Oběti atentátů z Bruselu a z Paříže padají na hlavu vedení Evropské unie a Frau Merkel!

Oběti atentátů z Bruselu a z Paříže padají na hlavu vedení Evropské unie a Frau Merkel!

Díky imigrační politice EU a německé kancléřky Merkelové je Evropa plná neregistrovaných islámských imigrantů! U většiny z nich policie, ani úřady nevědí, kdo vůbec jsou a odkud sem přišli! Nyní začínají pomocí bomb a střelných zbraní zabíjet nevinné bezbranné civilisty v ulicích rušných evropských měst!

Věřte, že bude ještě hůř!

Tohle je jen začátek!

Jakmile jich bude v Evropě dost, přestanou se radikálové ukrytí mezi nimi skrývat, přestanou se bát odhalení, přestanou předstírat svou mírumilovnost a začnou jich být plné ulice! Evropská města se promění v bojiště a civilisté, ženy a děti budou umírat každičký den všude kolem nás! Prostí lidé se stanou terčem útoků islamistů a budou zabíjeni na ulicích jako zvířata za to, že nevěří v Alláha!

Bohatí a vlivní lidé, kteří jsou za to všechno zodpovědní, zůstanou sedět stejně jako dnes za vysokými zdmi svých rezidencí, chráněni armádou a policií a budou se dívat, jak umírají země a národy, které měli zvelebovat a chránit! Evropa nyní stojí na rozcestí, kdo si myslí, že je na řešení přistěhovalecké krize ještě dost času, je naivní blázen!

Lidé musí vyjít do ulic a vynutit si předčasné volby! Nikdo nedal politikům, kteří jsou v současné době u moci mandát řešit otázky spojené s právě probíhajícím islámským exodem do Evropy, protože to tehdy nebylo na pořadu dne a lid Evropy netušil, že za pár let půjde o samotnou existenci naší kultury a holé životy našich nejbližších!

 

(Foto: AP/ Newsroom)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

  • Sobotka je úplně mimo. Válka už začala a on tvrdí, že nic nehrozí. Historie ho ocení asi jako Háchu, ale to už bude pozdě. V parlamentu tlachají tak, že mi to připadá, jako kdyby 16. března 1939 řešili poslanci, co by se mohlo stát, kdyby se Hitler dostal k moci. Politici jsou pozadu a nejsou vůbec schopni na vzniklou situaci reagovat.

  • Poslouchám ty tlachy v PS. Je mi z toho špatně. Jsou politici, kteří hájí EU a Turecko. Sobotka se dopustil vlastizrady, protože Merkelové odkýval bezvízový styk s Tureckem i když výbor PS doporučil bezvízový styk s Turky odmítnout. Sobotka je nebezpečný politik, který se řídí heslem „Díky za každé nové ráno ve funkci“. Doufám, že bude alespoň Babiš natolik rozumný a vyvolá předčasné volby. Sobotka a Zaorálek už nesmí dál škodit.

  • Pravděpodobně bude nutné se v první řadě vypořádat s pátou kolonou ve svých státech a až potom řešit následky což jsou agresori, jinak nazývaní migranti. Jsem starší ročník, něco pamatuji od 49 roku, ale nikdy jsem si nemyslel, že budu někomu přát tvrdou pomstu. Ale vzhledem k tomu, že takováto rozhodnutí vedoucích politiků všech států ( snad až na pana Orbána), jsou důsledkem toho, že umírají obyčejní lidé, nezbývá nic jiného, než doufat, že tohle už jim neprojde. A nějaké: já nevěděl, nebo: já nechtěl je nutno vůbec nebrat v potaz. Je potřeba tvrdý zákrok

  • Rád bych poděkoval Obamovi, Merklové, Cameronovi, Hollandovi a ostatním významným světovým a evropským politikům, jak velice kultivovaně přenesli demokracii do zemí jako je Irák, Sýrie, Libye……. a muslimští obyvatelé s těchto zemí nám s vděčností vše teď vrací. Děkuji Vám za to, že svět je díky Vám bezpečnější a nemusím mít strach posílat své děti do školy, dovolenou………….. Děkuji Sobotkovi, Zaorálkovi, Kalouskovi………a ostatním sluníčkářům a nadacím, jak zdatně sekundují těmto skvělým politikům s čistým srdcem a čistými úmysly…………. Ale upřímně………….. JE MI Z VÁS NA BLITÍ!!!!!!! Přinesli jste strach a nejistotu do našich domovů. K čemu jsou otevřené hranice, když člověk má strach, jestli se ještě vrátí domů, jestli se domů vrátí naše děti………… Nenávidím Vás Vy Obamové, Merklové……….. vy jste měli být v Bruselu na letišti. Jděte do ulic bez ochranky, vy hrdinové. Nepřeji nikomu nic zlého, ale na Bruselském letišti měli být právě oni. Za nesmyslné rozhodování současných elit umírají obyčejní lidé. Jak v Evropě, tak Sýrii, Iráku………… HANBA VÁM!!!!!!!!!!

  • Krev na rukou mají Sobotka se Zaorálkem a jejich přisluhovači, nebot právě ti kolaborují s Bruselem a Merklovou! Už brzo půjdou z vlády, nebot jdou proti svému národu, žádný takový systém dlouho nepřežil. Pak budou po právu souzeni za vlastizradu. Vláda musí padnou do Velikonoc a Babiš se o to posatrá, věřim tomu. Už má jejich podrzů plné zuby, pak by prezident ustanovil úřednickou vládu do nových předčasných voleb!!!

  • Probuďme se na co ještě čekáme. Až bude ještě hůř a bude nám cizí rasa rozkazovat nebo nás zabíjet? Každý má být odpovědný za své činy. Má-li politik tak důležitou funkci a rozhoduje o našem státě musí mít i odpovědnost za svá rozhodnutí . Není možné, aby se zatím držel a schovával za sukně vůdkyně Merkel a své činy nečiny jen okecával. Když na to nemá ať jde od toho a předá to v této otázce schopnějším a neustrašeným lidem, kteří ale na to svou moudrostí mají. Máme jich zde mnoho, ale jsou záměrně ignorováni. Poraďte se třeba s panem Petránkem, kterému naši politici co se týče světového přehledu a pravdomluvnosti nesahají ani po kotníky, Ale máme více takových lidí jen je musíme podpořit. čas bohužel pracuje proti nám a chce to ihned reagovat a nebát se .

  • Na to, aby politici procitli, je zatím málo obětí a málo se jich útoky osobně dotýkají. Politici to začnou řešit až už bude pozdě, až se to začne dotýkat jejich rodin. Na politiky se nelze spoléhat. EU je díky Merkelové definitivně ztracena. Platíme výpalné Turecku, které sem stejně uprchlíky pošle a to s tureckými pasy a legálně. Musíme dát najevo muslimům, že je tu nechceme. Musíme volit politiky, kteří budou ochotni zavřít každého, kdo vnikne na naše území a neprokáže věrohodně svou totožnost. Sobotka a Zaorálek musí být postaveni před soud za vlastizradu. Ignorujme sankce made in USA a obchodujme s Ruskem a Čínou pragmaticky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*