Oranžové saně ČSSD potáhne do voleb trojspřeží.

Oranžové saně ČSSD potáhne do voleb trojspřeží.

To co všichni již několik dní předpovídali, se včera vpodvečer stalo skutkem, takže se na tiskové konferenci ČSSD nestalo nic překvapujícího. Ustrojilo se trojspřeží, které potáhne oranžové saně k říjnovému cíli.

Bohuslav Sobotka rezignoval na funkci předsedy sociální demokracie a bude se soustředit jen na funkci předsedy vlády a lídra ČSSD v Jihomoravském kraji. Stranu povede statutární místopředseda Milan Chovanec a volebním lídrem a kandidátem na premiéra se stal Lubomír Zaorálek, takže trojspřeží jako vyšité. Jen mi z toho všeho vyplývá, že oni sami, neví, kdo bude tím hlavním tahounem.

Celou touto anabází se pan Sobotka zbaběle stáhnul do pozadí a uznal, že s ním jako lídrem ve volbách by ČSSD spadla pod desetiprocentní hranici, což by byla pro oranžové neskutečná ostuda a potupa. Otázkou ovšem zůstává, zda jim na tři díly rozsekaná zodpovědnost bude k něčemu dobrá a něco mi říká, že už jim na to lidé nemohou těsně před volbami skočit.Ona je totiž celá oranžová květina rozhádaná a panuje tam neskutečná obava o teplá místečka, na která jsou všichni oranžoví několik let zvyklí. V Praze to dopadlo, tak jak to dopadlo, v jižních Čechách se stále ještě bojuje a tak si já osobně myslím, že ten propad preferencí je právě v těchto žabomyších válkách uvnitř rozhádané partaje, kde někteří hrají o všechno.

Trojspřeží Zaorálek, Sobotka a Chovanec si včera nasadilo chomouty a opratě a pokusí se dotáhnout oranžové saně k říjnovému cíli. Bohouš poběží uprostřed, jako koreň klusem a Luboš s Milanem to budou jistit po stranách, jako prísťažky cvalem a to jeden na pravou a druhý na levou nohu.

Takovéto uspořádání trojspřeží bylo vynalezeno pro rychlou jízdu na velké vzdálenosti, ale vybrat a vycvičit koně k takovému tahu je velmi obtížné. Nechtěl bych být proto pro voliče ČSSD špatným prorokem, ale myslím si, že než se v tom trojspřeží naučí kluci jen chodit a natož běhat, tak bude říjen a bude se odpřahat.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Oranžové saně ČSSD potáhne do voleb trojspřeží.

  • Volebni program potvrzuje, ze CSSD je nepoucitelna slibotechna, slibujici nesplnitelne zatizeni danovych poplatniku, aby ziskala volice. Snad jenom blbec, ktery si mysli, ze ty penize na sliby pochazeji od Socanu, je muze volit! Program strany spociva na rozhazovani penez ze statni pokladny!!! Ubohost, naprosta absence sebereflexe a jeste k tomu vyjadreni Stecha, ktery chce znicit zivnostniky, aby se museli nechat zamestnat. Komunisticky papalas, dnes oranzada se odkopal. Vzdycka jsem si myslel, ze je to blb a podly gauner. Ted mi to potvrdil.

  • K trojce se přidal Štěch se svým štěkem o OSVČ. Pokud byli drobní živnostníci připravení volit ČSSD, nejspíš svou volbu přehodnotí. Snaha politiků štvát proti sobě zaměstnance a podnikatele, staré proti mladým, nemocné proti zdravým …. je jen snahou odvracet pozornost od vlastní tuposti.

  • Trojka to ma vylepsit. Jak? Zradce Chovanec, ztroskotanec Bohous, Zaoralek bez prislovce. Ostatni prospechari ve funkcich a tedy u lizu v Lihovem dome uz pisti strachy ze ztraty koryt. Ruzni korupcnici a kmotri take. Zbyva doufat, ze spousta kauz se posune kupredu a ukonci az prestane ovlivnovani policie, vnitra a soudu Socany. Je to strana, ktera obcany neustale klame a lze jim, slibotechna beze studu. Take strana, ktera si rozhazovanim a zadluzovanim sve volice a priznivce ze statnich prostredku kupovala nejvice. Za jeji vlady narostlo vzdy zadluzeni zeme. Konecne ohodnoceni socanu jeste prijde o volbach. Doufam, ze spravedlive. A Bohous? Rytir smutne postavy svou hru dohral, jako Necas. Oba jsou si podobni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*