NSA dokáže sejmout uživatele mobilních telefonů radiofrekvenční energií

Podle sady dokumentů z divize ANT Národní bezpečnostní agentury, ANT je nejspíš Access or Advanced Network Technology, vytvořila NSA zvláštní jednotky, které zesilují radiofrekvenční výstup mobilních telefonů. Podle zdravotních expertů může zvýšené ozařování způsobit nádor na mozku, popáleniny kůže a oční zákaly.

Jednotka NSA má krycí jméno WATERWITCH.

Editor WMR tuto technologii objevil tvrdým způsobem, když po mluvení do telefonu značky Samsung v lednu 2011 dostal popáleninu druhého stupně.

10.ledna 2011 WMR uvedl, že je pod zvýšeným sledováním NSA kvůli nedávným odhalením agentury:

“WMR se od zdroje NSA dozvěděl, že tento editor zůstává nejvyšší prioritou pro elektronické sledování NSA, to se týká i napíchnutí telefonu a zachycování emailů. NSA také sleduje všechny, kteří jsou skrz elektronické prostředky s editorem v kontaktu. WMR nedávno na této stránce uvedl, že hlavními terči sledování jsou zdroje a kontakty. Hned jak byla tato zpráva přijata, editor zažil popáleninu druhého stupně s puchýři na pravé straně krku a rameni, přesně tam, kde používám mobil. Poslední varování o odposlouchávání NSA bylo přijato 8.ledna. Popálenina, která napřed vypadala jako ošklivá popálenina ze slunce, se objevila 6.ledna. Obrys popáleniny se podobá dvěma stejným polovinám mého otevíracího telefonu s bílým pruhem uprostřed, kde je umístěn kloub.”

Popálenina druhého stupně na pravém rameni a krku Wayna Madsena po varování o zvýšeném sledování NSA.

Teď to vypadá, že editor byl vystaven výbuchu z WATERWITCH, jednotky posilující signál, která pracuje s operačním systémem TYPHON. Dokument NSA o WATERWITCH uvádí, že jednotky “vysílají tón a posilují signál handsetu cíle” ze vzdálenosti jedné míle od cíle.

waterwitch

 

zdroj : waynemadsenreport.com  vyšlo na : wertyzreport.com

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*