Obama znovu přistižen při lži: „Nemáme technologické průlomy k nahrazení fosilních paliv“

Obama znovu přistižen při lži: „Nemáme technologické průlomy k nahrazení fosilních paliv“

Barack Obama nedávno prohlásil: „Všichni zvyšujeme energickou účinnost a hledáme nové, obnovitelné a čisté zdroje energie. Doposud nemáme technologické objevy, které by mohly zcela nahradit fosilní paliva. Budeme používat naše současné metody k výrobě energie po příštích 20 až 30 let.“

Jedná se o další příklad toho, jak prezident Spojených států bezostyšně lže. Je velmi jasné, že máme řešení současných energetických problémů. To že jej máme, se stalo ještě více patrné ve světě mainstreamu, když rodina Rockefellerů nedávno snížila své investice do fosilních paliv a přešla k investicím do čisté energie.

obama 2

UBS, největší světová banka, nutí investory, aby přešli na čistou energii z obnovitelných zdrojů. Analytici v bance tvrdí, že elektrárny v Evropě by mohly zaniknout v příštích 10 až 20 letech.

Tým IBM nedávno vyvinul zařízení, kterému se říká High Concentration Photo Voltaic Thermal (HCPVT), systém, který je schopen soustředit sílu 2000 sluncí. Tým IBM dokonce tvrdí, že jsou schopni bezpečně soustředit energii až 5000X silnější. Mohli bychom mít umístěné solární panely v pouštích na celé planetě, které by mohly poskytnout energii každé domácnosti. Na chvíli o tom přemýšlejte, jestliže máme zdroje, schopnosti a pracovní síly, proč peníze vždy stojí v cestě záchrany naši planety? zdroj

Zde to ale zdaleka nekončí. Níže je video od Randyho Powella, který diskutuje o Vortexu na základě matematiky. Powell předkládá, že matematika dokazuje, že je volná energie možná. Zde je video:

Níže je další video světově proslulého fyzika Harolda E. Puthoffa. Puthoff je americký fyzik, který získal titul Ph. D. na Stanfordské Universitě. Je ředitelem Institutu pro pokročilá studia v Austinu. Jeho výzkum se soustředí na teoretické a experimentální projekty v elektrodynamice, kvantové fyzice, gravitaci, kosmologii, výzkumu energií a atd. Vydal přes třicet odborných článků v oblasti elektronových paprskových zařízení, v oblasti laserů a kvantové energii účinku nulového bodu. Zde se vysvětluje realita volné energie, a jak je ve skutečnosti dostupná.

Zde je článek, který ukazuje některé způsoby volné energie a zde je webová stránka z Paramahamsa Tewari, kde úspěšně vyrobili zařízení, které se nazývá Space Powered Generator.

Takže o čem to Barach Obama hovoří?

Jaká je role prezidenta ?

Vláda nediktuje politiku, pokud jde o naši výživu, zemědělství, ekonomii, nebo v tomto případě o energii. Jsou to společnosti, které tuto politiku diktují a lobují si svou cestu.

Vynikajícím příkladem jsou spojení, které existují mezi společnostmi Monsanto, Food and Drug Administration (FDA) a Environmental Protection Agency (EPA). Je stále více zřejmé, že předsedové a (někteří) politici, jsou jako loutky, které dostávají zaplaceno a jsou používány, aby protlačily firemní agendy. Dalo by se říci, že nežijeme v demokracii, žijeme v Korporatokracii.

Dalším důkazem této skutečnosti je, že prezident nemá ani dostatečně vysokou bezpečnostní prověrku, aby věděl, co se děje s černým rozpočtem. Více si o tom můžete přečíst zde.

Politici spolu s korporátními médii mají moc, aby učinili prohlášení a tím jednoduše přesvědčili milióny lidí, aniž by lidé měli pochybnosti, nebo učinili vlastní výzkum.

Pokud by volby mohly něco změnit, dávno by je zrušili.“ – Mark Twain

zdroj : http://www.collective-evolution.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*