Novým rakouským prezidentem se nakonec místo vlastence stala „Merkelová s penisem“.

Novým rakouským prezidentem se nakonec místo vlastence stala „Merkelová s penisem“.

Vlastenecky cítícím Rakušanům byla doslova ukradena prezidentská volba! Van der Bellen nakonec nad Hoferem „zázračně“ zvítězil jen díky pochybným korespondenčním hlasům „Rakušanů“ žijících dlouhodobě mimo svou rodnou zemi!

Jak se asi bude novému rakouskému prezidentovi vládnout s vědomím, že většina doma v Rakousku žijících občanů ho za prezidenta nechtěla?!

Osobně si myslím, že Van der Bellen si s tím však hlavu moc lámat nebude, protože něco jako hlas lidu tohoto člověka vůbec nezajímá!

Předem totiž prohlásil, že pokud se on „sluníčkář a taťka migrantů“ stane rakouským prezidentem, je úplně jedno, koho budou v parlamentních volbách volit rakouští občané! Van der Bellen totiž, pokud, by náhodou „nedej Brusel a Washington“ vyhrála volby strana jeho současného prezidentského protikandidáta Hofera, nedovolí, aby mohl sestavit vládu a stát se premiérem Rakouska!

Nový rakouský prezident navíc zastává typicky „merkelovský“ postoj k současné imigrační krizi a vystupuje proti jakýmkoli omezením přijímání „uprchlíků“ do Evropy a samotného Rakouska. Pokud tedy zůstane v prezidentském úřadě skutečně celých dlouhých šest let a současně zabrání demokratickému převzetí moci v zemi vlastenecky smýšlejícími Rakušany, bude se příští rakouský prezident nejspíše jmenovat Ahmed!

(Alexander Van der Bellen Foto: APA/HERBERT PFARRHOFER )


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

2 Komentáře “Novým rakouským prezidentem se nakonec místo vlastence stala „Merkelová s penisem“.

  • Zfixlované. Prostě si nemohli dovolit druhého Zemana , tak tam narvali podvodem svého člověka. Musíme si příšti volby dát pozor, budou to tu chtít taky vyměnit.
    Chce to oslabit vliv amické kliky v Evropě, nejlepší cesta je asi podpora čínského kapitálu a vytlačování dolaru.

  • Bohužel, zaujali v nových postrojích postoj, místo aby stali. A pokud se u nás opozice místo sjednocování bude dál hádat o kompetence a korýtka, dopadne to tu take špatně. Ale stejně – vzhledem k preferencím a prognózám je výsledek u sousedů dost divný, nemyslíte?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*