Obama vyhrožuje chaosem po té, co mu v Asii nevyplatili jeho falešné dluhopisy.

Obama vyhrožuje chaosem po té, co mu v Asii nevyplatili jeho falešné dluhopisy.

Podle zdrojů z japonské královské rodiny, si Barack Obama, mluvčí korporace Spojených Států Amerických, sice chtěl nechat vyplatit nějaké falešné „Kennedyho dluhopisy“ v průběhu své cesty po Asii minulý týden, ale nějak mu to nevyšlo. Tyto dluhopisy můžete vidět tady:

kennedyho dluhopisy – 1 http://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2014/04/kennedy-bonds-1.pdf

Jestli se na ně pořádně podíváte, jeden z dluhopisů má obrázek raketoplánu. Nemusíte ani být nějakým géniem v oboru historie, aby jste si uvědomili, že v době, kdy žil Kennedy žádné raketoplány neexistovaly. Tyto dluhopisy byly vyrobeny na papíře 20 dolarovek Spojených Států ze kterých byla smyta všechna barva, podle zdrojů z MI5. Nicméně, Billu Clintonovi se v minulosti nějaké proplatily. Ale Obamovy to tentokrát nevyšlo.

Nicméně podle informací japonské vojenské kontrarozvědky, Obama byl schopen vyždímat něco ze svého pytlíčku díků ve formě teroristických akcí jako je potopení trajektu v Jižní Koreji nebo elektronický únos letu 370 Malajských Aerolinek. Taktéž jsou nové vyhrůžky použitím klimatologických a geotektonických zbraní na vyvolání zemětřesení, jestliže korporátní vláda Spojených Států nedostane více peněz.

Bylo to tak, jak jedna agentura Spojených Států, která předpověděla současné útoky proti Asii, popsala čínskou reakci: „Modrá čínská armáda (kompjůtrové mozečky nebo „geeks“) teď má všechny bankovní kódy, kódy nukleárních zbraní atd.. Jen (stisknout) jedno tlačítko a celý finanční systém se zastaví. To také znamená, že Rusko a zbylých 9 zemí, má tyto kódy taktéž; to by mohlo být zajímavé“.

Nadto byla jedna schůzka mezi představiteli Společnosti Bílého Draka a představitelem jedné tajné asijské společnosti. SBD se řeklo, že minulý šéf této společnosti, zemřel a nový byl právě jmenován. Na schůzce představitelů tato asijská společnost navrhla spojenou akci SBD/asijská společnost na to, aby se vytvořilo určité společenství s oligarchickou frakcí Spojených Států Holywoodu/Kalifornie. To se v současné době vytváří, ale neočekávajte bezprostřední výsledky. Bude se to realizovat prostřednictvím velkofilmů, atd.. v nějakém čase zhruba do roka od této dohody.

Na schůzce se také hodně navrhovalo, aby se asijaté spojili s národy BRICS a s evropany, co nejdříve je to možné, pro to, aby se nabídlo, taktéž, co nejdříve je to možné, směnit všechny dolary, které jsou ve vlastnictví mimo Spojených Států za novou měnu.

Tato nabídka se vzala v úvahu. Asijští představitelé také řekli, že všechny dolary předešlé r. 1990 byly dány na černou listinu, jako součást akcí na likvidaci „černých“ příjmů kabaly.

Směnárenské devizové domy Mitsubischi Bank Tokio UFJ to potvrdili. Také jiné zdroje nám daly signál, že papírové peníze s datem před 1990 jsou ve své většině falsifikace CIA.

Taktéž bylo minulý týden ve Washingtonu mnoho naléhavých, mimořádných schůzek, které uváděly šéfovou MMF, Kristínu Lagardeovou a tajemníka Pokladu Spojených Států Jacka Lewiho, a na nichž se  projednávalo trvání Ruska na platbách za ropu v ruské měně. Ale tyto schůzky, podle zdrojů z Pentagonu, pochopitelně nevyřešily vůbec nic.

Ruský president Vladimír Ptin, navrhnul, že způsob jak ukončit finanční krizi by byl pozabíjet všechny členy rodiny Rothschild, podle zdrojů z CIA. Proto jsou Rothshildové nyní v ilegalitě nebo nezvěstní už pěkně dlouho podobně, jako v případě Nathaniela Rothschilda.

