Obec v Bruselu ukládá zákaz alkoholu v reakci na nárůst násilí a chaosu páchaného opilými migranty

Obec v Bruselu ukládá zákaz alkoholu v reakci na nárůst násilí a chaosu páchaného opilými migranty

Obec v Bruselu zavedla „obecný zákaz alkoholu“ v reakci na nárůst násilí a chaosu páchaného opilými migranty v této oblasti, podle místních médií.   Nelegální „tranzitní migranti“, kteří se hromadili na rušné tranzitní stanici Brusel-Sever a v nedalekém Maximilianském parku, začínají zaplavovat nedaleké sousedství v bruselské čtvrti Schaarbeek a často zde útočí na sebe, na místní obyvatele a policii.

„Někteří migranti šli do nočních obchodů v Brabantsku a Aarschotstraatu, aby nakoupili levný alkohol, který mohli konzumovat ve skupinách,“ informuje SCEPTR. „Pravidelně zde máme skupiny 10 až 15 mužů, kteří způsobují nepříjemnosti a jednají pod vlivem alkoholu agresivně vůči policii.“

Při několika příležitostech zde vypukly těžké boje s noži a zbraněmi používané v některých šarvátkách.

„Teď, když je prostřednictvím Maximiliánského parku méně příjmů a nyní, když migranti také nemohou zůstat na severní stanici, přesouvají se na místa v sousedství, kde se mohou setkávat,“ řekl úředník Schaarbeeku Marc Weber.

„Protože problém migrace není řešen, přesouvá se.“

Je také známo, že migranti pořádají v ulicích v nočních hodinách velké párty.

Desítky afrických migrantů nedávno terorizovaly sousedství v belgických Antverpách, když párty, které se účastnili, byla po tom, co se vymkla z kontroly, uzavřena.

Místní obyvatelé jsou vystaveni fyzickým útokům, loupežím a vandalismu, protože vandalismus a potulující se dav údajně způsobuje v ulicích chaos.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*