Opět zabíjeli politici !

Opět zabíjeli politici !

K dnešnímu teroristickému útoku v Manchesteru již bylo řečeno dost.

Ale uvědomujeme si důsledky chapadel chobotnice, která má na svědomí tyto a obdobné

útoky a k čemu vlastně slouží?

Považuji za vrchol cynismu, když vrcholní politici vznášejí veřejně lítost pozůstalým obětí!

Lítost nad čím? Nad nedostatečným počtem obětí?

Protože především politici v součinnosti s tajnými službami a za plné spolupráce s nájemnými vrahy a teroristickými organizacemi, které si oni sami platí a sami se podílejí na jejich vzniku, mohou za veškerá masová vyvražďování  ve světě.

To sami politici organizují teroristické útoky, aby nás mohli lépe ovládat a kontrolovat a odvolávat se na údajnou „bezpečnost“ a naše „dobro“.

To elity,  v rámci naplnění svého plánu NWO, nás chtějí zbavit posledního zbytku svobody a uvrhnout nás do strachu, aby nám jako nejbezpečnější program v konečném důsledku nařídili čipování každého z nás… .

O to tady přece jde a kdo nevidí, že to vše, co se ve světě děje, se odehrává přesně za tímto účelem, ať pozorně sleduje další vývoj, protože takzvaných teroristických útoků bude přibývat.

Všechny jsou plánované a organizované z politických kruhů!

Následně se bude „hledat“ řešení, ale to my všichni, již dávno známe!

Nenechme se ovládat a řídit těmi, kteří nás chtějí jen využít a zotročit.Nenechme se ovládat nenávistí k jiným rasám a národům, protože o to jim přesně jde.

Rozděl  a panuj! Pak můžeš ovládat a manipulovat… .

Oni sami vyvolávají uměle konflikty a tvoří příběhy o špatných a dobrých národech. O nebezpečném Rusku a mírumilovné Americe. Oni sami vytvořili migrační program, abychom se vybíjeli sami mezi sebou, aby nastolili ve společnosti nenávist, paniku, strach a chaos a tak nás všechny lépe ovládali a sami se tak mohli stavět do role těch, kteří nám z pozice své moci mohou jako jediní pomoci. Vše je jeden velký podvod a lež a to, co se nám odehrává před očima je jen jejich vlastní příběh, ve kterém jsem my všichni nedobrovolný kompars…

Nedovolme elitám a jejich politickým posluhovačům, aby si nás podrobily a vzepřeme se kdykoli to považujeme za nezbytné!

Protože jen naše laxnost a nezájem je dovede k vítězství nad námi samotnými a v tom případě, dobře nám tak!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Opět zabíjeli politici !

  • Paní Lisková je nechutná lhářka, odporné stvoření střídavě plivající na slušné lidi, šířící lži a zrazující vlast. Odporná kreatura. Nelo, radši roztahuj ty svý nechutný hnáty a drž tu svou špinavou ulhanou držku

  • Paní Lisková má pravdu. Musíme si uvědomit kdo je na samém vrcholu pyramidy zla a proč to dělá. Jedním z důvodů je příprava nastolení NWO. A tak záměrný dovoz pro nás problematické rasy , financování tohoto dovozu neziskovkami, sebemrskačstvím evropských národů prostřednictvím své politické reprezentace, záměrným zadlužováním jak jednotlivců tak i celých národů, plánem oblbování už malých dětí programy např. Edison s jejich multy kulty, Tak si představují , že pomocí těchto a jiných programů budou konečně nejbohatší západní rodiny vládnout světu jako Bohové. Lidí je na zemi moc a proto na jejich úbytku se také již rozličnými způsoby pracuje Inteligentní obyvatelstvo není v NWO vítáno, protože by mohlo znamenat nebezpečí pro vládnoucí elitu..

  • Konecne nekdo rekl, kdo nese odpovednost za zabijeni lidi. Pod rouskou pseudohumanismu jsme si pustili nekontrolovane do Evropy vetrelce, kterym pomahame a oni nas za to nenavidi a zabijeji. Je to primitivni stredoveka muslimska chaska, verici ze oni nevrazdi, ale je to Allah, ktere vede jejich pocinani a ze se jim v nebi za to dostane nejvetsich poct a odmena v podobe ja nevim kolika panen! To oni veri! Jsou to lidi, kteri nemaji svedomi, zabijeji bez vycitky deti, zeny, bezbranne civilisty. Je treba ovsem take rici, ze bomby z dronu a letadel, ktere je zabijeji a jejich rodiny take tam posilaji rovnez ti bez svedomi. Jsou to ti sami, co je neustale vyzbrojuji, aby vyvolali chaos a zmar. Jsou to USA, Saudis a vsichni politici zapadu. Ti jsou zodpovedni za agresvni valky a jimi vyvolanou migraci zoufalych primitivu k nam. Nezmohou se po utocich na nic jineho, nez drzet tryznu s blabla projevy a omezit jeste vice nase svobody novymi zakony, aby migrace dale pokracovala. Jejich odsuzovani atentatu je jednanim pokrytcu, protoze nedelaji nic pro to, aby migrace prestala. Naopak nuti i ostatni zeme, aby tu verbez prijimala. Jedina obrana je vystoupi z EU a tim i z Schengenu a kontrolovat hranice. Zabranit tak invazi muslimu do Ceska.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*