Odpadlík od islámu kritizuje papeže Františka a opustil katolickou církev

Odpadlík od islámu kritizuje papeže Františka a opustil katolickou církev

Se stále silnějším důrazem na morální a náboženský relativismus ze strany vedení katolické církve dochází nejen k odchodu věřících křesťanů z tohoto společenství, ale i posilování neomarxistů v řadách katolíku.

Příkladem je nejen český kněz a aktivista Tomáš Halík, ale i současný papež František, který se sám hlásí k tomu, že má blízko ke komunismu. A víc než na pomoci křesťanským uprchlíkům mu záleží na pomoci muslimům. Jak to ukázal při rozhodnutí vzít si z Řecka ne křesťanské, ale muslimské uprchlíky. Věrnou oporou papeži Františkovi jsou Evropští lidovci a u nás KDU-ČSL, kterou mediálně stále více zastupuje Hayato Okamura.

Pan Hayato Okamura je klasickou ukázkou dnešního Evropského lidovce. Bruselský režim je pro něj to nejlepší, co český národ potkalo v jeho historií. Rusko je pro něj absolutní ďábel a islám je pro něj stejný jako křesťanství, samozřejmě, že musíme podle něj přijmout masy muslimských imigrantů a pod. Pan Hayato Okamura už přímo útočí i na svého bratra Tomia Okamuru a přirovnává ho ke Gottwaldovi a označuje ho za poskoka Moskvy.

Osobně v mnohém s Tomiem nesouhlasím a myslím si, že občas zbytečně přehání, ale souhlasím s ním v tom, že Bruselský režim je z dlouhodobého hlediska v dnešní podobě hrobařem našeho národa a celé naší Evropy. Nevím jestli pan Hayato Okamura se rozhodl postavit svou kampaň na vymezení se vůči úspěšnému bratrovi Tomiovi a nebo jestli to je rovnou strategie KDU-ČSL jako celku, vymezovat se jednoznačně jako přátelé islámu, přátele neomarxistů a jednoznační představitelé Bruselského režimu v České republice?

Co rozhodně vím je, že jím díky tomuto stále jasnějšímu profilu padají preference mezi věřícími katolíky, kteří rozhodně netouží po budováni neomarxistické Evropské říše. Tito naši čeští učedníci papeže Františka také docilují toho, že sice se zkamara ́dují s muslimy, ale jasně tak dávají najevo, že jsou jim ukradení křesťané žijící v muslimském světě. Jak vyplývá ze slov europoslance za KDU-ČSL Svobody či poslance za KDU-ČSL Gabala, tak jim na křesťanech nezáleží. Záleží jím na globálním zájmu údajné humanity a lidských práv. To, že tak vlastně podporují mnohdy islámské teroristy (například v Sýrií) je jim asi jedno …

Myslím si, že velice dobře odráží celou situaci kolem těchto představitelů neomarxistických katolíku postoj bývalého egyptského muslima Magdi Allam, kterého pokřtil papež Benedikt XVI. a který v reakci na výklad křesťanství současným papežem Františkem napsal veřejný dopis, kde píše, že morální relativismus papeže Františka a chování jeho obdivovatelů je nepřijatelné pro věřícího křesťana. Krize jenž v katolické církvi vyvrcholila zvolením neomarxisty Františka za papeže posiluje stále zřetelnější rozpad katolické církve a stále více věřících katolickou církev opouští a odchází buď k pravoaslavným nebo ultrakatolickým spolkům stojícím mimo současnou katolickou církev. V katolické církvi, tak vzniká začarovaný kruh, kdy klesající počet věřících je nahrazován kulturními katolíky, pro které víra ve skutečnosti nezajímá a věří, že i islám je cestou ke spáse.

Sám Magdi Allam se od současné katolické církve distancoval v březnu 2013 na protest proti morálnímu relativismu aappeasementu vůči islámu.

To se poté projevuje i do společnosti a politiky, kdy Evropští lidovci jsou stále více otevřeně proislámští a neoamrxističtí, kdežto věřící křesťané, a katolíci zvláště, se pak uchylují k podpoře různých stran současnou lidovecko-socialistickou elitou nazývaných extremisté. Tito věrní katolíci a křesťané hledají spojence při obraně pravých křesťanských hodnot u !menšího zla! a jsou ochotní tedy vést dialog i s dnešním pravoslavným Ruskem, což právě asi děsí Evropské lidovce, kteří se bojí, že by mohla většina křesťanských voličů procitnout z ošálení pokryteckou hrou na křesťanské hodnoty ze strany Evropských lidovců a proto asi i ta vypjatá nenávist ze strany představitelů Evropských lidovců a české KDU-ČSL vůči Rusku.

Na závěr k zamyšlení bych rád dodal, že kdysi jsme byli národem začleněným do Rakousko-Uherské říše a jistý profesor Masaryk se svými věrnými měl v Rusku podporu por boj Čechů, Moravanů a Slezanu za svobodu. Samozřejmě zde v Rakousko-Uhersku ho veřejně lynčovali, jako vlastizrádce, zaprodance Rusku a poskoka Cara. Tak jak dnes lynčuje pan Hayato Okamura se svými spolustraníky Tomia a další, kteří hledají pomoc v boji za zájmy svých voličů v Rusku. Tedy by se dalo říci, že pan Hayato Okamura a spol. plivou na hrob prezidenta Masaryka a dalších naších předků, kteří bojovali za svobodu našeho národa a pro říši byli vlastizrádci, jako jsou pro dnešní Bruselskou říši vlastizrádci, ti kdož bojují za svobodu českého národa ….

Přeji všem lidem, i těm co mne za výše uvedená slova pravdy nenávidí, vše nejlepší do nového roku a doufám, že se spící národy Evropy v novém roce probudí a zastaví nastupující neomarxistickou totalitu, islamizaci a multikulturalismus demokraticky a nenásilně.

Vzkaz všem probruselským politikům a stranám, nejen Evropským lidovcům, Evropa není Afrika, Evropa není islámská země – Evropa je domov Evropanů!
Reklama

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*