Od nového roku hledají na sítích dvě desítky policejních kyber šmíráků lživou propagandu neposlušných občanů

Od nového roku hledají na sítích dvě desítky policejních kyber šmíráků lživou propagandu neposlušných občanů

Nedělají nic jiného, než analyzují lživá slova politických lhářů – premiéra a jeho ministrů.

Hledání pravdy těchto šmíráků spočívá v tom, aby se pravda o této koalici nikdy nevyjevila.

Jak už to u státního teroru bývá, cílené špehování na sociálních sítích a webech by mělo mít dvojí účinek.

Prvním cílem je odstranit překážky, které stojí v cestě blížícím se volbám a eliminovat nepříjemné informace, které by mohly stát v cestě k ke znovuzvolení těch, které již voliči ve vládě nechtějí.

V propagandistickém projektu MV pod vedením ruských poradců z rodu Romancovových, je dalším cílem eliminovat informace o událostech, které komentují majitelé zdravého selského rozumu s vrozenou tendencí bránit se policejnímu nátlaku.

Ostatní budou sledovat, jak mnozí potížisté mizí ze scény; to bude varování pro ostatní, aby se nepokoušeli postavit na odpor.

Cílem odboru zastrašování obyvatelstva (bratra cenzury za socialiasmu), je docílit nesamostatnosti občanů a strachu z represí.

Budeme reagovat na informace týkající se pouze vnitřní bezpečnosti státu, ne cenzurovat.

(Eva Romancovova)

Tak, děti! Poslouchejte mamku a taťku, kteří se o vás starají a živí vás!

Kdo bude zlobit, dostane zaracha a po recidivě šup do polepšovny!

Tato země ale patří i mně; nejen rodině Romancovových, kálících si do vlastního hnízda a překypující nenávistí k Rusku.

Netolerance názorů, které se tomuto policejnímu hybridu nemusí líbit, se nazývá cenzura. Je o to nebezpečnější, že je v rukou jedinců, možná šílenců.

Co dodat ke zpravodajské selance, kdy si pornoherec Janda twituje s šéfkou Romancovou o nutnosti svrhnout Putina!

Voliči ČSSD musejí zírat!

Tento Chovancův počin je o to obscénnější, kdy pojmy jako válka, vraždění civilistů, islamizace Evropy a korupce a lži politiků jsou počiny normální, ale veřejně publikované názory, jež nejsou identické s bruselskou partou, jsou nebezpečím pro světový mír.

Cenzura byla vždycky vaše doména, soudruzi!

Pro Evropu nepředstavuje hrozbu islám, ale Putinovo Rusko (Michail Romancov)

Ve chvíli pravdy je uvidíme zalézat do nory, aby tam skryli nenávist, kterou pocítí sami k sobě.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Od nového roku hledají na sítích dvě desítky policejních kyber šmíráků lživou propagandu neposlušných občanů

  • Tyhle cenzury jsou vždy jen projekty aktivních blbců, které v dlouhodobém horizontu nikdy k vítězství nevedou. Jen cenzurujte, utlačujte, legitimita státu je dána schopností chránit svoje obyvatele, nedělají nic jiného, než že rozkládají vlastní mašinérii. Je to stejné jako s lhaním na ČT, kdy dosáhnou jen rozložení ČT a lidi si stejně budou myslet svoje. Můžeme jen sedět a dívat se, jak se naše elity zamotají do vlastní hlouposti, rozloží se sami, netřeba žádných revolucí.

  • Kdyby ty peníze, které tento šmírovací institut spolkne dali v naši republice na potřebné, kteří jsou se svou chudobou
    na pokraji zoufalství tak by udělali jedině dobře. Tohle to snad nikdo kromě zainteresovaných pracovníků lačných po penězích a politiků, kteří slouží globalizaci a NWO nikdo nemůže chtít. Za blbost se musí platit. Tragedie je nemyslet a nechat se ovládat.

  • Lziva propaganda americkeho mainstreamu a zapadnich medii pod cenzurou medii jim nevadi, protoze takto jsou ukolovani. Chteji potlacit svobodu obcanu a zabranit, aby se dozvedeli pravdu, kterou oznacuji za lzivou propagandu. Tento stav se nezmeni a bude hure, pokud zustaneme v podruci USA. Budeme dal muset delat krovi v jeho zlocinnych valkach vsude ve svete a hajit jeho zajmy za penize z dani nasich obcanu!!!! Je zo stene jako za totace. Jenom rudou hvezdu nahradila hvezda bila. Ta zidovska. Je treba ovsem dodat, ze VRSR byla dilem Zidu na Rusi. 90 % komisaru byli Zide. Nenechte se klamat jejich ruskymi prijmenimi. Nechali si je vsichni zmenit z nemecky znicich na ruska, aby lidi oklamali!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*