Obsluha v pařížském no-go předměstí zavražděna kvůli sendviči

Obsluha v pařížském no-go předměstí zavražděna kvůli sendviči

Obsluha v pařížském no-go předměstí Seine-Saint-Denis byla zavražděna zákazníkem, který byl údajně rozčílen, že musel čekal dlouhou dobu na sendvič.   

K fatální střelbě došlo v Noisy-le-Grand kolem 21 hodiny v restauraci Le Mistral. Svědci a zaměstnanci restaurace uvedli, že údajný střelec vytáhl zbraň a zastřelil číšníka poté, co si stěžoval, že příprava jídla trvala moc dlouho, informuje Franceinfo.    28letá oběť byla zasažena do ramene, ale zemřela krátce po střelbě, i když se záchranáři dostali na místo relativně rychle.

Střelec, který je ve věku kolem 30 let, byl stále na útěku i následující týden a vyšetřovatelé tvrdí, že neobjevili ani zbraň použitou při útoku.

Starostka Noisy-le-Grand Brigitte Marsigny vyjádřila rodině soustrast a uvedla: „Nemůžeme stigmatizovat celou čtvrť za tuto nešťastnou událost“.

Tento incident je jen nejnovější šokujícím zločinem, ke kterému došlo v notoricky známé oblasti Seiny-Saint-Denis, která se může pochlubit také velkým počtem nelegálních migrantů, přičemž některé zprávy uvádějí, že až 20 procent populace jsou nelegálové.

Jen za poslední tři roky v této oblasti došlo k řadě zvláště násilných trestných činů, včetně muže, který měl minulý rok při loupeži vytržené zlaté zuby, a další muž byl nalezen mrtev ve vozidle, které bylo prostříleno kulkami.

Začátkem tohoto roku byl migrant ze Srí lanky žijící v této oblasti odsouzen za brutální zneužívání své manželky a za použití silného lepidla na její genitálie.

Bývalý francouzský ministr zahraničí Philippe de Villiers hovořil o situaci na tomto předměstí v loňském roce a uvedl: „Pokud na předměstí dojde k dalším a ještě násilnějším povstáním, nedokážeme jim čelit: chybí nám prostředky, chybí nám muži. To je realita francouzské politické situace“.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay,com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*