Opět měli slovo a opět byli trapní, ba co víc, pohrdali voliči Donalda Trumpa…

Opět měli slovo a opět byli trapní, ba co víc, pohrdali voliči Donalda Trumpa…

Máte slovo s M. Jílkovou 16. 2. 2017: Je Donald Trump pro demokracii nebezpečím nebo nadějí? Jeho opatření proti migraci – ohrozí bezpečnost Evropy? A vžene nás americký prezident do náruče Ruska?

Nalevo naprostí, jak to říci kulantně, posměváčci fanatici, kteří těm svým nesmyslům snad i věří, anebo jen z nějakého důvodu provokují kvůli svým cílům, které nám tyto minulostní fosílie dokonce i vnucují… Arogance a drzost Dientsbiera jako vždy, bije do očí. Pan Trump určitě čeká na jejich rady :-))))) Navíc si dovolí soudit a hanobit skutky prezidenta, který je ve funkci teprve několik týdnů a dokonce mají křišťálovou kouli, která jim napověděla, že on a jeho tým vlastně nevědí co dělat dál…

Tak takto v kostce vypadal pořad ČT s paní Michaelou Jílkovou v čele.

donald trump 8

Korunou byli všeznalí trollíci z neziskovek, které člověk pozná již od pohledu ba i poslechu, nesuďme je však, neboť ubožáčci nevědí co činí… a také hrozná učitelka, která se již ztrapnila svými výroky, že její žáčci se prý ptají, kdy už skončí komunismus a že nás od Hitlera osvobodili vojáci USA…Zde lze úspěšně použít slova pana prezidenta Miloše Zemana o obecních bláznech s transparentem.

Bojí se Trumpa a to plným právem, protože on je hrozbou, přesně pro tak křivé a zvrácené lidi a jejich zájmy a zájmy jejich loutkovodičů, které podporují, protože za tu podporu jsou placeni. Takže protičeští nevlastenci a zaprodanci, bojte se pana Trumpa. Máte proč se bát! S ním totiž přichází řád, pořádek a pokrok v mírových vztazích mezi zeměmi celého světa, což se vám nehodí do vašich hrátek ve stylu „kujme pikle, kujme, spekulujme intrikujme“. S vámi odchází minulost válečných štváčů a zaprodanců.

Ostatně pan Kmoníček to řekl velmi trefně. Jste jen pouze užiteční idioti, já jen dodám, že ty idioty chcete dělat i z nás, kteří ctíme logiku!

Velmi se mi líbil pan Pavel Kohout. Tady palec nahoru. Je to moudrý, velmi skromný člověk a takových lidí jen víc na výsluní a do správy státu!

 

(Foto: Česká televize)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Opět měli slovo a opět byli trapní, ba co víc, pohrdali voliči Donalda Trumpa…

  • Na ten pořad se dívat nemohu, protože nesnáším ječení Jílkové. Bolí z toho uši. Ale neziskovky bych zrušil ze dne na den. Jejich cílem je vytahat peníze od lidí a z veřejných rozpočtů a přes spřátelené firmy vytvořit náklady, aby nevykazovaly zisk. Jsou to vysavače a pračky na peníze. Místo do neziskovek by měly peníze jít přímo obcím, aby je využily účelně. Kromě zlodějin neziskovky šíří nenávist, prohlubují propasti, které mají „řešit“. Nic pokrytěčtějšího, než neziskovky u nás není.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*