Opravdoví extrémisté a teroristé jsou ti, kteří nám vládnou!

Opravdoví extrémisté a teroristé jsou ti, kteří nám vládnou!

Přetvářka, lež, faleš, smrt, nebezpečí, nemoci, epidemie, války, zbraně, fanatismus, fašismus, strach, pedofilie, přesně toto způsobují desítky let politické mafie na celém světě.

Již rituálně si vždy volíme k moci ty, kteří jsou naši zkázou a zvláštní na tom všem je to, že to už bereme, jako běžnou součást našich životů. No a co, tak se k moci zase dostanou ti stejní, jen možná pod jinými jmény, ale pro nás se nic nezmění? Nadáváme v hospodách a na sociálních sítích, ale nikdo nemá potřebu to změnit.

Takže voda na mlýn našich otrokářů a výsměch nám všem, jen díky naši absolutní toleranci a nevoli změnit náš systém od základu. Kdo jiný by ho měl změnit, než my? Politikům maximálně vyhovuje, takže čekat právě od nich cokoli pozitivního je utopie.

Celý svět je jen velkým reklamním podvodem. Nic z toho, co do nás hustí v médiích není pravda. Všechny ty reklamy a oblbování jsou jen jedním z nástrojů, jak nás uvrhnout do maximálního pohodlí a lenosti přemýšlet reálně. A výsledkem je absolutní degenerace lidstva, deprese, nespokojenost se sebou samým a ztráta důvěry v sebe. Následuje bezmoc, strach z neúspěchu, z toho, že nebudeme pro společnost dost dobří, dost krásní, dost bohatí a úžasní. A to je přesně to, kam nás chtějí klany a mafie řídící světový systém dostat. Manuální práce je vnímána, jako něco podřadného, všichni musí studovat a být manažery, businessmany, aby mohli následně okázale prokazovat své „absolutní“ štěstí. Paradoxně přesně toto nás o pocit svobody a absolutního štěstí připravuje. Nedokážeme být šťastní z mála a radovat se z každodenních drobností. Konzumní svět převálcoval náš smysl a cit pro radost.Ze společnosti se zcela vytratily vlastnosti, jako slušnost, úcta, důvěra, respekt, láska, moudrost, pochopení a empatie a nahradily je pohrdání, nadřazenost, sobectví a snaha vyhrát svůj vnitřní souboj o místo na výsluní za každou cenu. Na jedné straně jsou extrémně bohatí, na straně druhé, díky parazitujícím bohatým, extrémně chudí.

A kdo je vítězem? Tento fenomén dnešní doby má jediného vítěze, parazity u moci, polické mafie spolupracující s tajnými službami, vytvářející války, terorismus, nové epidemie, řídící obchody s prostitucí, pedofilií, narkotiky a farmaceutickým a chemickým průmyslem, což jsou destrukční nástroje směřující k regulaci, tedy razantnímu snížení počtu lidské populace.

Aktuálně se spojily dva největší světové koncerny Bayer & Monsanto, což je cesta pro největší světovou agrochemickou společnost. A není jistě ani náhodná částka 66 miliard dolarů… . Ostatně USA jdou satanovi ve všem na ruku, takže už tak jedem a toxiny zamořený svět, bude ještě posílen fúzí, která nemá v tomto segmentu obdoby.

Zmiňovat ještě k tomu imigrační politiku je už asi zbytečné. Všichni víme, že pokud se splní plán 300 milionů černých, nepracujících, nevzdělaných a zdegenerovaných muslimských imbecilů v Evropě, tak nebude potřeba ani války, tento odpad lidstva je nejúčinnější zbraní, jak vymazat bílou rasu a mapu Evropy ze světa.

V celé Evropě probíhají masivní protesty, statisíce lidí v ulicích ve Francii, v Německu , v Itálii, v Polsku a dalších zemích, se snaží o změnu. Čelí denně útokům černých muslimských gangů a na demonstracích proti nim zakročuje policie, která tyto destrukční černé gangy na příkazy politiků chrání. V médiích o tomto není ani zmínka, ba naopak tyto černé vyzdvihují a uměle z nich vytvářejí „hrdiny“ zachraňující děti, aby vylepšili veřejné mínění o tomto odpadu lidstva. Je to tak odporná lež, že by tomu nikdo rozumně uvažující dnes už nevěřil.

Ale my v České republice děláme stále, že nás se to netýká. Žádné masivní protesty proti ubytovnám a detenčním zařízením pro černé, žádné masivní protesty proti zvrhlé politice naši vlády. Zločinecká mafie nejen z ANO, ČSSD, ODS ,TOP 09, KDU-ČSL a dalších jede svou nastavenou politiku proti nám, za našimi zády podepisují likvidační smlouvy, paktují se se sudeťáky, ale český národ se zmůže jen na pár komentů na sociálních sítích. Pro EU jsme jen otroci, druhořadá země, skládka odpadu a povinní odběratelé rakovinotvorných, toxických potravin a aktuálně už i muslimských černých gangů, které nás vydíráním nutí přijímat.

Rodit naše bílé děti do takové země je obrovské riziko, když jim nedokážeme zajistit bezpečnou budoucnost. Oproti tomu rodit černé do takto vstřícné země, kdy nemusejí pracovat a kdy se jim vytvářejí podmínky více, než nadstandardní, je pro ně velmi výhodné. Tady výkřiky politické mafie o rasismu neplatí. Rasismus proti bílým je plně podporován všemi strukturami, počínaje politiky, bezpečnostními složkami, konče u neziskovek.

Jestliže se český národ nevzpamatuje a nebudeme v řádech minimálně statisíců protestovat a to denně, dokud nebude vytvořen prostor pro jednání o naši vlastní zemi, tak jsme tady definitivně skončili.

Všichni máme existenční starosti a zodpovědnost za své rodiny, ale nemůže to být nadřazeno bezpečné budoucnosti pro naše děti. Je naši morální povinností tento úpadek zastavit.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Grilování Jourové

Grilování Jourové

Agentuře Wild Duck [WD] se podařilo zajistit a přeložit přímý zápis „grilování“ naší EU občanky…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*