O výtržnostech v Kolíně n.R. časopis Playboy nepsal…

O výtržnostech v Kolíně n.R. časopis Playboy nepsal…

A to z několika důvodů. Jednak to je měsíčník a nezabývá se aktuálními zprávami a ta zpráva by asi také byla mimo jeho rozsah nebo, chcete li formát. Přesto má s těmi výtržnostmi něco společného…

Hledal jsem výňatky z toho, co kdysi časopis Playboy, někdy na konci 70 let uveřejnil o Chomeiniho zásadách sexu se zvířaty a nalezl jsem toto:

A man can have sexual pleasure from a child as young as a baby. However, he should not penetrate vaginally, but sodomising the child is acceptable. If a man does penetrate and damage the child then, he should be responsible for her subsistence all her life. This girl will not count as one of his four permanent wives and the man will not be eligible to marry the girl’s sister… It is better for a girl to marry at such a time when she would begin menstruation at her husband’s house, rather than her father’s home. Any father marrying his daughter so young will have a permanent place in heaven. [„Tahrirolvasyleh“, fourth edition, Qom, Iran, 1990]

Úkolem však bylo nalézt pravidla pro styk se zvířaty a našel jsem ve stejném zdroji toto:

A man can have sex with animals such as sheep, cows, camels and so on. However, he should kill the animal after he has his orgasm.He should not sell the meat to the people in his own village, but selling the meat to a neighbouring village is reasonable.

Policejní automobil poblíž hlavního vlakového nádraží v Kolíně nad Rýnem, kde na Silvestra došlo k řadě sexuálních útoků Foto:  Oliver Berg/ AP
Policejní automobil poblíž hlavního vlakového nádraží v Kolíně nad Rýnem, kde na Silvestra došlo k řadě sexuálních útoků Foto: Oliver Berg/ AP

Ono nám to možná bude připadat směšné, ale je třeba rozumět tamním společenským a náboženským pravidlům, které mladé lidi velmi svazují. Žertem jsem zde uveřejnil ftípek „Panna je ošklivé dvanáctileté děvče“ a i když to ve skutečnosti tak úplně není, ta nevázanost je zde velká.

V muslimských zemích je tomu naopak. Tam dívka „musí“ být před svatbou pannou a z toho možná plyne bohatství některých českých lékařů, kteří „za komunismu“ v těch zemích, v rámci rozvojové pomoci sloužili.

Nikdy jsem panenskou blánu nešil a ani naopak to nebylo příliš často, ale odhaduji, že zámožný arabský obchodník, který chtěl dobře provdat svou dceru, vysolil klidně několik tisíc dolarů za zašití její vagíny. Obchod je prostě obchod a Arabové jsou v něm mistry.

A právě nedostatek mladých sexuchtivých děvčat, je základním problémem mladých muslimských mužů. Sex je od nějakých tří let základní potřebou člověka, i když se samozřejmě v tom věku tak neprojevuje. Ale řekněme od takových dvanácti let už ano.

Samozřejmě, je zde „samoobsluha“, jenom nevím, zda to náhodou Korán nezakazuje. A co zbývá pak? Prostituce. Mimomanželský sex je podle Koránu hřích, ale praktikuje se v mnoha zemích. A v Iránu existuje tzv: „Muta-aa“ manželství.

Muž se v podstatě může s danou ženou „oženit“ na časově omezené období 10 minut – 10 let a přitom se žena, se kterou po tu dobu žije, nestává jeho zákonitou manželkou, ale dětem, vzniklým z tohoto svazku je povinen dát své jméno.

A prostě, všechno toto vede u mladých muslimů k těžké frustraci, protože, přece jen, ten pohlavní styk je v tom mladém věku přirozenou potřebou. A proto se často uchylují k sexu se zvířaty, což ovšem není omezeno jen na muslimské země.

U nás na našich vesnicích, bývalý známé tzv. „boty kozom*dky“. Vysoké, nahoře doširoka otevřené  holínky, ze kterých koza neměla šanci „páníčkovi“ uniknout a byla to jakási obdoba homosexuálního styku třeba ve věznicích.

Ale i ten lehce mentálně retardovaný delfín dnes ví, že činnost nelze zaměňovat se sexuální orientací. Takže muži, provozující sex ve vězení nejsou homosexuálové a možná, že ba to tam měl homosexuál pěkně těžké a chasníci provozující sex se zvířaty, nejsou zoofilové.

V každém případě ale vidíme, jaké „kulturní obohacení“ nám sem vstřícná politika některých zemí vůči migrantům zanesla a lze jen doufat, že paní Angela buď dostane rozum, což si nemyslím nebo bude odstavena, což si přeji. A pak tato katastrofální politika snad skončí.

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*