Odpočítávání začíná. Tajemník Skull and Bones, Kerry, jede na žebráckou cestu.

Odpočítávání začíná. Tajemník Skull and Bones, Kerry, jede na žebráckou cestu.

Rodiny majitelů Federálních Rezerv nezaplatily dlužné platby do 31. ledna, takže teď se musí usilovně snažit získat zlato před 27. únorem nebo se octnou tváří v tvář bankrotu Korporace Spojených Států Amerických. Proto také sekretář Skull ænd Bones, John Kerry odjel minulý týden na žebravou cestu do Arabských Emirátů, Indonésie, Jižní Koreje a Číny, aby žádal o zlato. Kongres Spojených Států musí zvednout pokličku nad neustále zakrývanou historií dluhu, aby zabránil bankrotu vlády, která obelhává pořád menší a menší skupinu žijících mrtvol s vymytým mozkem.

Když nezaplatili 31. ledna, kabalisté byli schopni pozdržet bankrot tím, že udělali dohodu s Íránem, prodali zbraně Číně a jiné finty. Uvidíme, jestli se ještě dají dohromady proto, aby hodili ještě nějaký klacek pod nohy navíc tím, že nabídnou Číně Okinawu nebo něco v tom stylu. Naopak president Obama může ukázat, že on je tou opravdovou dobrou sázkou a začít emitovat měnu vlády Spojených Států na místo toho, aby žádal půjčky v nechvalně známých dolarech a zadlužoval tak zemi Juntě Federálních Rezerv.

A tak, by se tedy mohlo udát něco úplně jiného. Podle zednářské lóže P2, Papež František a Obama nyní podepsali dohodu, která se vztahuje k vytvoření světové vlády. Obama se cítil zvázán podepsat tuto dohodu výměnou za jednání Vatikánské Banky, která má depozitováno úplatky pro mnoho světových “lídrů”. Současná schůzka Papeže Františka a Vladimíra Putina v březnu a mezi Papežem a královnou Isabel v dubnu jsou všechny spojeny právě s tímto, říká zdroj. To co se ještě neví, je schůzka mezi Papežem a čínským prezidentem Xi Jinpingem.

To odráží základní propast mezi dvěma frakcemi, teré ještě bojují o právo rozhodovat o příštím vývoji světa. To je přesně to, o co se hraje v této pokračující finanční válce:  o právo tisknout dolary, eura, yeny, atd.. je to stejné jako právo rozhodovat, co lidstvo udělá v budoucnosti.

Číňané a jejich spojenci říkají, že Západ vládl dostatečně dlouhou dobu a teď je čas na Asii, aby vzala rozhodování do svých rukou. Nicméně, západní frakce říká, že Čína je příliš sino–centrická a ignoruje práva zbytku světa.

Nakonec se dojde k nějakému druhu kompromisu, protože alternativou k tomuto je pouze třetí světová válka. Taktéž má smysl zdůraznit, že tak jako mnoho jiných lidí vidělo, že mnoho bank Spojených Států a jiných zemí plánují určitý druh “simulace” na konec týdne z 15. a 16. února. To by mohlo být v souvislosti s uvedením nové měny Spojených Států, ale znovu opakuju, že by to taky může být jedno z těch mnoha datumů, které přijdou a odejdou, aniž by se nějaká předvídaná událost stala. Nicméně jenom jako prostředek pro všechny případy je dobrým nápadem mít nějaké drobné cash v ruce.

Je mnoho jiných znamení, které napovídají, že se nejedná o “obvyklé obchody” ve finančním světě. Například jeden německý tribunál vydal minulý týden posudek, že nákup dluhopisů Centrální Evropské Banky byl “pravděpodobně ilegální”. Tento nákup dluhopisů bylo to, co zachránilo dočasně krizi eura. Tohle rozhodnutí jenom odráží únavu němců z neustálého zachraňování zkorumpovaných a líných zemí ve středomoří.

http://www.telegraph.co.uk/finance/financialcrisis/10625484/German-court-parks-tank-on-ECB-lawn-kills-OMT-bond-rescue.html

Navíc v Anglii vyšetřovatelé říkají, že nebyly jenom zmanipulovány světové úrokové sazby ve skandálu Libor, ale že Anglická Banka byla přímo zapojená do manipulace s měnovým devizovým trhem.

http://www.bloomberg.com/news/2014-02-07/boe-staff-said-to-have-condoned-currency-traders-conduct.html

Je opravdu velká, přímo kritická, míra jedinců, kteří ví, že finanční systém je jeden veliký podvod a je jenom otázkou času, kdy se právo tisknout peníze sebere kabalistům z ruky a vrátí se do rukou obyčejných lidí. Další známkou toho, že čas kabaly skončil: v Bosně požadovaly masívní demonstrace právě tohle.

