Odpoví mi profesor Drahoš, zda je členem Římského klubu?

Odpoví mi profesor Drahoš, zda je členem Římského klubu?

Co myslíte? Položila jsem kandidátovi na prezidenta Jiřímu Drahošovi na jeho profilové facebookové stránce zásadní otázku. On o ní doposud mlčel a nikdo se ho zatím asi na ni nezeptal. Má být členem české asociace Římského Klubu.

Evropské podpůrné centrum Římského Klubu v Rakousku na svých webových stránkách uvádí, že od 4. března 2008, kdy bylo zvoleno nové vedení, se český tým skládá z následujících činovníků:
President: Pavel Nováček, výbor: Jarmila Doubravová, Jiří Drahoš, Jaroslav Kalous (president v roce 2005), Ivan Klíma, Pavel Nováček; sekretář: Michal Paulus.

Jsem zvědava, zda mi správce profilu pana Drahoše, nebo on osobně, odpoví na moji otázku, která jistě zajímá nejen mě, ale nás všechny před tak důležitou volbou, jakou je volba českého prezidenta na pět let, zda je pan Drahoš členem Římského klubu a proč o tom nehovoří.Co je špatného na členství kohokoliv v Římském Klubu? Že prostřednictvím tohoto think-tanku, který řídí nejbohatší rodiny světa (Rockefellerovi, Sorosovi a spol.) dochází k propagaci globalizace, světové vlády a Nového světového řádu, už snad ví každý. Není už to přece žádná konspirační teorie, ale holý ověřitelný fakt!

Jiří Drahoš (denik.cz)
Jiří Drahoš (denik.cz)

Pak je logické, proč se pan profesor tolik snažil ihned v úvodu své kampaně navrhnout přestěhování Sorosovy Evropské university z Maďarska do Prahy. Proč se tak snaží prosazovat myšlenku společné měny, podporovat myšlenky ilegální migrace a jiné globalizační prvky, jako je odmítnutí referenda o vystoupení z EU.

Nelogické je to tajit! Tajil to i náš bývalý prezident Havel https://kremlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=238961. Co se zde tedy děje, proč je to tajné? Opravdu nás elity (záměrně nechci použít slovo ilumináti, jelikož se tomu stále někdo směje) vedou pod jednu světovou vládu prostřednictvím vybraných mezinárodních zástupců a „prodloužených rukou“ jako je pan profesor Drahoš, členů Římského klubu, odnože zednářských loží? Jak to tedy je, pane Drahoši?

Česká asociace Římského klubu a její podnikatelské sídlo u nás je registrovanou oficiální organizací https://www.podnikatel.cz/rejstrik/ceska-asociace-rimskeho-klubu-72060310/

Zde je oficiální webová stránka evropského podpůrného centra Římského klubu Club of rome, je zde i fotka prezidenta české asociace Nováčka a další zajímavosti https://www.clubofrome.org/members-groups/ex-officio-members/

rimsky klub
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • · Edit

    Když už tak pěkně umíte okopírovat wikipedii, proč nezkopírujete celý odstavec? Bylo by pak zde napsané, že v době vzniku Československé asociace Římského klubu (1991) byl jedním z místopředsedů i Miloš Zeman.
    Po svém zvolení do čela Akademie věd (2009) se Jiří Drahoš práce České asociace Římského klubu nezúčasťnoval.

  • No a i kdyby byl? Cemu to vadi? 1) Neni to dokazano 2) Je dolozeno ze Milos Zeman byl clenem a pokladnikem Rimskeho Radu !!! Dokonce se o tom zminoval i v Novorocnim projevu

  • Drahos a Schwarzenberg jsou Bilderbergove, loutky zidovske chazarske mafie, co ovlada USA a Deep State. Patri k nim i Soros.

  • Už svými výroky , které pronesl je jasné, že slouží těm, kteří se snaží co nejdříve nastolit NWO. Je to strategie, kdy jsou určování lidé, kteří by mohli v rámci toho, že jim to moc nemyslí, ale mají určité vlivné nebo politické postavení vykonávat práci buď v nějakém římském klubu, nebo jako armáda sorosovských spolupracovníků , kteří mají úkol připravit občany pro hladký průběh nastolení Nového světového řádu. Tito lidé, kteří slouží mají zvednuté sebevědomí a melou nesmysly, které jsou vyloženě proti vlastenecké a patolízalské vůči zámořským loutkovodičům. Poznáte je po ovoci .

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*