Nový německý bazén bude mít oddělené místo pro muslimské ženy

Nový německý bazén bude mít oddělené místo pro muslimské ženy

Nový bazén v německém městě Bonn bude vybaven oponou pro vytvoření samostatného oddělení pro muslimské ženy.       

Město dříve zavedlo plavecké hodiny segregované podle pohlaví, během nichž mohly dovnitř pouze ženy. Zvláště muslimské ženy dostaly příležitost plavat a koupat se nepozorovaně před muži.

Ale teď se město posunulo o krok dále s úplně oddělenou části a obrovskou oponou, která blokuje výhled. Některá německá média tvrdí, že město a jeho bazén jsou nyní „připraveny pro šaríu“.

Místní politik Werner Hümmrich (FDP) říká: „Nechceme, aby byla nějaká skupiny vyloučena a nemohla používat bazén, a proto splňujeme určité společenské požadavky. Plavecký bazén bude speciálně navržen tak, aby mohl poskytnout rozdělení podle pohlaví.“ Podle Hümmricha to byl „politický požadavek“.

Šéf místní frakce CDU Wolfgang Maiwaldt říká: „Náš nový bazén by měl být a bude pro všechny.“

Od doby, co německá kancléřka Angela Merkelová pozvala nejméně milión migrantů do Německa, objevily se také nové problémy s plaveckými bazény. Kromě toho, že muslimské ženy požadují oddělené plavecké prostory, muslimští migranti sexuálně napadli několik německých dívek. Dokonce byly vyvěšeny speciální letáky, které muslimy učily, jak se správně chovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*