Zatímco stejně jako japonští vojáci ztracení v džungli bojovali po té, co skončila druhá světová válka, kabalističtí agenti pokračují se svými dětinskými vylomeninami v mnoha částech světa.

V Japonsku, premiér a kabalistická loutka Shinzo Abe a jeho otročtí společníci, poračují v následování rozkazů a zamýšlejí vytvořit krizi s Čínou. Jejich nejčerstvětším dílem je, že mají manažery v agenturách rozhlasového státního vysílání zvracející neustále provokace vytvořené kabalou, jako je “historie pohodlných žen”, negování masakru u Nanjingu, atd..

Nicméně zvolení Yoichi Masuzoe jako primátora Tokia je to co kabala neočekávala. Ačkoliv je Masuzoe podporován Abem, slibuje na druhé straně zprovoznění nukleárních elektráren v takovém rozsahu, že to zredukuje japonské platby kabale za generování elektřiny prostřednictvím dodávek ropy, které ještě kontroluje.

Abe se také ztratil během několika dní po té, co skončilo Světové fórum v Davosu a zdá se, že dostal někde nějaký druh “ponaučení”. Na rozdíl od jiných západních kabalistických lídrů je na návštěvě Olympijských Her v Soči a jeho vláda se aktivně dvoří proto, aby dosáhla dobrých vztahů s Ruskem a Vladimírem Putinem.

Negativní pokrytí Olympojských Her v Soči západním tiskem kontrolovaným kabalou je dobrým příkladem opravdu nízko – úrovňových šaškáren, kterých jsou schopní kabalističtí agenti dělat v psychologické válce. Na místo toho, aby vychutnávali zimní sporty nějakým nepolitickým způsobem, vytvářejí krize práv homosexuálů a urážejí zařízení, což se odráží daleko horším způsobem pro kabalistický tisk než pro Rusko.
Naneštěstí, kabala neupustila od svých dezinformací, ale pořád pokračuje v zabíjení a zastrašování. Na této frontě to kabale jde dobře. Jeden nukleární teroristický útok plánovaný proti Soči byl zastaven, podle sdělení gnostických iluminátů. Navíc bylo zadrženo nejméně 10 sebevražedných teroristů. Očekávajme, že teď budou Olympijské Hry v Soči depolitizované.

Také v Afghánistánu zůstali talibanci bez peněz a operace na produkci heroinu pro kabalu jsou zastaveny.

http://tribune.com.pk/story/124949/money-matters-taliban-strapped-for-cash-as-funding-routes-blocked/

To znamená,že po zastavení operací s kokainem a amfetaminy jsou zastaveny také kabalistické příjmy z heroinu. Když se to zkombinuje s neustálým rozšiřováním legalizace marihuany znamená to méně a méně disponibilních peněz, které kabala má na placení zabijáků a žoldáků.

A tak tedy vzhledem ke všem těmto špatným zprávám pro kabalu, není divu, že vysocí funkcionáři z Davosu kontaktovali minulý týden Společnost Bílého Draka, a řekli že ”možná je právě teď ten správný moment pro stlačení knoflíku na restart planety Země”. Což je přesně to, co SBD říkala.

Díky tomu všemu můžeme tedy začít s izolovanou událostí: zrušením všech dluhů na celém světě, veřejných i soukromých, a redistribucí bohatství, které bylo obdrženo ilegálně. Potom se může dokončit masívní kampaň na ukončení chudoby a zamezení destrukce životního prostředí. A když už to jednou uděláme (což by se mohlo stát otázkou několika měsíců, jestli bude k tomuto dobrá kolektivní vůle), nakonec tedy, můžeme začít zlatý věk pro lidstvo.

Na co tedy čekáme?

zdroj : benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*