Odborníci jsou přesvědčeni, že se na masakru v Las Vegas  podílelo více střelců

Odborníci jsou přesvědčeni, že se na masakru v Las Vegas podílelo více střelců

Existuje přesvědčivý důkaz, že na masakru v Las Vegas se podílelo několik střelců – a veteráni Special Forces, kteří hovořili s portálem InfoWars uvedli, že dle akustiky střelných zbraní se ukázalo, že Stephen Paddock nestřílel sám.

Mnozí svědci hlásili střelbu z několika míst – a akustika naznačuje několik zbraní, podle veteránů Delta Force, Navy SEAL, Green Berets a dalších vojenských složek, se kterými InfoWars hovořil a kteří mají zkušenosti z první ruky s přestřelkami s automatickými zbraněmi.

Jeden z těchto zdrojů, bývalý vedoucí představitel Navy SEAL Craig Sawyer, je špičkovým expertem na balistiku a federálním vyšetřovatelem trestných činů, který má vlastní zdroje, z nichž jsou některé napojené na vyšetřování.

Zde je to, co řekl o několika střelcích:

Já zde upozorním, že je velmi důležité být přesný….ozvěny jsou velmi matoucí a naslouchání čehokoli prostřednictvím mikrofonu je matoucí a jeden z mých nejlepších přátel je pravděpodobně nejdůležitější autoritou na akustiky těchto velkých případů a má obrovské počítačové možnosti, aby vše analyzoval.

S tím vším co říkám, a přiznávám, že je matoucí poslouchat řadu výstřelů s ozvěnou, říkám toto: některé věci jsou bezpochyby, je to zjevné. Dokonce i když posloucháte ozvěnu a přestože to posloucháte přes mikrofon, který právě změnil akustický podpis, je stále zřejmé, že je zde více než jeden střelec.Slyšíte výstřely velmi tlumené, velmi daleko a pak najednou, krátce poté, slyšíte velmi hlasité a velmi zřetelné výstřely. Je to daleká střelba a blízká střelba.

Jsem přesvědčen, že slyšíme více než jednoho střelce.

Expert dále zdůraznil, že zatím nebylo zveřejněno mnoho záběrů Stephena Paddocka, což naznačuje, že záběry by zhatily maistreamový příběh o jediném střelci.

Pamatujte si, že hotely a kasina v Las Vegas patří mezi nejstřeženější místa na metr čtvereční na světě, ale úředníci se neobtěžují zveřejnit mnoho videí. Proč by nebyly zveřejněny záznamy, pokud by se shodovaly s oficiálním příběhem?

To samo o sobě naznačuje kamufláž stran zapojených do střelby – a že skutečná pravda je mnohem hlubší, než je oficiální vyprávění.

Pokud zde bylo více střelců, musí být tyto informace zveřejněny, aby veřejnost mohla pomoci najít odpovědné osoby.

Jak jsme informovali minulý pátek, objevují se důkazy o tom, že střelba v Las Vegas byla útokem ISIS a že Paddock byl radikalizován, buď opravdu, nebo jako součást ututlání, neboť měl charakteristické znaky zpravodajské agentury.

Zapamatujte si, že zpravodajské agentury stály za vzestupem ISIS, protože CIA a jiné agentury financovaly tzv. „umírněné“ rebely v občanské válce v Sýrii, kteří bojovali s ISIS ve snaze svrhnout prezidenta Asada.

Mnoho z těchto „umírněných“ rebelů později slíbilo věrnost ISIS.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: Facebook/ Youtube)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*