Opravdu vedou USA a Evropu „dementi“ co rozpoutají třetí světovou válku?!

Opravdu vedou USA a Evropu „dementi“ co rozpoutají třetí světovou válku?!

Naneštěstí to vypadá, že je tomu opravdu tak. Imigrační „strategie“ Merkelové a nenávistná politika USA a vedení EU vůči Ruské federaci moc nadějí na nějaké rozumné kompromisy a na mír nedávají! 

Opravdu vedou USA a Evropu „dementi“ co rozpoutají třetí světovou válku?!

 Naneštěstí to vypadá, že je tomu opravdu tak. Imigrační „strategie“ Merkelové a nenávistná politika USA a vedení EU vůči Ruské federaci moc nadějí na nějaké rozumné kompromisy a na mír nedávají!

Jakýkoli vstřícný krok, nebo kompromis ze strany Ruska buď není pochopen vůbec, nebo je brán jako projev slabosti a ze strany západu a islámských spojenců USA a Evropské unie typu Turků a Saudů, okamžitě následují další, ještě větší provokace! Otázkou tedy zůstává pouze to, jak dlouho ještě může Rusko dělat kompromisy, než „dementi“ ze západu a jejich spojenci mylně usoudí, že si mohou vůči Rusku dovolit cokoli a udělají něco, co Rusko doslova donutí dát jim opravdu ráznou odpověď. Války totiž téměř vždy začínají politickým dusnem, pokračují přerušením obchodních styků, následují diplomatické incidenty, pokračuje to ozbrojenými provokacemi a končí brutální otevřenou válkou!

Barack Obama a Angela Merkelová Foto: AP
Barack Obama a Angela Merkelová Foto: AP

V minulosti a bohužel, ani v současnosti totiž ve světě, ve kterém vedou některé národy „jednodušší“ lidé, kteří si pletou slušnost ze slabostí a rozumné kompromisy považují za projevy strachu, nelze udržet mír pomocí diplomacie, smluv a dodržování pravidel, nýbrž jen pomocí brutální síly, které se oni „dementi“ budou bát!

V situaci, kdy se kromě Trumpa, všichni ostatní američtí kandidáti na prezidenta (příští rok jsou v USA volby) předhánějí v takových prohlášeních, jako že ruská letadla nad Sýrií budou sestřelovat, že posílí posádky NATO v Evropě a sevřou Rusko železnou obručí, nebo že je třeba uvažovat o preventivním jaderném úderu na Írán a možná i na Ruskou federaci, přestává politika vstřícnosti a ochoty ke kompromisům fungovat a zbývá jen šance včas ukázat sílu a své možnosti a tím zastrašit protivníka od nějakých větších akcí

Totéž si myslí i Paul Craig Roberts (Byl asistentem tajemníka ministerstva financí v Reagonově administrativě. Rovněž pracoval v redakci Wall Street Journal a dopisoval do National Review. Je spoluautorem knihy The Tyranny of Good Intentions.

V současnosti členem vědeckých týmů Hooverova institutu Stanfordovy univerzity, Institutu pro politickou ekonomii a výzkumný pracovník Independent Institute):

http://www.zvedavec.org/komentare/2015/12/6705-valka-na-obzoru-je-prilis-pozde-ji-zastavit.htm

Je tedy možné, že se dočkáme toho, že Ruská federace přehodnotí svou politiku ústupků, vstřícnosti a ochoty ke kompromisům, vyhlásí nad Sýrií se souhlasem legitimního syrského prezidenta a syrské vlády bezletovou zónu a možná dokonce přehodnotí svou dosavadní strategii a pošle do Sýrie i nějaké pozemní síly (možná jen jednotky SPECNAZ), které by ani nemuseli být nějak velké, aby rozhodnou mírou přispěli ke zvrácení situace a k rychlému vítězství nade všemi vzbouřeneckými teroristickými frakcemi!

Dalším logickým krokem by bylo nastolení míru na Ukrajině tím, že by Rusko vyhovělo žádostem o připojení Donbasu k Ruské federaci a každá další štvavá akce ze strany Ukrajiny, nebo amerických, či jiných žoldáků, by byla přímým napadením Ruska, což by si každý dvakrát rozmyslel. Rusko by tím mohlo mnoho získat a možná tím i zachránit pro Evropu a celý svět mír! Následných sankcí ze strany západu se bát nemusí, protože už pod nimi dávno je!

Nemůžu samozřejmě mluvit za Rusko, ani za Putina, ale myslím, že po tom všem, čeho se od západu Ruská federace za posledních pár let dočkala, se určitě podobné myšlenky ruskému prezidentovi a vládě honí hlavou čím dále tím častěji…

 

 

Ladislav Kušuka

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

 • Co to tedy ona „světová elita“ je?

