Nový kamarád klimatické alarmistky Grety – těžký zločinec a gangster

Nový kamarád klimatické alarmistky Grety – těžký zločinec a gangster

Greta Thunbergová uspořádala klimatický protest „Pátek pro budoucnost“ v centru Stockholmu. S cílem přilákat co nejvíce účastníků, PR tým stojící za klimatickou alarmistkou pozval dva rapové umělce oslavující zločin, z nichž byl jeden odsouzen k odnětí svobody, informuje Samhällsnytt .Isabelle Axelssonová, která je spolupracovnicí projektu Pátek pro budoucnost, obhajuje pozvání těchto umělců s tím, že chtěli pozvat jednotlivce, kteří „osloví veřejnost“.

„Najímáme umělce, o kterých si myslíme, že osloví lidi a mají co říct. Je to dobrý pocit, věci přicházejí.  Měli jsme deset tisíc účastníků na podobných událostech, ale teď je jich méně kvůli únorovému počasí,“ řekla deníku Expressen.

Interpreti 1.Cuz a Greekazo jsou v některých kruzích dobře známí a generují milióny zhlédnutí na YouTube i Spotify. Texty umělců i hudební videa se týkají výhradně zločinů souvisejících s gangy, obchodování s drogami a nenávisti proti policii.

V rozhovoru na začátku února maskovaný 1.Cuz řekl, že po spáchání zločinu byl dva roky ve vězení. Za co byl usvědčen – nechce prozradit.

„Byl to závažný zločin s přísným trestem. Jste pryč po dlouhou dobu,“ řekl 1.Cuz.

Na pódiu Greta hovořila o svých názorech na to, jak ti, kdo jsou u moci, řeší otázky klimatu. Podle Grety je „krize“ ignorována, i když věří, že existuje výzkum.

„Klimatická krize je stále do značné míry ignorována, přestože je výzkum křišťálově jasný. Zdá se, že nikde neexistuje skutečné porozumění této závažnosti, “řekla.

Foto: Twitter
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nový kamarád klimatické alarmistky Grety – těžký zločinec a gangster

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*