Objeví se v Evropě nový Richard Lví srdce?

Objeví se v Evropě nový Richard Lví srdce?

Vládnout zemi není totéž jako vlastnit TV stanici nebo hokejový klub.
Pokud budou politiku ovládat chamtivci, prospěcháři a marionety chudé duchem bez stylu a hlavně … bez odvahy, pak je stará dobrá Evropa v nebezpečí.

Ti současní již odvolali obranu západní kultury ze strachu. Ze strachu kvůli ztrátě kšeftů s ropnými vousáči v šátku a černých brýlích. Kvůli kšeftům se zbraněmi, kvůli prachům uloženým v Panamě, kde jim „právnící“ bez svědomí zajišťují další anonymní kšefty.
Kdy kupčí se záludným Turkem s „lidským materiálem“ za peníze Evropanů, aniž by k tomu měli jejich souhlas. Kdy se tváří, že problém s ilegály je vyřešen tím, že už se o něm nebude nahlas mluvit.

Podlézají Saudům, i když vědí, že tam nevládne zákon, ale krutá královská rodina. Vědí, že tato rodina finacovala palestinského mistra terorismu, věčně slintajícího Arafáta, a vychovala i pilného žáka Usámu.

Vědí, že saudsko-arabské ministerstvo náboženství je v rukou nejextrémnějších fundamentalistů, šířící své teorie po celém světě. V mešitách a školách, kde jsou muslimští studenti – kromě biflování šesti tisíc dvěstě třiceti šesti veršů koránu – verbováni ke svaté válce.
Ta začala v Čečensku, pokračovala pokusem rozvratu na africkém kontinentu a konečně je v Evropě.
Tito obrácení, panovační a drzí křižáci, mají stále větší požadavky.
Budou se snažit přetransformovat západní společnost, která je zranitelná svojí přespříliš demokratickou otevřeností a zlenivělá dobrým bidlem.

Přijetím hordy ilegálů bez znalosti jejich minulosti a identity jsme se bez odporu vzdali vlastní důstojnosti.

Pokud zůstaneme ochromení strachem a budeme s nimi dále hrát hru na válečné uprchlíky, budou nás víc a víc komandovat a terorizovat. Zatím zevlují v centrech evropských měst a z arabských pajzlů řídí kšefty s „utečenci“, které dodávají za prachy arabští strýčkové.
Tito plaváčci se nedají jen tak odbýt: pokud jsou vyhoštěni, přijdou zas a po dalším vyhoštění se znovu vrátí.
Klikněte do minulosti. Je to zhruba dvacet let. Média nás krmila kravály z italského ostrova Bari, kde plaváčky zachraňovali policisté a v duchu křesťanské lásky je vozili do nemocnic a porodnic, dávali jim přístřeší a kapesné, jídlo, oblečení. Pak už jich bylo tolik, že je odstrkovali zpátky na moře a oni se vraceli tak úporně, až zůstali.
Na Bari začalo obsazování půlmiliardové Evropy.

Dramatické události z Belgie, Francie a Německa ukazují nevůli politiků bez hrdosti cokoliv řešit.
Říkají: rádi bychom ty nebezpečné vyhostili, ale nevíme kde jsou, kde se skrývají, kam zalezli?

Jeden z našich nekonečných premiérů má vlastně kliku. „Válečným uprchlíkům“ se v naší zemi nelíbí. Země praotce Čecha smrdí strdím a platí, ve světě neplatnou, korunou.
Nemáme půdu na rozdávání, většina padla do rukou pravých, levých a provo-levých poslanců, sužujících naši zemi. A nežijí zde Indiáni, kteří by se dali přesunout do rezervací.
A tak je premiér hrdinně zve, přijďte k nám, já vám něco dám. Protože není co.

Útvar zvaný česká vláda, ta parlamentní zprostředkovatelna práce, kde sedí ještě strýcové, kteří se po pádu berlínské zdi citili jako kuřata bez ochranného křídla kvočny zvané SSSR.
Rychle se vzpamatovali a teď vystupují jako zastánci dobra a bujaře nám vzkazují: na západní frontě klid!


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Objeví se v Evropě nový Richard Lví srdce?

  • Ano, RICHARD se objeví, nebot nic a nikdo tu není věčně. A hrdinové nejsou jen v pohádkách, ale žijou i mezi námi, ale někdy o nich ani nevíme. Je to jen otázka času, odkud a kdy přijde. Věřím tomu, možná to bude dřív, než si myslíme. Muže přijít i od moře!!!!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*