  Světová elita je souhrn rodin monarchů (ne všech samozřejmě), staré evropské aristokracie, bankéřů a průmyslníků. Jsou mezi sebou propojeni podnikatelskými, příbuzenskými i okultními vazbami, jsou organizováni v uzavřených lóžích, klubech, výborech atd. Tato rodino-podnikatelská pavučina existuje v této podobě 150-200 let.
  Pokračování na:

  http://www.novarepublika.cz/2015/12/andrej-fursov-jak-je-to-s-tajnou.html

 • Jiz nadpis Vaseho clanku pane Kasuko je vice nez trefny,takze se obavam,ze jinak to ani dopadnot nemuze.

 • Snad to vydrží než Obama a Merkel padnou. Nakonec to rozhodnutí bude na lidech. Agresor může bít na svůj válečný buben, ale je jenom na nás zda ho poslechneme. Světová válka vypukne jenom tehdy, jestliže bude dost hloupých lidí ochotných prodat svoje lidství za kupu bezcenných potištěných papírků a hmotných zisků, které ještě nikdy nikomu skutečné štěstí nepřinesly.

 • Obama nemůže již znovu kandidovat a Merkelová ví, že v příštích volbách propadne. Jedinou šancí je pro ně válka, ve které by si oba upevnili své pozice. Válkou by si zdůvodnili, že musí vládnout dál. Je to děs, ale bohužel jsou lidé, kteří se moci za žádnou cenu nevzdají a jsou ochotni pro svojí moc obětovat i miliony životů obyčejných lidí. Merkelová je ochotna i obětovat Evropany a nastolit v EU diktaturu. Jedinou šancí je rozpad EU, protože decentralizovanou moc nebudou tak snadno ovládat tito zoufalci opilí mocí.

 • Nestydím se za to, že jsem Čech. Češi bývali hrdým a čestným národem. Hluboce se však stydím za vedení tohoto státu. Teď jsme, vinou našich mocných, jenom přitakávajícím, poslušným a oddaným mopslíkem, který umí jen na slovo poslouchat svého pána a je mu jedno, zda je ten pán hodný či zlý. Stydím se rovněž za to, kam až jsme to, pod jejich vedením, od tzv. „revoluce“ a podle vzoru západních „demokracií“ dotáhli. Už jenom kolik lidí, z těch, co nadšeně cinkali klíči v očekávání lepší budoucnosti a navratu „vlády věcí tvých“, jak procítěně pěla paní Kubišová. A dnes – kolik lidí je dnes z něčí vůle a nenažranosti pod hranicí únosnosti bídy, kolik bez domova a bez jakékoli naděje na cokoliv. Stačí se jen projít třeba centrem Prahy, a hned na něj padne nostalgie a beznaděj. Říkají, že totalita padla. Žijeme v demokracii, proto si taky – a nejspis už asi ne dlouho – můžeme svobodně říkat a psát co chceme. No nakonec proč ne: komunisti měli ze svobodného názoru panickou hrůzu, tihle nás mají u prdele. Těm nejpočetnějším, nejníže postavenym už toho moc nezbývá, tak ať si říkají, co chtějí.

  Pan Putin je mírotvůrce a vynikající stratég, a jen díky jeho uvážlivým postojům zatím k většímu konfliktu nedošlo. S názory pana Kašuky se dost ztotožňuji, a také myslím, že RF si stupňující se provokace těch zoufalých šílenců donekonečna opravdu líbit nenechá. A stupňovat se budou: ten zamýšlený konflikt je poslední nadějí na odvrácení totálního krachu us. Je to taková hra vabank tonoucího, který se snaží zmateně a křečovitě zachyúmysly. hokoli, i když to stáhne s sebou.
  Pan Putin také zastává názor, že je – li konflikt neodvratný, je nutno k získání výhody zasadit úder jako první. Doufejme jen, že se někomu rozsvítí a k tomu nakonec nedojde. Naši spojenci jsou připraveni bít se do posledního Evropana, na svém kontinentu by však válku nechtěli. No pokud by se jim opravdu nakonec povedlo to, co zamyšlejí, v tomto by asi měli smůlu a případná odveta by asi byla dost radikální a ne právě v souladu s jejich umysly. Pak je zde ve hře ještě Čína, s politikou vyčkávající opice, a Severní Korea, které náš spojenec také leží pěkně „v žaludku“. Kdoví jak to všechno může ještě být. Jedno vím jistě: Dobře již bylo. Vyrůstali jsme za tzv. „totality“, ačkoliv mi to v porovnání s dneškem nepřipadá. Kdo zažil, ví o čem píši. Zažili jsme spoustu pěkného, to nám nikdo nemůže vzít. A nezávidím těm dnešním mladým. Neměnil bych, ani kdyby mi někdo nabídl ubrat 20 či 30 roků. Nečeká je, no asi ani nás, nic moc hezkého.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*