Odpověď na papežův proslov z 3.3.2016

Odpověď na papežův proslov z 3.3.2016

Osservatore Romano opublikoval zprávu, v níž papež zdůraznil, že migrační vlna prý s sebou přináší šanci, protože Evropa se takzvaně díky podobným invazím v minulosti obohatila.

Odpověď: Proč papež neuvede konkrétní případ z minulosti, kdy a kde se Evropa díky invazí muslimů obohatila?

Citace: „Dnes můžeme mluvit o arabské invazi. To je sociální fakt.“

Odpověď: Papež ještě přednedávnem opakovaně tvrdil, že jde o migranty, kteří prchají před válkou a hladem a vyzýval, aby nebyli odmítáni. Najednou se probudil do reality, když už je jich tu víc jak milion, a přiznal, že jde o arabskou invazi!

Citace: „Evropa zažila v dějinách už tolik invazí! Vždy však dokázala překonat samu sebe a jít dál, díky čemuž se obohatila výměnou mezi kulturami.“

Odpověď: Papež mluví jak snílek, anebo cílevědomě lže. Kdyby se v minulosti Evropané nebránili proti muslimským invazím spojeným s jejich antikulturou, pak by celá Evropa byla už dávno pod půlměsícem, podobně, jako je pod půlměsícem Konstantinopol a území Turecka. Tam byli první křesťanské obce Efez, Smyrna, Pergamon, Sardy, Laodicea (srov. Apokalypsa 1,11). Apoštol Pavel i Jan a jiní apoštolé zde zakládali křesťanské obce. Zde žil a působil sv. Basil Veliký i kapadočtí Otcové i sv. Jan Zlatoústý. Konstantinopol byl hlavním centrem křesťanské Byzantské říše, a to až do roku 1453, kdy přišla krvavá muslimská invaze. Dnes je tam 0,1% křesťanů a ani ti nemohou vyznávat svou víru a kulturu.

Citace: František zmínil také nízkou porodnost … Evropu přirovnal k „neplodné ženě“.

Odpověď: Proč se ale nezmínil o příčině nízké porodnosti? Sám tuto příčinu podporuje. Líbá transsexuálům nohy, a tím schvaluje autogenocidní propagaci sexuálních deviací. Navíc homosexualismus je spojen s uzákoňováním juvenilní justice, která krade Evropanům děti, takže rodiče jsou pod strašným psychologickým tlakem, aby děti neměli. František se v minulém roce vyjádřil, že to, že je člověk katolík, neznamená, že musí mít dětí jako králíků a doporučoval, že jsou různé způsoby antikoncepce…

Citace: „Pokud chce Evropa omládnout, musí znovu nalézt své kulturní kořeny… Pokud však zapomene na svou minulost, Evropa zeslábne a hrozí, že se stane prázdnou.“

Odpověď: František spolu s NWO propaguje islamizaci i multikulturalismus. Obojí ničí kulturu Evropy i křesťanství. Mluvit pak o tom, aby si Evropa zachovala svou kulturu, je vrcholem pokrytectví a výsměch.

Citace: František nabádal, aby Evropa v migrační krizi postupovala jednotně: ‚Člověk někdy musí něco ztratit, aby tím vyhráli všichni‘.“

Odpověď: Postupovat jednotně dnes znamená přijmout systém sebezničení, jak ho realizuje Merkelová. Premiér Orbán, prezident Zeman i premiér Fico kategoricky odmítli kvóty, a tím zachraňují své národy. Je ale František morálně nepodpoří.

Citace: Jedna z prvních cest, kterou papež uskutečnil po svém zvolení v březnu 2013, byla do přijímacího střediska pro uprchlíky na ostrově Lampedusa.

Odpověď: Je známo, že Lampedusa je největším centrem pro obchodníky s orgány dětí. Postavil se papež účinně proti těmto zločinům? Jak je známo, nepostavil!!

 

 

+ Metoděj OSBMr                     + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

(Papež František/Ilustrační obrázek Foto : people.com)
Loading...

Podobné články

Komentář “Odpověď na papežův proslov z 3.3.2016

  • Je zajímavé jak naše katolická církev k uprchlické krizi mlčí, nebot kdo mlčí dává s tím souhlas. Už ale nejde jen o životy evropských bezbožných ateistů, ale půjde brzy i Váš rádoby katoliscý krk!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*