by to měli povinně shlédnout všichni poslanci. Jsme přece ještě ve V4????????????

  • Sobotka je kolaborant, psychopat, nemocný člověk. Takový lidi by se měli ihned izolovat a né jim dávat vysoké fukce. Něco jiného říká a něco jiného činní, ten člověk náš národ zničí. On Je jak doktor Jekyll a pan Hyde!!!

  • Už je hotovo. Brusel chce vzít státům pravomoc rozhodovat o uprchlících. To je konec. Rychle musíme do ulic a tvrdě vystupovat proti. Sobotka nás prodá za jidášský groš. Prý musíme chránit migranty. Kdo bude chránit nás? Máme se vzdát? Proč? Zachraňme svou zemi, když už se EU nedá pomoci!

  • Sobotka je zrádce. Schválil bezvízový styk s Tureckem i když výbor PS doporučil toto odmítnout. Bojím se, že Sobotka schválí i to, že o imigrantech se bude rozhodovat výhradně v Bruselu. Tento eurohujer je nebezpečný a udělá cokoliv, aby ještě pár měsíců byl ve funkci. Je nutné ve všech volbách na všech úrovních dát najevo, že socani pod tímto vedením jsou nežádoucí.
    Je třeba to dát najevo i tím, že nedáme ani korunu na dluhy ČSSD, které si zavinila strana sama tím, že je neplatila a narostly o sankce. Dlužník, který se takto chová si zaslouží konec.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*