Oranžová korupce ČSSD nadále pokračuje!

Oranžová korupce ČSSD nadále pokračuje!

Vždy, když se objeví nějaká nesrovnalost s financemi ve státní správě, čemuž se říká korupce, zametá se to pod koberec slovy osobní selhání jednotlivce. Není ale už těch jednotlivců v řadách ČSSD nějak moc?

Zde je pro oživení paměti malá zmínka a připomenutí těch největších kauz ČSSD z nedávné minulosti podle Wikipedie:

Vytunelování firmy Liberta ministrem financí Ivo Svobodou v roce 1999.

Pronájem Českého domu v Moskvě mezi lety 2000-2002 (Karel Srba, Jan Kavan).

Koupě továrny na zpracování kakaových bobů v Ghaně v roce 2001 (Michal Kraus).

Internet do škol (INDOŠ) v roce 2001 (Eduard Zeman).

Nejasnosti kolem nákupu bytu v roce 2005 (Stanislav Gros).

Kauza „Pět na stole v českých“ při privatizaci Unipetrolu v letech 2005-2011 (Zdeněk Doležal – tajemník Stanislava Grose a Jiřího Paroubka).Financování stavby luxusního hotelu v Harrachově v roce 2006 (Michal Kraus, Miroslav Vlček).

Privatizace OKD včetně bytů v roce 2008 (Bohuslav Sobotka).

ROP Jihozápad – údajné machinace při rozdělování evropských dotací v letech 2010-2011 (Petr Podhola).

ROP Severozápad – machinace při rozdělování evropských dotací v letech 2011-2012 (Pavel Kouda a nově dalších sedm politiků ČSSD včetně bývalé hejtmanky, náměstků a radních).

Zadržení a obvinění hejtmana a poslance Davida Ratha při přijetí úplatku v roce 2012.

Kauza Vidkun s uplácením policie v roce 2015 (Jiří Rozbořil).

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy – přidělování dotací na sport v letošním roce (náměstkyně Kateřiny Valachové).

Nejde ani tak o jména, která jsou u každé kauzy uvedena, jelikož v tomto případě už se nedá mluvit jen o selhání jednotlivců, jak to vždy v případech korupce vedení všech politických stran komentuje. V případě ČSSD a jejích mnoha kauz se jedná o selhání celé partaje, která nám v současné době vládne a která ústy svého předsedy a současného premiéra Bohuslava Sobotky chce opět vyhrát parlamentní volby.

Všechno to je jen výsměch všem poctivě pracujícím lidem, kteří odevzdávají nekřesťanské daně a veškeré odvody, které pak mizí v černých i když v tomto případě spíše v oranžových dírách zkorumpovaných politiků a v podzimních volbách bychom jim to měli náležitě spočítat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Pokud Sobotka navrhne na koryto po Babišovi Schillerovou, je to šaškárna. Ta paní je poslušná a věrná loutka Babiše a ve skutečnosti vše, co by se mělo odhalit veřejnosti, dělá právě ona pro Babiše. Pokud byla motivace Sobotky odstranit Babiše, aby na něj něco na ministerstvu financí našel, tak se jen zbytečně ztrapnil.
    V hnutí ANO jsou členové majetkem Babiše, hájí neobhajitelné a udělají cokoliv, aby si přízeň svého pána udrželi. V případě Schillerové jsme to viděli i v televizi, když hájila šmírovací tunel EET a kontrolní hlášení.

  • Zatimco se zlodejny ODS strane vymstily, ta druha cast oposmlouvy (rozdel a krad si, my reklamovat nebudeme) CSSD, loupici stejne tak se nejak hnevu volicu vyhnula. Ovsem to pokrytecke divadlo co nam ted CSSD predvadi musi odradit i toho nejvetsiho blba, aby tyhle neschopne lhare a mafiany volil. Dluzi pres 300 milionu a budou si je muset nekde nakrast, aby je zaplatili. A to je dalsi duvod, proc Bratrstvo kocici pracky a Bohouse odkopnout od koryt a tak i od moci dale si nakrast. ODS ted vetri sanci a slibuje co se da. Je to proflaknuta strana, spousta zlodeju je tam stale. Nabidnout nema zadnou alternativu nez soucasne vazalstvi k EU a USA, tj. ucast ve valkach za cizi zajmy, podpora Evropu devastujici EU, krachujici Euro, ktere chteji take zavest u nas! To ozebraci obcany uplne! Nevolte strany, kritizujici primou volbu prezidenta, odmitajici obcanum moznost referenda, setrvani v diktature EU a zlocinnem NATO!

  • · Edit

    Sobotka je podrazák a takový člověk nemá co dělat ve vedení této země!!!!

  • I když volby prohraje tak teď se musí moc s nažit , aby se EU předvedl jako razantní podrazák a EU takové charaktery potřebuje a tak může nadále vykonávat nějakou velkou funkci nejlépe v tom jádru s Německem. EU bude teď potřebovat mnoho užitečných idiotů a tak přichází Slávkova chvíle slávy.

  • Za první republiky se říkalo: „Kudy chodil, tudy krad, sociální demokrat“

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*