Obamova ostudná omluva v Hirošimě

Obamova ostudná omluva v Hirošimě

Nikdo, na celém světě, mi nevymluví, že iniciátorem tzv. kyjevského Majdanu byly USA. V logice politiky každé velmoci je oslabovat velmoc konkurenční, zvláště pak když jí vládne schopný prezident Putin.

Celá ta věc logiku má, až na to, že se nepovedla tak, jak bylo plánováno. Což je ovšem velmi častý jev, ba spíše pravidlo. A stejně tak, jako si myslím, že USA stojí za tzv. „arabským jarem“, Sýrií a Libyí, tak si myslím že to není koncepce manekýna Obamy.

Tento syn keňského marxisty a americké komunistky totiž, kromě žvanění, žádnou koncepci nemá. To velmi dobře ilustroval při svém „úvodním“ pražském projevu v neděli 5/4/2009. Jeho PR team mu vybral skvělou kulisu Pražského Hradu, to ale bylo víceméně všechno.

Jeho obecné a všeobjímající hlášky se velmi dobře poslouchaly, ale po sedmi letech z nich zbyly jen ty fotografie a audiovizuální záznam. Jinak nic a za to nic dostal Obama Nobelovu cenu za mír, jejíž byl sice ne nejhorším, ale zato nejsměšnějším laureátem.

Inspirací k tomuto článku mi byl server NEW YORK POST a jeho článek Obama’s shameful apology tour lands in Hiroshima, http://nypost.com/2016/05/26/obamas-shameful-apology-tour-lands-in-hiroshima/

Bylo to Japonsko, které začalo druhou světovou válku v Tichomoří svým neomluvitelným brutálním útokem na Pearl Harbour, a mělo by to být ono, které začne s omluvami a nikoli USA.

Ovšem, co by se od nejslabšího prezidenta USA v dějinách, manekýna a produktu multikulturního šílenství dalo čekat. Jistěže, by si USA zasloužily černošského, v newspeaku afroamerického prezidenta, ale tento bod splnil míšenec Obama na nejmenší počet možných bodů.

A na závěr ještě jeden citát ze stejného článku:

Obama’s narcissism, his zeal for photo opportunities with him at the center, whether in Havana or Hiroshima, too often overcomes lesser concerns — like the best interests of the country

A neuměle přeložím: Obamův narcisismus, horlivost s jakou se staví do centra každé fotografie, ať už v Havaně nebo v Hirošimě příliš často překonává menší zájmy či obavy, jako jsou ty nejlepší zájmy země.

Prostě a jednoduše. Obama je prozatím to největší neštěstí, jaké si kdy USA zvolily a s ohledem na nedávné události v Praze, týkající se cesty našeho prezidenta do Moskvy bych použil známe slovenské rčení:

Aká matka, taká Katka, upravené na americko-české poměry Aký prezident, taký ambasador.

(Americký prezident Baracka Obama  Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*