Nukleární mořské plody

Nukleární mořské plody

Počátkem ledna někteří z nás přemýšlejí o svátcích a o tom jak se během nich pobavili se svou rodinou. Nemůžu si pomoct, ale měli by jsme se zamyslet o míře radiace, která již zasáhla západní pobřeží.

S takovým množstvím důkazů nechápu, jak můžou média hlavního proudu  stále zamlčovat tyto fakta? Proč není více veřejných výzkumů publikovaných v médiích a kampaň k ujištění, že jsme v bezpečí? Zde jsou některé důkazy, že média nám předkládají zlehčující a nepravdivá fakta.

Kupříkladu nás stále ujišťují, že míra radiace je příliš nízká na to, aby měla vliv na lidské tělo. Je to jednoduše lež a totální podvod. Dle vyjádření vědce Leurena Moreta je momentální množství uvolněné radiace stejné jako 300 Černobylských katastrof. Teď se nad tím na chvíli zamysleme a uvědomme si, že všechen tento radioaktivní materiál byl vypuštěn přímo do našich oceánů.

Firma The Tokyo Electric Power Co. minulý týden přiznala, že 300 tun kontaminované radioaktivní vody z Fukušimské jaderné elektrárny prosakuje denně do oceánu ode dne devastujícího zemětřesení a tsunami v březnu 2011.

Takže se to děje  po celou dobu od března 2011 ?

Nemluvě o kontaminovaném vzduchu, dešti a dokonce radioaktivních sutin z Japonska, které jsou unášeny směrem k americkému západnímu pobřeží od katastrofy, která se stala před skoro třemi lety.Vědci si nejsou jistí, jaký může mít kontaminovaná voda vliv na zdraví Američanů.

Joseph Mangano, výkonný ředitel neziskové organizace Radiation and Public Health Project prohlásil, že směs více než 100 radioaktivních chemikálií z fukušimského reaktoru představuje obrovské riziko, pokud se dostanou do těla prostřednictvím potravního řetězce, nebo dýcháním kontaminovaného vzduchu.

Kontaminace prosakuje do moře a testy, které byly provedeny tuto středu ukázaly, že voda 30 km od pobřeží elektrárny překračuje 3.355krát  povolený limit obsahu radioaktivního jódu.

Je to zatím nejvyšší míra, ale Hidehiko Nishiyama, představitel Nuclear and Industrial Safety Agency prohlásil, že to nepředstavuje pro lidstvo žádné nebezpečí, jelikož radioaktivní jód zřídka zůstane v rybách.

A co těch dalších 100 radioaktivních chemikálií ?!

Ren Cheng, mluvčí pro Taiwan´s Mitsui Food & Beverage Enterprise Group, který provozuje mnoho prvotřídních japonských  restaurací v Thaj-pej uvedl, že jeho firma má pokles zisku o 50 procent od doby co krize začala.

„ My nedovážíme žádné potraviny z Japonska. Všechny japonské produkty, které používáme máme obstarány ještě před zemětřesením,“ prohlásil. „ Umístili jsme na restauracích nápisy, abychom ujistili zákazníky o bezpečnosti jejich jídla.“

 ..  Takže někteří majitelé podniků asi hovoří pravdu…

V listopadu nezávislé testy v Japonsku ukázaly, že 65 procent úlovků měly pozitivní testy na cesium (radioaktivní materiál). Na místo odmítnutí nákupu jedovatých ryb agentury pro bezpečnost potravin ve Spojených státech i Kanadě jednoduše zvedly akceptovatelný limit radiace.

Po tom co vláda Severní Ameriky odmítla financovat testování, oceánograf Ken Buesseler, vysoce postavený vědec neziskové organizace Wood Hole Oceanographic Institition společně s Nicholasem Fischerem, profesorem New Yorské Univerzity a další znepokojení vědci zorganizovali soukromé financovaní pro oceánský výzkum. Výsledek ?

Množství cesia v oceánu neuvěřitelně vzrostlo 45 milionkrát od doby před katastrofou.

celý článek v angličtině : infowars.com  

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*