Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.

Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.

Informace našich tajných služeb jsou dozajista fundované a velmi správně varují České občany před zesilující činností ruské a čínské špionáže. Česká republika je natolik světově významnou zemí, že je pro Rusy a Číňany středobodem vesmíru a vývoj našich technologií dokonce dosáhl takové úrovně, že už i v parlamentu umějí naši poslanci dělat z prdu kuličky. Ano-to skutečně Rusové a Číňané musí vědět. Co kdyby se plyny z prdu daly využít jako raketové palivo.Nedivte se, že špionáž nás doslova drtí. Naše vyspělá armáda a její síla vyvolává u potencionálních nepřátel silné obavy. Náš jediný voják dokáže více než tisícovka protivníků. Vždyť vzpomeňte, když naše armáda vyslala stovku svých bojovníků do Pobaltí. Tisíce Ruských vojáků rozmístěných podél Rusko-Pobaltské hranice měly značné zažívací obtíže a problém s udržením stolice. A ta technika. Třeba naše auta-to je ukazatel. Srazí li se Škoda Felicia s Pandurem tak vyhraje kdo??? No Felicia a Pandur končí s pokrouceným skeletem karoserie.

Protivníci také musí zjistit, kam schováváme Českým lidem vygenerované peníze!!! U nás totiž nejsou hurikány, tornáda, výbuchy sopek, tsunami, rozsáhlé záplavy či požáry a přitom jako republika máme stále větší hovno. Kde ty prachy jsou, to je záhada.

V Rusku a Číně také chtějí znát postupy kterých užíváme při pěstování různých plodin. Nemohou pochopit třeba to že, při sázení brambor nám stačí nám stačí na 1000 ha 2 lidé cca na půl hodiny a je hotovo. Stačí 1 bagrista a 1 policajt. Bagrista vyhrabe jámu do které vsype brambory a zahrne. Na to zahrnuté se postaví Český superpolicajt a řve-jménem zákona rozejděte se!!! Brambory se rozutečou a je zasázíno.

V České republice jsme také špičkovými odborníky na tunely. U nás jsou tunely snad všude. Ve zdravotnictví, v dolech, strojírenství, ale hlavně v bankách. Občas se sice nějaký tunel nepovede a přijde se na něj, ale nikdo nikoho nesoudí, protože dotyčný zmizí třeba do Švýcarska. Výhodou je však to, že onen tunel nám už zůstane.

Nedivte se proto milí Češi, že na každém kroku potkáváte Číňany, či Rusy. Oni se to od nás chtějí jenom naučit. Ostatně-nebuďme tak úzkoprsí a pomožme jim. Vždyť po takzvaném sametu to nás zase učili Němci a Američané. Nebuďme krkouni a dopřejme Číně a Rusku podobný bordel jako máme u nás. Buďme hrdí na to, že takové velmoci mají o naši zemi takový zájem a hlavně o to naše hovno.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Občané pozor!!!! Česká republika je plná Ruských a Čínských špionů.

  • Někdo z BIS měl napsat zprávu a nevěděl, co do ní dát. Tak tam opsal několik pasáží ze Švejka.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*