Novoroční grilování našich „velikánů“…

Novoroční grilování našich „velikánů“…

Pravdoláskaři, tedy jinak Havlisté, si o sobě myslí, že jsou něco lepšího, hlavně z té morální stránky, než obyčejný plebs. To dávají najevo nejrůznějšími pejorativní přízvisky, například „lidský odpad“

Nicméně, udělali by nejlépe, kdyby si nejprve dobře zametli před svým prahem.

Homosexualita je postižení velmi podobné paraplegii, která je také v naprosté většině případů prakticky nevyléčitelná. S jediným rozdílem a sice, paraplegika na vozíku rozpoznáte na první pohled.

Ovšem, ani paraplegik a tím méně homosexuál touží po tom, aby jeho postižení bylo diskutováno na veřejnosti a většinou se to děje pouze tehdy, pokud k tomu dá postižený (který na to dokonce může být i hrdý) nějaký impulz nebo alespoň tichý souhlas.

Žertovná koláž Ondřej Hoppner Protiproud.cz
Žertovná koláž Ondřej Hoppner Protiproud.cz

Ale to vůbec nezajímalo pravdoláskařku Evu Holubou, která v roce 2008 v ČT prohlásila, aniž by se potom omluvila:

„„Celá Praha mluví o tom, že Václav Klaus je homosexuál, už léta. Třeba je, třeba není, mně to vůbec nevadí, já mám homosexuály ráda. A že se mu říkalo Kikina, to je tabu, to se nenapíše, z toho se sranda nedělá,“

Toto udělat někdo směrem k Václavu Havlovi (nemyslím tím zrovna homosexualitu, ale cokoli jiného, na ochranu čehož měl Václav Havel své svaté právo), tak se Pravdoláskaři s prominutím poserou.

Ale u Klause se to hodilo, tam se to sneslo, tam byla nadávka „kikina“ na místě, protože prostě nepatřil do té „party hochů, co spolu mluví“.

A co teprve to „chilské pero“? Pravdoláskaři, a tím myslím samozřejmě i zaniklou Unii Svobody, nemají absolutně žádný vztah k této zemi, což každodenně prokazují i svým postojem k uprchlické krizi a v době arbitráže o TV Nova dodávali soudu důkazy proti naší zemi.

Proti jejím zájmům. A to prostě proto, že to jsou internacionalisté, kterým národní zájem vůbec nic neříká. A přesně to samé bylo i s tím perem. Ano, Klausovo trochu teatrální přemístění pera ze stolu dokapsy, bylo trochu směšné. Protože prostě takové být mělo.

Je to asi tak, jakoby hosté dostali na stůl chlebíčky a nějaké zbyly. A host by si z předsíně odběhl ještě rychle dva chlebíčky před odchodem sníst, což by asi vypadalo směšně. Ale on ty chlebíčky určené pro něj neukradl, protože byly určené pro něj.

A stejně tak Klaus neukradl to pero. A kdo tomu nevěří, tak ať si jednak dobře prostuduje naši Ústavu a potom ať se soustředí na studium diplomatických postupů. Klaus tu smlouvu, samozřejmě, de jure podepisoval, i když výkonem pověřil Karla Schwarzenberga.

A k Zemanovi? Tedy Zdeňkovi? Ten nám před nějakými 50 lety předvedl, co to je „šavle“. Samozřejmě jsme my všichni „blití“ v té jeho klasické podobě znali, ale Zdeněk předvedl vyšší level.

Byl na návštěvě z vojny, pil jedno pivo za druhým a když to chtěl u stolu zadržet, tak „šavle“, která je pod tlakem mu doslova stříkala mezi prsty. Takže, až zase nějaký debil začne prezidentu republiky vyčítat „šavli“, tak ať si to předtím dobře rozmyslí.

A nyní malá ukázka toho, jak lze ze zcela nepochybných indicií vytvořit (možná) chybný závěr. Náš nejvyšší zesnul, je to více než čtyři roky, ale nikdy nebyla vydána oficiální zpráva o jeho smrti.

A tak mi padla do oka zpráva: Matka čtyř dětí v 35 letech umírá: Do tak strašlivého stavu ji dohnal alkohol, neuvěříte, co zvládala vypít! A tak jsem si vzpomněl na různé věci z druhé poloviny roku 2011, ale protože nemám žádné důkazy, tak s žádnou teorií na trh nejdu.

A Beverley je dnes patrně již mrtvá a zpráva z roku 2014 o ní říkala: Beverley nyní leží v pečovatelském domě a umírá, má těžkou cirhózu jater a další doprovodné zdravotní komplikace.

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Novoroční grilování našich „velikánů“…

  • Vyznavači mediálního kultu Havla by měli vědět, že tento člověk dostával před rokem 1989 nemalé finanční prostředky ze západu na podporu disidentů. Ty si ale nechával a spolu s okruhem pár přátel propil. Tím dělal službu StB. Dále by se dalo diskutovat o jeho zrůdném chování k ženám. Byl to bohém, který si za peníze ze západu užíval. Nic víc. Polemizovat s názory Havla nelze, protože žádné neměl. Stačí si přečíst jeho projevy pěkně za sebou a zjistíte, že to byl chameleon, který hlásal vždy to, co mu předepsali. Aby oblbnul lidi, vymýšlel termíny jako humanitární bombardování apod.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*