Nový úžasný piktogram, který se objevil ve Velké Británii

Nový úžasný piktogram, který se objevil ve Velké Británii

V Reigate Hill se objevil nový kruh v obilí. I když je zpráva stále čerstvá a není o piktogramu skoro nic známo, včetně podrobných informací o formaci, jedná se o docela fascinující design.     

Proč vůbec hovořit o kruzích v obilí? Je to fenomén, který prostě nemůže být ignorován. Podivné útvary se objevují každý rok a jsou opředeny velkým tajemstvím, a to i ve vědecké komunitě. Mnozí si neuvědomují některé z úžasných věcí, které se uvnitř kruhů v obilí dějí, které teorii o laně a desce smetávají ze stolu.

„Některé z těchto útvarů jsou tak obrovské a složité, že proto neexistuje dostatečné vysvětlení. A po všech těch desetiletích, žádný z údajných pachatelů nebyl chycen při vytváření žádné z těchto skutečně mimořádných formací,“ uvedl Richard Dolan, historik, akademik, spisovatel a jeden z předních světových badatelů UFO.

Zde jsou obrázky posledního kruhu v obilí, který se objevil ve Velké Británii. Díky portálu CropCircleConnector za tyto fotografie:

kruh v obili

kuh v obili 2

kruh v obili 3

kruh v obili 4

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Komentář “Nový úžasný piktogram, který se objevil ve Velké Británii

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*