Je nicméně málo pravděpodobné, že by smrt Rothschildů vyřešila problém finanční krize. Rothschildi jsou výhradní prostředníci na vysoké úrovni. Problém je nyní jasně centralizován ve Washingtonu DC a poboček korporace Spojených Států Amerických, Junty Federálních Rezerv. Federálové používají umíněně žoldáckých armád proto, aby začali III. světovou válku na Ukrajině. Naštěstí vlády v Evropě nesouhlasí s tímto plánem. Taktéž Pentagon. A všichni, dokonce včetně Izraele, se také distancovali od probíhající operace na Ukrajině.

http://www.debka.com/article/23874/Russian-and-Ukrainian-armies-shaping-up-for-initial-military-clash-over-Slavyansk

Ti s kterými jsme v jednání jsou nacistická frakce CIA vedená Bushem, Rockefellerama, Clintnem. Georgem Sorosem a jeho kumpánama. Obama je jejich mluvčí. On je taktéž, podle důkazů soudního vyšetřování, tou osobou, která blokuje začátek nového finančního systému.

Dnes je také jisté, že Bílé Klobouky z Pentagonu podporují Obamu, protože, jejich slovy: „Zabránil tomu, aby v Sýrii začala III. světová válka“. Nicméně, agentura Bílých Klobouků by si měla uvědomit, že jim nechali falešně vybrat v posledních volbách mezi:“Mittem Romneym a III. světovou válkou“ nebo „Obamou a žádnou změnou“.

Je ještě třetí možnost a to je odejít do Washingtonu, zadržet kriminálníky a ustavit jednu dočasnou vládu vedenou Spojeným Hlavním Štábem, který by předsedal obnovení Repubiky Spojených Států Amerických, s jednou aktualizovanou Ústavou. Mohl by se tedy začít nový volební proces, který by garantoval, aby se peníze nikdy nemohly vrátit, a aby nedegenerovaly politický proces. Jak vyšlo najevo z jednoho dotazníku, jenom 4% američanů si myslí, že kompletní výměna všech členů Kongresu je špatná myšlenka.

http://www.usatoday.com/story/news/politics/2013/10/21/usa-today-poll-shutdown-boost-for-democrats-bane-for-gop/3143281/?AID=10709313&PID=4003003&SID=11y8mpfvtokvh

Jestliže se Kongres Spojených Států upne k Obamovi a statu quo, pomalé rdoušení Spojených Států, které probíhá bude pokračovat, až dojde k chaotickému chování a následné revoluční změně. To je jedna z matematických jistot. Může se jí zabránit pouze řízeným přechodem.

Když se opět podíváme vně Spojených Států, izolaci kriminálního režimu Spojených Států je nemožné ignorovat nebo negovat. Příklad toho byl zrovna minulý týden, zatímco Obama dělal otočku po Asii kvůli tomu, aby podnítil politiku obklopení Číny nepřátelskými státy, Ćína prováděla vojenská cvičení společně s osmi zeměmi, mezi nimi Indie, Malajsie, Indonésie, Pákistán a Singapur.

Čína, aliance ASEAN a Indie také uzavřely minulý týden dohodu, pro vyřešení všech teriroriálních rozhovorů, které zbývají ohledně všech sporných ostrovů atd.., mírovým jednáním.

http://economictimes.indiatimes.com/news/politics-and-nation/china-asean-pact-on-south-china-sea-region-can-bring-some-relief-to-india/articleshow/34183804.cms

To je proti plánu velkého režimu Spojených Států provokovat neustále problémy s ostrovy, které měly za cíl izolovat Čínu.

Celá planeta je už unavená a otrávená mentalitou kabaly, která jenom začíná války, krádeže zdrojů, rozšiřování nemocí, ustavičných lží a hlavně dělá naprosto nemožný obyčejný život pro všechny lidi na zemi.

Tady se podívejte na příklad, jak hluboká je červí díra kabaly. Během dlouhého času mě různé osoby posílaly v elektronické poště informaci, že Michelle Obama se narodila jako Michale Ramsey. Ramsey, hrál za Beavers státu Oregon v letech 1981-1983. Číslo jeho trička bylo 44.

http://cdn-ak.f.st-hatena.com/images/fotolife/k/k1491n/20140316/20140316115749.jpg

Později změnil pohlaví a změnil se v Michelle Ramsey, která se provdala za Baracka Obamu a adoptovala s ním dvě dcery. Obama se proměnil ve 44 prezidenta Spojených Států. Fotka Michelle jako Michael by mohla být pokořující práce ve Photoshopu, ale i kdyby to bylo takhle, někdo v tajných agenturách tlačí silně na to, aby tato historie vyplula na povrch. Taktéž se vytahuje historka, že Michelle a Barack se budou rozvádět.

Ať už je to s tímto případem jak chce, je to jen dalším signálem, že se dějí vážné a dysfunkční události uvnitř vojensko – průmyslového komplexu.

Asijaté a zbytek světa jsou rozhodnuti financovat tento vojensko – průmyslový komplex Spojených Států skrze transformaci a přechod na úroveň stabilního světového míru. Všichni totiž chápou, že ochočit si a živit  divokého psa je o hodně lepší strategie, než proti němu bojovat.

zdroj : benjaminfulford.net, benjaminfulfordcastellano.wordpress.com,benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*