Ona je zpět! Hillary vyzývá demokraty, aby „pokračovali v boji“ a odolávali Trumpovi

Ona je zpět! Hillary vyzývá demokraty, aby „pokračovali v boji“ a odolávali Trumpovi

Dvojnásobná poražená na prezidentský úřad Hillary Clintonová, nabádá členy demokratické strany, aby „pokračovali v boji“ proti republikánské agendě Donalda Trumpa.

Ve videu nahraném v pátek na Youtube kanál demokratů, revitalizovaně vyhlížející Clintonová sděluje naléhavost v udržení liberálně-progresivního programu posunujícího se kupředu, což popisuje jako „bitvu“, která musí být vyhrána.

„Dobrý den, demokraté, děkuji vám všem, že jste se semkli, abyste reprezentovali naši stranu v celé své kráse. Spojení, nabití energií, a připraveni vést a vyhrát bitvu, které je před námi,“ uvedla bývalá ministryně zahraničí.

Clintonová uvedla, že její prohraná kampaň v roce 2016 byla „nejprogresivnější platformou v historii,“ a pochválila se za své nápady „inspirující vůdce a aktivisty napříč touto zemí.“

Clintonová tvrdí, že hlasy pro ni „posílily energii obyčejných lidí a aktivismus,“ a vedly k radosti, že „všude lidé pochodují, protestují, přispívají na Twitter, vydávají prohlášení a pracují pro Ameriku, která je nadějná, inkluzivní a šlechetná.“

„Od Pochodu žen (Women’s March), po letiště, kde komunity vítají přistěhovalce, uprchlíky a lidi každé víry, po schůze na radnicích, kde se lidé přimlouvají pro zdravotní pojištění, dobrá pracovní místa a všechny další důležité otázky, které si zaslouží naši zanícenou podporu,“ uvedl Clintonová.

Clintonová rozkázala svým rozzuřeným příznivcům, aby „nadále působili v oblastech on-line“ a povzbuzovali členy kongresu, aby bojovali proti Trumpovi.

„Vydržte odporovat a buďte vytrvalí pro pokrok naší strany a naší země,“ uzavřela Clintonová, čímž jasně naznačila, že demokraté budou i nadále bránit každému kroku Donalda Trumpa.

Zatím není jasné, zda se Hillary utká v dalším boji o prezidenta v roce 2020.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Hillary Clintonová Foto:Youtube.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Ona je zpět! Hillary vyzývá demokraty, aby „pokračovali v boji“ a odolávali Trumpovi

  • Obamu chtějí někteří Francouzi za prezidenta. Myslím si, že by mohl klidně kandidovat, když přesvědčil Američany, že je Američan, určitě by sehnal důkazy, že je Francouz.

  • Obama nesplnil svůj úkol, který měl splnit, nevzdává se, ale snaží se vést odpor vůči prezidentovi, hodí se mu bláznivá a podivná Hillary, současně zfanatizovaní studenti , kteří nevědí ani která bije. A samozřejmě jako u nás skupina umělců, někteří až skoro kontraverzní jako Madonna. A tak za vlivné pomoci maxiboháčů včele se Sorosem vedou proti prezidentovi válku odporu. A co skutečnost kde se narodil Obama. Možná, že Obama by býval neměl být podle práva prezidentem. A co zákony, které za svého panování odsouhlasil ? On, ale vztekle dále slouží svým bohatým páníčkům._

  • Politik, který neumí uznat porážku v demokratických volbách, není demokratický politik. Když se po porážce uchýlí ke špinavým trikům a kampaním, nemá v demokracii co pohledávat. I my máme dost takových politiků.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*