Oběť psychotronických útoků promlouvá

28.ledna 2012 zde vyšel přeložený článek o elektronickém stalkingu a svědectví jedné americké oběti. Od vydání tohoto článku se mi ozvali dva lidé, že se jim stalo to samé. Pro mně to byla docela novinka a opravdu jsem netušil, že se psychotronické útoky a útoky mikrovlnnými zbraněmi stávají až takovou hrozbou.

Na internetu koluje informace, že v USA jsou napadáni lidé, většina vysoce vzdělaní jedinci, pobývající okolo tzv.věží GWEN. Věže GWEN jsou komunikační věže pro případ válečného konfliktu. Přes různé frekvence by v případě války na americkém území probíhala skrz tyto věže komunikace s armádními složkami. Dalšími zdokumentovanými ozařovači jsou mobilní telefon a bezdrátová internetová síť. Několik studií prokázalo, že mobilní telefon způsobuje rakovinu a wi-fi ničí stromy a vysílají stejné frekvence používané pro mikrovlnnou bitvu. Zmíněna by také měla být mikrovlnná trouba, která při ohřívání jídla totálně mění strukturu potravin.

Každopádně, po vydání výše zmíněného článku jsem se ocitl v neprozkoumaných vodách a z ničeho nic mi začali psát lidé s podobnými zkušenostmi. Nikdo z nich se ale ze strachu o rodinu neopovážil mluvit na kameru. Podle získaných informací kvůli tomuto problému padlo několik trestních oznámení a v Evropském parlamentu byla dokonce i podána petice pro zastavení takových útoků a plošný zákaz využívání psychotronických zbraní.

DSCN1243

Předvedeno jako jeden z důkazů. Po položení alobalu na sklenici s vodou začal alobal hořet. Tento kus je ovšem osmahlý jen malinko, konkrétně část úplně vlevo. Fotky mám z více úhlů a alobal vypadá pořád stejně. Mezi další důkazy patří nahrávky chování osob v okolí.

Asi před dvěma měsíci se mi ozval pán, který popsal velice děsivý příběh o tom, jak je napojen na neuronovou síť a nemůže se od ní odpojit; je ozařován mikrovlnným zářením; má v sobě implantáty, které přijímají vlny; lidé v jeho okolí umírají apod. Chtěl, abych mu tento příběh pomohl natočit na kameru a rozšířit do světa, aby všichni viděli, co se děje. Původně se tento příběh měl dokumentovat přímo v ozařovaném místě, z bezpečnostních důvodů a z naléhavosti se ale vše uskutečnilo na neutrálním místě. I tak se ale kameře podařilo zachytit zasahování.

Hned, jak jsem vkročil do hotelového pokoje, mi bylo řečeno, že jsem také ozařován. Nebyl ale slyšel žádný zvuk a cítit trochu divně jsem se začal až později. Tento rozhovor se natáčel na dvě kamery a ještě se přes směrový mikrofon nahrával zvuk. Mikrofon zachytil jen hlasy, v místnosti nebyl slyšet jiný zvuk. Jediné, co bylo puštěné, byly kamery a světla. V blízkosti kamer nebyl zapnut ani mobilní telefon (důvod se dozvíte v rozhovoru). A tak máme dvě verze zvuku – jedna, kde zasahování jde slyšet, a druhá, kde nejde (je to jako, když se pokoušíte nahrávat duchy skrz EVP).

Pro záznam poskytuji obě audiostopy (pravost audiostop doloží záznamy natočené kamerou).

http://uloz.to/x7KXvNSA/obpsychmuc-rar

Jak jsem už zmiňoval, ozařování jsem začal cítit až tak po hodině mé přítomnosti v místnosti. U dané osoby jsem to cítil v levé noze a v levém a pravém spánku jsem cítil začínající bolest hlavy. Krom toho jsem měl neustále žízeň. Bolest a svrbění nohy ale opadala s ohledem na vzdálenost od pána a kompletně zmizela při odchodu z pokoje. Nejvíce mě asi překvapil fakt, že se mé tělo nějakým způsobem částečně zbavilo rýmy.

Co se týče samotného rozhovoru, pán řekl vše co říct chtěl a bylo znát, že se mu některé věci říkají velmi těžko. Šlo velice znát, že se každou cenu snaží svůj příběh dostat do světa.

Trochu zajímavé a zároveň děsivé je, že další den ráno jsem se bez dalších podrobností dozvěděl, že hotelový pokoj, kde byl rozhovor uskutečněn, byl zaplaven vodou z koupelny. Další podrobnosti zatím nemám.

Na závěr bych už jen dodal, že tohle by se mělo šířit co nejdál. Vím, že se najdou někteří lidé, kteří to budou zpochybňovat. V nejbližší budoucnosti budeme ale dále zjištovat více informací a případně shánět další svědky a oběti. Kvůli tady tomuto padlo už několik trestních oznámení a jsme připraveni dodat jakékoliv důkazy, samozřejmě s příslibem anonymity. Tento problém se musí dostat na veřejnost.

zdroj : wertyzreport.com

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Oběť psychotronických útoků promlouvá

  • Pán říka, že jde pouze o neuronovou síť, že v tom nikdo nejede? Těchto věcí si všímám doslova už od dětství. Monarch program a gangstalking. Tak něco k pronásledovatelům kteří na mě neustále míří telefony. Už nesčetněkrát jsem se snažila kouknout co v těch mobilech mají. Když jsem měla to štěstí display zahlédnout, vždy jsem viděla zeleně podbarvenou obrazovku s viditelnou mapou ulice ve které zrovna jsem, nemluvě o tom, že se ty lidé chovali jako by hledali pokémona. Jak narazili pohledem na mě, ještě to zkontrolovali na telefonu, pak se v jejich tváři vždy objevil výraz typu: Našel jsem, co hledám a telefon schovali. Mám dokonce video i fotodůkaz.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*