Nový italský dodatek o ochraně hranic umožní vstup migrantům, pokud se označí za LGBT

Nový italský dodatek o ochraně hranic umožní vstup migrantům, pokud se označí za LGBT

Nelegálním migrantům se otevřela nová možnost. Stačí tvrdit, že jste gay, a pustíme vás dovnitř, poskytneme vám výhody a střechu nad hlavou.

Je to zdánlivě malá, ale významná změna.V Itálii se připravuje nové nařízení o bezpečnosti hranic. Předchozí uzákonění Mattea Salviniho byla už dávno zrušena, ale práce v parlamentních komisích pokračuje.

Z iniciativy Italské demokratické strany, a zejména Laury Boldriniové, připravila nová ministryně vnitra Luciana Lamorgeseová „malý pozměňovací návrh“.

Existují již celé třídy migrantů, kteří nesmějí být posíláni pryč z italských hranic. Tento současný systém se týká lidí ze zemí, v nichž by mohli čelit náboženskému, sexuálnímu, rasovému či „občanskému“ pronásledování.

Nyní Lamorgeseová zavádí další kritéria „sexuální orientace“ a „genderové identity“.

Jak se to dá přeložit ve skutečnosti?

Představte si, že loď plná mladých migrantů připluje na – řekněme – Lampedusu. Stačí, když se prohlásí za gaye, lesby, nebiblické osoby nebo transsexuály a dodají, že jsou ve své zemi původu utlačováni kvůli své sexuální orientaci. V takovém případě by Itálie neměla jinou možnost, než je nechat v zemi.

Je to prostě další krok v „pokroku“ neoosvícené Evropy, která kráčí stále blíž k propasti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nový italský dodatek o ochraně hranic umožní vstup migrantům, pokud se označí za LGBT

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*