O zneužívání dětí v německých mešitách

O zneužívání dětí v německých mešitách

Již pár let se mluví o zneužívání dětí katolickými duchovními, ale vinou politické korektnosti média dlouho mlčela o podobné praxi v případě duchovních muslimských.

Nyní toto ticho prolomila německá veřejnoprávní rozhlasová stanice MDR.

Kindesmissbrauch in Moscheen

V nejmenované mešitě vylákal imám (muslimský duchovní) šestiletého chlapce na záchod, prý ho tam čekají sušenky a džus. Místo pamlsků jej však čekalo znásilnění – jako v té písničce, kde se zpívá: „Pojď se mnou, děvčátko, já ti koupím lízátko.“ Dotyčný imám údajně patřil mezi dětmi k nejoblíbenějším. Co k tomu říct…, holt to „s nimi uměl“ až příliš.

Takovéhle zrůdnosti jsou samozřejmě smrtelným hříchem i podle samotného islámského práva šaría, neboť v tomto případě jde jednak o homosexualitu, druhak dotyčný chlapec nebyl žádný „bezvěrec“, ale zjevně muslim, jinak by asi nenavštěvoval mešitu a nedostal se s dotyčným imámem do tak důvěrného vztahu. Přesto německá multikulti média o tomto mlčela, čímž v podstatě nepřímo chránila chlípné imámy nikoli před „domorodci“, ale před dětmi rovněž muslimského vyznání! Takže to už není o nějaké „toleranci“, ale o nehorázné zvrhlosti myšlení některých „pokrokářských“ intelektuálů a novinářů!

A co na to muslimský lékař Mimoun Azizi:

„V posledních patnácti letech se stalo mnohokrát, že jsem ošetřoval pacienty, kteří byli sexuálně zneužiti. Problém se nevztahuje jen na německé muslimy, ale také k uprchlíkům. Někteří z nich by jistě potvrdili, že mají stejné zkušenosti ze svých mateřských zemí,“ tvrdí neurolog a psychiatr Azizi. Hovořit otevřeně o těchto problémech je však v muslimské komunitě ještě mnohem obtížnější než mezi rodilými Němci.

Toto se prý děje dětem v německých mešitách. Je to odporné

Co k tomu dodat? Snad jen přání: nedopusťme, aby naše krásná a prozatím bezpečná země dopadla jako Německo!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*