Ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!

Ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!

Ministr zahraničí Stropnický má problémy s páteří. Minulý týden byl krátkodobě hospitalizován v nemocnici ve Střešovicích. Přesto stačil sledovat mezinárodní dění a zaujmout zásadní postoje a rozhodnutí k aktuální situaci v Sýrii.

S páteří má ministr dlouhodobý problém a není se čemu divit. Časté ohýbání hřbetu nepřispívá k dobrému zdraví. Poslední postoje pana Stropnického v předklonu mu musely dát opravdu hodně zabrat.

Pan ministr musí v poslední době řešit důležité diplomatické a mezinárodní záležitosti. A řeší je rychle a rázně. Nejdříve kauza Skripal a teď „chemický útok“ v Sýrii. Vše bez faktických důkazů o vině obviněných a hned je mu jasné, že všechno, včetně zásahu „našich spojenců“, jak rád zdůrazňuje, je legitimní (to je také jeho oblíbené slovo). Pan ministr zkrátka okamžitě ví, kam sklonit hřbet.

Což takhle nedělat rychlé předklony a postupovat s rozvahou? Zdržet se zbrklých pohybů, častého ohýbání, nevychylovat se na jednu nebo druhou stranu? Chodit rovný, vzpřímený, dbát na pevné postoje a pomalejší pohyby?

Zakřivování páteře je pro naše politiky typické. Dlouhé sezení ve sněmovně, na ministerstvech a na schůzích také nepřispívá k jejich dobrému zdraví. Přidají-li se k takovým problémům i potíže s nedokrvováním mozku, kterými pan ministr podle ověřených zdrojů také trpí, je zaděláno na velký průšvih.

Pozor na náhlá rozhodnutí, ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/220781-stropnicky-skoncil-v-nemocnici/

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/536569/stropnicky-skoncil-s-pateri-v-nemocnici-z-problemu-jeste-neni-venku.html

(Ministr zahraničí Martin Stropnický Foto: Praguepost.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Ohýbat hřbet se nevyplácí, pane ministře!

  • Ševče drž se svého kopyta. Na tyto funkce nemáš, ale oni tě vodí za provázky a ty mluvíš co je určené. Ale svéprávný člověk nesmí dělat činy, které škodí společnosti. Přírodní zákon karma je nejspravedlivější nástroj, který je a nikdo mu neunikne.

  • Stropnický je herec a jen říká, co má ve scénáři. Z vlastních myšlenek bych ho nepodezíral. Pokud papoušek kašle, nemá kašel, ale napodobuje zvuk, který slyší.
    Babiš takové lidi potřebuje, aby bezmyšlenkovitě hráli svou roli. Zkusí přes Stropnického něco plácnout a když se to ukáže jako nesmysl, Babiš plácne pak opak.
    Babišovo ANO dojede na výběr lidí, prostřednictvím kterých chce Babiš vládnout.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*