Od Hitlera a Stalina ke Gretě Thunbergové – časopis Time rád oslavuje totalitní ikony

Od Hitlera a Stalina ke Gretě Thunbergové – časopis Time rád oslavuje totalitní ikony

Adolf Hitler 1938
Joseph Stalin 1939
Joseph Stalin (znovu) 1942
Rúholláh Chomejní 1979
Greta Thunbergová 2019

Musíte uznat, že časopis Time neztratil svou neomylnou schopnost vždy jmenovat osobnost roku, která dokonale shrnuje šílenství daného věku.Ve 30. letech se jednalo o zla nacismu a sovětského komunismu.

V 70. letech to byl militantní islám.

Dnes je to environmentalismus.

Pamatujte si, Greta Thunbergová je dospívající dívka, která předčasně ukončila školní docházku. Není to kvůli jejím vědeckým znalostem, že byla vybrána jako přední postava globálního environmentálního hnutí, ale kvůli jejímu mládí.

Součástí její funkce je reprezentovat „budoucí generace“, které, podle katastrofických předpovědí zelených ohrožuje změna klimatu. Její hlavní úlohou je však ukončit debatu.

Existuje bezpočet legitimních otázek, které je třeba si položit ohledně tohoto klimatického hnutí.

Víme také – stejně jako jeden z předních světových fyziků Dr. William Happer uvedl v minulém týdnu – že neexistuje žádný věrohodný důkaz, že údajná člověkem způsobená změna klimatu představuje problém.

Existuje ještě méně důkazů, že miliardy dolarů vynaložené na boj proti tomuto „problému“ nejsou ničím jiným, než obrovským plýtváním peněz.

Dánský statistik Bjorn Lomborg ukázal typický příklad tohoto monumentálního mrhání: Plán Švédska snížit emise z dopravy do roku 2030. Při nákladech 5 miliard USD ročně (jedno procento švédského HDP) to prakticky nic nezmění na „změně klimatu“, ale bude to stát téměř dvakrát tolik, kolik Švédsko vynaloží na své univerzity.

A pokud mluvíme o „budoucích generacích“, nejsou univerzity velice důležité?

Tento příklad – z rodné země Grety – je jen jedna z mnoha ekonomických, sociálních a environmentálních škod, které jsou způsobeny idiotickými environmentálními politikami po celém světě, které jsou založeny převážně na hysterii, kterou Greta používá k propagaci.

Na rozdíl od nepodložených prognóz Grety Thunbergové o budoucí klimatické zkáze je škoda způsobená klimatickou politikou již jasná a všudypřítomná.

Ale tím, že si zvolil Thunbergovou jako loutku, Klimaticko-průmyslový komplex doufá, že tyto nepříjemné problémy spláchne.

„To přece nevadí. Podívejte se na to ubohé dítě s copánky. Podívejte se, jak intenzivně cítí hrozící planetární katastrofu!“ Snaží se nám říci.

Podívejme se na jasná a pevná fakta, která poukazují na nepohodlnou pravdu, kterou by environmentální hnutí raději ignorovalo: katastrofické globální oteplování způsobené člověkem je podvod. Existuje pouze u riskantních počítačových modelů a vystrašené představivosti vyděšené šestnáctileté školačky.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Od Hitlera a Stalina ke Gretě Thunbergové – časopis Time rád oslavuje totalitní ikony

  • I kdyby Evropa ze dne na den měla nulovou uhlíkovou stopu, planeta by to nepoznala. Hlavní znečišťovatelé jsou mimo Evropu. Nejde tedy o klima, ale o nastavení toků peněz při jejich přerozdělování.
    Aby získali podporu, nastrčili si nemocnou dívku, která se nekontrolovatelně rozpláče a její projevy pak vypadají emotivně.
    Slabost, ubohost. Je třeba z EU rychle odejít, protože byrokrati nedělají nic jiného, než pod rouškou různých pseudoproblémů přerozdělují peníze daňových poplatníků.
    První „kostička domina“ padá a budou padat další. Děkuji britským voličům, za zdravý přístup k EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*